National File exkluzivně zveřejnil celých 112 stran deníku, který náš interní informátor identifikoval jako deník Ashley Bidenové.

Od sobotní noci (článek vyšel 28.10., pozn. př.) publikoval National File desítky stránek z deníku, který náš informátor označil jako deník loňského roku Ashley Blazer Bidenové, 39leté dcery demokratického prezidentského kandidáta Joea Bidena. Deník vznikl v době, kdy byla autorka v zařízení pro drogovou rehabilitaci na Floridě, a podrobně popisuje její romantické zájmy, rozpadající se manželství, boj s drogovou a sexuální závislostí a rodinný život, když její otec zahájil kandidaturu na prezidenta.

I když má National File omezené redakční možnosti kvůli ochraně identity soukromých osob, může nyní publikovat celý 112ti stránkový deník, který podle našeho informátora patří Ashley Biden. National File získal tento dokument od oznamovatele, který se obával, že mediální organizace, která ho zaměstnává, materiály v posledních dnech před prezidentskými volbami nezveřejní.

 

[wp_ad_camp_2]

 

OBRAZEM: DENÍK IDENTIFIKOVANÝ NAŠÍM INFORMÁTOREM JAKO PATŘÍCÍ ASHLEY BIDENOVÉ:

Oznamovatel zpravodaje National File má také nahrávku Ashley Bidenové, v níž Ashley přiznává, že deník je její. Tento oznamovatel zaměstnal experta na rukopis, který ověřil, že všechny stránky napsala skutečně Ashley. National File má k dispozici záznam tohoto oznamovatele, ve kterém je podrobně popsána práce, kterou vykonal pro ověření pravosti deníku.

V nahrávce také oznamovatel dodává, že se jeho mediální organizace rozhodla dokumenty nezveřejnit poté, co na ni byl vyvinut konkurenční tlak.

National File již přinesl několik odhalení z deníku, včetně skutečnosti, že autorka asi stojí za tím, že byla jako dítě sexuálně zneužívána a sdílela „patrně nevhodné“ sprchování se svým otcem. Dále byly odhaleny měsíce zápisů, které podrobně popisují autorčin boj se zneužíváním drog, její rozpadající se manželství s mnoha aférami, a které ukazují obavy rodiny z možného skandálu v důsledku nového domova jejího bratra, a také ty, které projevují hlubokou zášť k jejímu otci kvůli jeho penězům, dohledu a emocionální manipulaci.

Přeložila jena | Zdroj: nationalfile.com

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.