Vyhledávání

Archiv

Související zprávy

  • Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem
    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

  • Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět
    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

  • Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi
    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

  • V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo
    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

Marného okénko Q5-5.Q5-5.2Q2Q. Důležité upozornění

…..pro rychle vyvíjející se situaci dodávám rychlá data….

Q7:54

1) Německo

V Německu byla na mnoha místem ve velkých městech pro dnešní den připravena „NEZNÁMOU ORGANIZACÍ“ spousta dlažebních kostek a jiných materiálů pro „DÉMON-STRAN-TY.“ Je to podpora destruktivních živlů, placené zločincem SOROSEM, pořádně rozjet nepokoje po celé zemi. Nevím, jak je tomu v Česku, ale dnešní den, tak jak jsem psal včera, bych byl velice opatrný někam na démon akce chodit. Pamatujte ale, že rozhodnutí leží pouze a jenom ve Vašich rukou.

Tímto Vás „zdraví“ …..vy víte koho….

[wp_ad_camp_2]

 

2) USA

V USA nevědí, jak zastavit správné konání Prezidenta Trumpa. Proto se rozhodl TWITTER, že pravděpodobně zablokuje účet právě prezidentovi. Asi také neumí dotyčný majitel TWITTERU myslet, když Trump před několika dny vydal určitý druh exekutivního nařízení. Kombinační myšlení je mu buď cizí, nebo ho jeho lobotizovaným mozkem DEEPSTATEM už ani neovládá…..

Chudák, jestli to udělá. Nevím jestli pro něho Gitmo bude dobré, asi se domluví Prezident Trump s Prezidentem Putinem a pojede šupem si schladit lobotomizovaný mozek do Vorkuty. Bravo….

Zde najdete zdroj

Opět nejsem a vydávám se na cestu…..

tm

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
130 Komentářů
Dracon
Dracon
6.6.2020 10:49

Perfektní – článeček i Sauriánův portrét…

Jiří, Poděbrady
Jiří, Poděbrady
6.6.2020 10:26

Spojené štáty plánujú znížiť svoju vojenskú prítomnosť v Nemecku. Niektoré vojská stiahnuté zo Spolkovej republiky budú premiestnené do Poľska a ďalších krajín, časť sa vráti do USA.

https://www.hlavnespravy.sk/media-usa-chcu-stiahnut-nemecka-95-tisic-svojich-vojakov-zamieria-do-polska/2188792

Markéta Nikol
Markéta Nikol
6.6.2020 10:03

1) vím, že na Fb, jak je v událostech dneska měla být demonstrace antify, ale ta je zrušena.

Tome, drž se.

JARCA
JARCA
6.6.2020 09:20

Pri vsi zavaznosti a vyhroceni situace zoufalcu ze strany DEEP STATE jste me dnes, Tomasi, rozesmal s tou VORKUTOU pro zchlazeni horky hlavy Twiteraka. Poslala bych tam hlavne tu zrudu SOROSE. Uplna hibernace by to jistila!!!

Lenas
Lenas
6.6.2020 09:17

Kdo chce kam pomuze si sam pan majitel….
Jinak dekuji za clanek modlim se aby to uz skoncilo…jinak Tomasi opatruj se na cestach..

Lidi na demonstrace by bylo lepsi nechodit at uz je poradana kym koliv…ale je to na kazdem.

Nikol
Nikol
6.6.2020 08:58

https://youtu.be/Zngv0A34BHY

Aktuální dění , a co je třeba udelat

Blbecek
Blbecek
6.6.2020 08:29

Tak to by bola sila bloknut donalda… ty vole jo…

jIRI
jIRI
6.6.2020 08:23
1 2 3 7