AKTUALIZACE 15:54

…..při chvilce času na cestách jsem proběhl některé odkazy na alternativních médích i v Česku. Bylo skutečně úsměvné pozorovat změny a názory některých pisálků jak pomalu začínají otáčet….

QQ:QQ Q7:59

1) Některá alternativa je tragikomedie

Moc úsměvné, až tragikomediální se mně osobně jeví některé alternativy. Musím přiznat, že nejen v Česku.

Před několika měsíci psali o zaručených zprávách o koronaviru, rozprašování viru z malých letadel a využívání termiky či vzestupných větrů na roznos COVIDU-19 na kontinent a jiné podobné bláboly. Víme že určité organizace zase nechaly udělat „přesné popisy geologického průzkumu“ a za tím účelem vysvětlení pro některé probouzející se obvčany (škrkněte potřebné dle Vaší úvahy) z jakého důvodu letadla neustále monitorovala naprosto přesně a rovnoběžně terén. Některá alternativní média nedomyslela ale následující fakt, kterého si záměrně nebo z vlastní blbosti a zaujatosti nevšimla a to sice následných silných podzemních výbuchů v oblasti skenování. Už vůbec nebrala v potaz silné dunivé rány, které byly slyšet jak na Slovensku tak v Česku. Ani otřesy domů a chvění půdy. To stejné i v jiných zemích v Evropě. O zvýšené radioaktivitě v těchto oblastích nemá dnes cenu ani hovořit.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tadeso čtenáře datovalo ihned od počátku o co se ve skutečnosti jedná. O likvidaci podzemních tunelů, měst a laboratoří. Ostatní alternativní média považovala naše články a výpovědi jako HOAX. Prostě se snažila buď z vlastní hlouposti či nějakého nařízení jejich majitele zkoušet pravdu zvrátit. Ale to nejde a taky se jim to nepovedlo.

Bylo vše tak nezadržitelné jako tsunami a nakonec sama začala popisovat děje, které tadesco psalo od počátku. Ba dokonce se ještě snažily udělat si vlastní reklamu slovy VÍME JAKO PRVNÍ.  No tak. Že jim to ještě někdo žere.

Chtěl jsem tím naznačit, jak jsem už před nějakou dobou popisoval, Nezmiňovaná média jsou na úrovni MSM. Kdo jednou lhal, bude lhát i nadále a snažit se podávat neúplnou pravdu v jiném světle. Hlavně s tím, že jsme v NWO a už se s tím nedá nic dělat.

Po celé roky píši, že na planetě Zemi, na povrchu žije původní rasa lidstva, má snahu lidem pomoci. Nikdy jsme od skutečnosti duté země neodbočili ani o milimetr. Tak jako od důkazů, že žijeme uvnitř a původní obyvatelé napovrchu. Mnohokráte jsme naznačovali skutečnosti o Prezidentu putinovi, který nějak záhadně mládne a je z povrchu. Myslete si prosím klidně co chcete, co je Vám libo. V blízké budoucnosti se dozvíte pravdu.

S klony lidí se roztrhl pytel, ale vše dopodrobna vysvětlovat už v dnešních dnech je ztrátou času.

Podstatná a důležitá je zcela jiná skutečnost. A sice ta, že všechno jde tím správným směrem. Začínají se odhalovat pravdy, které jsou pro lidi naprosto šílené a NEPOCHOPITELNÉ, že někdo z lidí z masa a kostí může být tak bestiální a dělat dětem to co jde sice pomalu „NAPOVRCH“ , ale už nezastavitelně.

Nebudu se vracet k minulým článkům o svrhnutí PAPEŽE a odstavení od moci, to stejné o eliminaci celé královské rodiny Anglie a odstavení od finančního toku (z a do) VATIKÁNU, eliminaci FEDU, osvobození lidí jako otroků a všech následných výhod pro lidstvo z toho plynoucích.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je nutné se dívat dopředu a nikoliv za sebe. Přesně tímto způsobem postupuje jak Prezident trump, tak Prezident putin a snaží se celou hru dohrát do konce. Je to obrovský mistrovský šachový zápas ze kterého může a musí vyjít pouze jediný vítěz. A sice ten, který má zájem osvobodit zotročené lidstvo.

Pochopte prosím. Boj dvou Prezidentů na planetě Zemi je tak rozšířen do mnoha platform, že není možné okamžitě vidět výsledky, kterých se nedočkaví lidé okamžitě dožadují. Není to boj jenom s DEEPSTATEM v podzemí, ale také s jinými nelidskými rasami z vesmíru, kteří „bydleli“ na naší planetě v podzemí. Většina z nich planetu Zemi už opustila.

Celý boj o osvobození lidstva je velmi náročný a mnohostranný. Uvidíme ke konci časů lidstva, jak neustále píši, že se budou odehrávat podobné momenty, které Vám byly ukázány ve filmu uvedeném ve včerejším komentu od mariana. Je ale jenom pro silné nervy:

Marian uvedl:

paul walker natočil tesne pred smrťou jeden film, hral tam hlavnú úĺohu https://www.csfd.cz/film/293377-pawn-shop-chronicles-historky-ze-zastavarny/prehled/

tu je cely film: https://youtu.be/hvt7lqF25U4 (doporučujem si dať 59 minútu filmu)

Pravděpodobně málokdo pochopil pointu, která zde byla divákům ukázána a marian ji přesně vystihl. Děkuji mariane, jsi skvělý.

Lidstvo se bude ve většině případech chovat jako dívky uzavřené v klecích, kde se jim nakonec líbí. Nechtějí odsud odejít a budou ještě nakonec bránit svého zotročitele. Přesně tak jako dívka číslo 1, jak si sama říkala, a nakonec se snaží zabít svého přítele který ji osvobodil. Ve filmu MATRIX Vám Vážení čtenáři tadesca bylo vše ukázáno a řečeno. Všichni neprobuzení obvčané (nepohodlné pro Vás si prosím škrtněte sami) nakonec budou bránit ještě to zlo a zotročující systém lidstva. (Vážení čtenáři tadesca,  už dnes jste toho svědky ve Vašich rodinách, jak se chovají Vaši neprobuzení nejbližší a odhalení pro ně může být naprosto šílené)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ano, žijeme v šílenější době než v šílené a nikdy už nic nebude takové jako býval předtím a to je nutné respektovat.

A neděje???? se podobná scéna na některých alternativách, kde se snaží různými úskoky a opisy chránit tento systém? Až to není možné, pomalu otáčejí.

Prosím, zachovejte klid, WG1WGA. Pochopte že situace v Hotelu Země a mezi lidmi je naprosto vyhrocená. Dva největší muži na planetě mají zájem o osvobození lidstva. Odkud pak asi pocházejí? Jsem už psal. Konstruktivní náhrada originálu? Nepíši záměrně kloni. Daří se jim to, probuzení bude pro mnohé kruté, drsné příšerné a otřesné díky zachráncům na které nyní každý plive ze všech stran.

p.s Nejde vše odhalit pro zotročené lidstvo najednou (z filmu uvedeného od mariana jste asi po vysvětlení pochopili, jsem číslo jedna jinými slovy MUDR, JUDR, HUDR, PUDR, DR, CSC, DIS, FIS, KARDINÁL a mnohé jiné). Chápete? Záchrana lidí je naprosto náročná ve všech směrech a je nutné se na ni připravit. Lidstvo je dnes díky technice naprosto odlidštěno a přeprogramované na falešnou kolej. Ach jo, to bude práce zase.

Sedám do auta a odjíždím. Třeba ještě dnes něco písnu. Moc chci poděkovat carstenovi za vynikající práci, moc mi ulehčí. Moc času nemám a nechci Vás nechat bez dat…..

2) Bylo by dobré si uvědomit následující

Všichni to už víte, ale možná právě to uvědomění lidem chybí. A to je nejdůležitější ze všech. Pro blízkou budoucnost velmi důležité.

!!!!!REALITA NENÍ TO CO VNÍMÁME!!!!

pokračování ještě dnes

tm komentuje

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.