;

…..dle mého názoru se během krátké doby dostanou na povrch razatní data a otřesou se vším a se všemi. Po celé Evropě probíhají akce zatýkání pedofilů z „vysokých kruhů“ ale média mlčí….

QQ:QQ Q7:54

1)  Nechte každého uvažovat a přemýšlet samostatně. Nevnucujte nikomu pravdu

Bylo by dobré, kdybyste své rodinné příslušníky nedráždili pravdou, pokud ji nechtějí slyšet. Je lepší „nahodit“ data a pak nečekat na odpověď a odejít. Nasazený „brouček“ bude hryzat až se prohryže. Je zbytečné si v této době dělat v rodině nepřátele. Podívejte se na krátké video, kde vám od minuty 16:15 bude vysvětleno, jak to chodí při takovém odhalení. Přesně tak, jak bylo ve včerejším filmu v marném okénku znázorněno.

 

 

 

 

2) Zajímavý objekt přeletěl před výbuchem v Bejrůtu.

Včera byla veřejnost po celém světě seznámena s výbuchem v Bejrůtu. Údajně to byl sklad s pyrotechnickými prostředky, pak sklad výbušnin. Když se podíváte na video výbuchu, určitě to nebyl jen tak nějaký obyčejný výbuch. Zatím nevíme, ale bylo by dobré změřit radioaktivitu ve městě a potom dělat závěry. Je veřejným tajemstvím, že chybí nějaké kufříkové a-bomby americké armádě.

Není také vyloučeno, že se mohlo jednat o místo, na kterém se nacházel velký obchodní uzel prodeje dětí, dětské prostituce a obchod s adrenochromem. Také se mohla nějaká raketa, čistící podzemí, vymknout kontrole. Sice o tom silně pochybuji, je nutné vzít ale vše v úvahu Podívat se můžete zde:

 

 

3) Zajímavý filmík, jak programují naše děti podprahově.

Americká filmová a pedofilní společnost Pedowood, se snaží filmy z „Hollywoodu“ dětem nahrát do podvědomí samé destruktivní události a sex. Prosím podívejte se jak to dělají…

„Výroba sýrů…“

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.