AKTUALIZACE 16:54

…..mohu Vám potvrdit, že někdo musí manipulovat s časem, nejen s tím, ale i s postavením planet. Času máme čím dále tím méně a je to den odedne horší. Někdo se snaží něco urychlit. No, ale stejně se jim to nepovede. Mám ten dojem jenom já? Máte ty stejné problémy s časem????

QQ:QQ 14:54

1) Zajímavý rozhovor s naším korespondentem z Říma

Včera se opět ozval náš známý z Itálie. Jen tak mezi řečí sdělil. Že dnes a přes pátek a sobotu očekávají v Südtirolsku, což je severní část Itálie, napadnutí až jednoho metru sněhu. Sjezdovky ale zůstanou až do konce ledna údajně zavřené. Celá sportovní lyžařská střediska nebudou prý otevřena. Pro mnohé jsou to likvidační nařízení.

Mimo jiné se nechal slyšet přisluhovač a patolízal CABALY a hlubokého státu GUISEPPE CONTE s prohlášením na svátky vánoční. Údajně bude zakázáno 23.-24.-25.-26.12.2Q2Q a 31.122Q2Q dále pak Q1.Q1.2Q21 se setkat s rodinou a lidé budou museti býti zavřeni doma. Nebudou smět jezdit dále než 10km od svého bydliště a v žádném případě navštěvovat rodinu. Nevím jak dlouho se tam tahle FIGURA podobná FIGUŘE ze Slovenska, chce ječtě udržet.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Uvědomí si lidé, co se zde odehrává?

Neustálé strašení s covidem je už dávno směšné. Lékaři z Německa, Francie, Itálie, jednoduše řečeno z celé Evropy a celého světa, pomalu pochopili covidový podvod. Naopak se začínají objevovat na stránkách mnoha alternativ snímky, co umí cílené útoky systému 5G na lidech. Je mi to už trapné, ale neustále varuji lidi před nošením mobilů kamkoliv. Vzpomeňte si co vše s Vámi díky tohoto „GENIÁLNÍHO BONZÁKA“ mohou udělat.

Anglický královský generál námořnictva, který zbraně 5G vyzkoumal a vyvinul potvrzuje hrůzostrašné následky tohoto zařízení.

Působí buď pomalu ale velice účinně na organismus s následnými velkými problémy. Při použití této zbraně také dochází k nervovým poruchám na „synaptických knoflících“ (je to spojení nervů). Podívejte se jaké mohou nastat následky při ozáření 5G popřípadě namíření paprsku na člověka s následkem smrti. Zde máte dvě videa, jenom pro silné nervy. Klidně si ale myslete, že to je jenom nějaký dobrý žert a FAKE NEWS. Ne není to epileptický záchvat, je asi použita zbrň 5G.

https://lbry.tv/@tadesco.org:d/5g:0

https://lbry.tv/@tadesco.org:d/china5g:d

Tak se prosím podle toho zařiďte a můžete se sami bránit. Však víte jak.

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Vlastně jsem zapoměl…

S tím časem měl problémy v minulosti i jeden zpěvák. Nyní jsem na to přišel, proč.

https://www.youtube.com/watch?v=YVTWrJPU78k

4) Dnes víme, proč pacienti zemřelí na COVID-19 nesmějí být pitváni

Asi před měsícem jsem hovořil s jedním lékařem z Francie, který je na správné straně, spolupracuje s námi. Sdělil mně zajímavá data. Jedno se Vám budu snažit nastínit.  To nejdůležitější. Zákaz pitvy při úmrtí na COVID-19 má své opodstatnění. Lékař z Francie, nazveme ho třeba slovem Pier se mi sanžil vysvětlit proč nařídili v nemocnicích nepitvat. Prosím je to Pierova výpověď, nikoliv moje.

Dle jeho slov se při silnějším zasažení 5G tvoří v těle plyn. Který nikdy nemůže v těle být. Jinak dochází k selhání srdce či jiných orgánů. Pomineme-li „poškození“ některých částí těla jako při mikrovlném záření ze kterého se také dá určit příčina smrti, tak právě ten „plyn“ v těle je jasným důkazem použití nějakého vysokofrekvenčního záření.

Pier ještě s jedním lékařem na pitevně, přes vydaný zákaz, udělali několik pitev a právě vypovězené bylo potvrzeno. To stejné mu potvrdil lékař z jedné nejmenované nemocnice v Německu.

Začínají Vám zapadat kamínky do mozaiky?????

pokračování

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.