AKTUALIZACE 22:54

…..velké poděkování od celého týmu tadesca patří meldě 2 a jurovi, kteří Vás skutečně perfektně datují o dění v USA. Nějak se stávají našimi nerozlučnými partnery patřícími natrvalo do tadesca.  Děkujeme. A nyní z jiného soudku. Je skutečně úsměvné pozorovat nejen boj o „naši“ planetu zemi, ale také boj o vaše nervy. Tak to je síla. Mnoho rodin se už kvůli jejich rétorice rozešlo. To také byl jejich záměr a cíl….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

Dění ve světě jste si přečetli od meldy a od jury. Terezka Vám přeložila FULFÍKA. No a já dodám dnes další důsledky dění v našem okolí.

1) Obyvatele planety Země je nutné držet v hrůze….

A to se skutečně hlubokému státu a jejím přisluhovačům dokonale daří. Doposud. Lidé jako „zdrogovaní“ čekají u každých televizních zpráv (FAKE NEWS), co bude nového. Proč se na ně dívají? Jsou vysílána podprahová data, která jsou s televizními programy vysílána.

Věřte jenom našemu programu.

Věřte jenom našim zprávám.

Musíte sledovat každé zprávy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jenom u nás slyšíte pravdu.

Nečtěte konspirace.

Věřte vládě.

Roušku nesmíte sundávat.

Zůstávejte na našem kanálu.

tm dodává: Dekódováno z německé televize. V české bude určitě to stejné, dle mého názoru.

A mnoho dalších podprahových dat, kterými se snaží ovečky držet v hrůze neustále u televize. Proto lidé, kteří často sledují televizi, nechtějí s Vámi o čemkoliv hovořit a považují Vás za konspirátory. S těmito naprogramovanými ovečkami se nedá, jak jste se sami doma či v rodině přesvědčili, o čemkoliv alternativním mluvit. Budou pomalu na Vás volat chocholouška a v lepším případě doporučovat psychologa.

Hluboký stát, kterému zatím patří velká média, má znalosti o podprahových datech a hlavně potřebuje držet ovečky v HRŮZE. Je to z tohoto důvodu. Budou hrůzu neustále zvyšovat, aby nakonec všichni přijal, co jim vláda navrhne. Potom obyvatelstvo dokonce bude samo vyžadovat očkovací látky, očipování, budou ostatní udávat a dělat vše, co podprahovými daty naprogramovali do jejich mozků. No bravo…

K tomu všemu pomáhá ještě „reklama.“

Nejsme žurnalisti, nýbrž pedagogové pro duchovní převýchovu lidí.

NAPROSTO TREFNÉ A PŘESNÉ.

JE TO ZNÁSILŇOVÁNÍ VAŠICH MOZKŮ

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nikdy jsem televizi nevlastnil. Je to zloděj času a znásilňovač Vašich ideí a představ. Proto neustále doporučuji vyhodit televizi z okna, obrazně řečeno. Dětem nedovolovat na delší dobu sledovat televizi.

2) Jak poznáte, kde je pravda? Kdo pravdu hlásá?

Nebudete věřit, je to jednodušší, než si myslíte.

FACEBOOK jí blokuje a vymaže.

TWITTER ji vymaže.

INSTAGRAM zablokuje profil.

GOOGLE schovává články

YOUTUBE blokuje kanál.

TROLLOVÉ začínají útočit na patřičné weby.

VLÁDA zakazuje pravdu vytvářením určitých zákonů.

A primitivní mediální sra*komety hovoří o spikleneckých teoriích a konspiračních webech. (Mimochodem, proto lidem nechodí do schránek od Seznamu potvrzení o registraci na tadescu.)

A proto doporučujeme udělat poslední velký nákup…..

3) V Itálii máme velkou sněhovou nadílku.

Tak tady také mnohým lidem tečou nervy, ale z jiného důvodu. Posuďte sami…..

Aspoň něco je moudré a předvídavé. Na povinnost testování a všech nesmyslných příkazů a rozkazů odpověděla příroda jasnou řečí. Telefonoval jsem s naším známým korespondentem, který bydlí jinak v jižním Tyrolsku. Prý celý den měl vynikající posilovnu. A to doslova a dopísmene. Od rána do večera odhazovat sníh, s frézou jezdil kolem domu a to mu pomáhala celá rodina i s dětmi.  Bolzáno je totálně odříznuté od světa. V jižním Tyrolsku napadly místy až dva metry sněhu a do středy má sněžit neustále. Napadnout má další metr sněhu.  Výsledek budou tedy tři metry, pokud umím počítat. Unesou to všechny střechy?????

Toš se podívejte jaké snímky mně poslal:

Dále mně datoval o problémech s elektřinou. Padající stromy a těžký sníh trhá dráty vysokého napětí a střídavě jde a nejde elektřina. Včera byli skoro celý den bez proudu. Moc mně děkoval, že jsem ho kdysi nepřímo donutil koupit si elektrocentrálu a zásoby potravin na několik měsíců. Má asi roční zásobu potravin. Nikam se po cestách nedostane, vše je zavřené. Má dieselovou třífázovou elektrocentálu a naštěstí také 2000 litrů nafty. Bydlí tak nevhodně, že musí mít vlastní studnu a tak by byl i bez vody. Usmíval se včera večer při rozhovoru a byl rád že mně poslechl. No aspoň někdo. I když s tímto rozhodně nepočítal. Jsou zvyklí na vše, ale dva metry sněhu je až přespříliš. A to stále sněží…..

Tak jsem si říkal, kdyby přišla krutá zima i do česka, jak máme letos předpovězeno, co by se asi dělo zde. Určitě by vymrzly aspoň kůrovcové potvory a zachránilo by to zbytek našich lesů. Toš tak…..

4) Pro uvědomění lidstva!!!!!

Každý člověk by měl shlédnout následující video. Co bylo připraveno na každého z nás, aby satanisté mohli vyhrát nad lidstvem a zabavit jim následně jejich duše.

Opět povinné pro každého čtenáře tadesca.

Covid očkováním udělají z lidí mutanty geneticky upravené, mnozí nepřežijí tu mutaci. Prof. Dr. Walter Veith

Zde najdete film s titulky. Děkujeme za zhlédnutí

5) Krátké vysvětlení od šéfa farmamafie MERC

Přesto že náleží ke skupině lidí, kteří doposud prováděli pokusy na lidech svými alopatickými léky, Obrátil na podpadku.

SEHR INTERESSANTE AUSSAGE VOM CEO VON MERCK. SIE WERDEN KEINEN VÖLKERMORD BEGEHEN MIT CORONA IMPFSTOFF

Velice zajímavá výpověď od CEO, ředitele firmy MERC. Nebudeme provádět žádnou GENOCIDU NA OBYVATELSTVU očkovací vakcínou na CORONU.

Lidem řekl konkrétně do očí, co mohou očekávat po očkování.

 

7) Pro všechny, kteří nevěřili tunelům a uvězněným dětem.

Zde máte nespočet dat na výběr z hrůzy, která se odehrávala deno denně pod našima nohama:

https://timothycharlesholmseth.com/category/child-sex-trafficking/

8) Zrušení očkovací povinnosti začíná zatím v okolních státech.

Švýcarská vláda odmítla jakékoliv vakcíny dokud nebudou otestovány a předloženy veškeré doklady o úspěšném testování a vedlejších účincích.

Dánsko ruší epidemický zákon o povinném očkování po ohromných protestech v několika městech. Najdete ZDE

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.