…..dle mého názoru se během krátké doby dostanou na povrch razatní data a otřesou se vším a se všemi. Po celé Evropě probíhají akce zatýkání pedofilů z „vysokých kruhů“ ale média mlčí….

QQ:QQ Q7:54

1)  Nechte každého uvažovat a přemýšlet samostatně. Nevnucujte nikomu pravdu

Bylo by dobré, kdybyste své rodinné příslušníky nedráždili pravdou, pokud ji nechtějí slyšet. Je lepší „nahodit“ data a pak nečekat na odpověď a odejít. Nasazený „brouček“ bude hryzat až se prohryže. Je zbytečné si v této době dělat v rodině nepřátele. Podívejte se na krátké video, kde vám od minuty 16:15 bude vysvětleno, jak to chodí při takovém odhalení. Přesně tak, jak bylo ve včerejším filmu v marném okénku znázorněno.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

2) Zajímavý objekt přeletěl před výbuchem v Bejrůtu.

Včera byla veřejnost po celém světě seznámena s výbuchem v Bejrůtu. Údajně to byl sklad s pyrotechnickými prostředky, pak sklad výbušnin. Když se podíváte na video výbuchu, určitě to nebyl jen tak nějaký obyčejný výbuch. Zatím nevíme, ale bylo by dobré změřit radioaktivitu ve městě a potom dělat závěry. Je veřejným tajemstvím, že chybí nějaké kufříkové a-bomby americké armádě.

Není také vyloučeno, že se mohlo jednat o místo, na kterém se nacházel velký obchodní uzel prodeje dětí, dětské prostituce a obchod s adrenochromem. Také se mohla nějaká raketa, čistící podzemí, vymknout kontrole. Sice o tom silně pochybuji, je nutné vzít ale vše v úvahu Podívat se můžete zde:

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Zajímavý filmík, jak programují naše děti podprahově.

Americká filmová a pedofilní společnost Pedowood, se snaží filmy z „Hollywoodu“ dětem nahrát do podvědomí samé destruktivní události a sex. Prosím podívejte se jak to dělají…

„Výroba sýrů…“

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.