AKTUALIZACE 19:54

…..pokud to lidé nevnímají, je to jejich problém. Budíček bude za chvíli, mnozí ještě tvrdě spí. Ale pro ně bude probuzení šokem. Před závažnými daty začneme něčím pěkným. Určitě se Vám to bude líbit….

QQ:QQ  Q7:54

1) Narodil se nový Fredy Mercury?????

Prosím podívejte se na chlapce, který se jmenuje Luka. Měl zajímavé vystoupení.  A trochu se podobá i Fredymu. Připadá mi že Freddie Mercury se vtělil opět zpátky na planetu Zemi do Luca. Podívejte se na ten jeho předkus. …

 

Jeho znamení rukou na titulní straně videa je sice destruktivní, ale asi ho nikdo nepoučil. Nebo dokonce, aby se zde mohl dostat, musel znamení udělat.

 

 

2) V klidu leží největší síla

Neustále každému říkám, zachovejte klid a vyčkejte. WWG1 WGA. Stejně řadoví občané nemohou nic dělat. Mohou se jenom na předpovídané připravit. Čtenáři tadesca to určitě udělali.

V jednom z rozhovorů Prezident trump upozorňoval na horký podzim. Rovněž tak Melania trumpová upozorňuje lidi na velmi horký podzim a lidé by se měli připravit na katastrofy. Nevím co tím sice myslela. Asi čistky budou ohromné a bez nějakých bojů se neobejdou. Uvidíme. Upozorňuji, že jsem to neříkal já, ale trump a melanie!!!!!

Podzemí je vyčištěno (skoro – neustále se dočišťuje) a nyní přejdou na čistění na povrchu. Uvidíme, co se bude odehrávat v České republice a na Slovensku.

Podívejte se na vzkaz od Melanie.

 

3) Už chápete, že Vám všechna média lžou?

Když se podíváme na mapu aktivních 5G věží v kmitočtu 60 GHz v České republice, tak se nejednomu udělá špatně. Jak to, že je propagují jako aktivní, když říkali, že zatím se jen někde 5G systém testuje?

 

 

Že by mapka měla něco společného ze snem, který jsem měl před několika dny? A právě proto, že je dokázané, že 5G může vyvolávat při frekvenci právě 60 GHz podobné příznaky jako COVID 19, bych byl velice opatrný s používáním těchto  „ďábelských hraček.“ Rozhodnutí je ale pouze a jenom ve Vašich rukou. Podívejte se na mapu aktivních vysílačů smrtonosných paprsků:

https://60ghz.ctu.cz/cs/stanice

Budeme pevně věřit, že určité složky včas zakročí a zamezí tomu nejhoršímu. Ale vždyť to byl přece jenom sen…..

4) Nejvyšší politici v EU jako pedofilové a sexuální zločinci

Swiss Policy Research

V následujícím velmi velice rozsáhlém článku, najdete doposud uvolněné a evidované sexuální zločiny mnohých politiků po celém světě. Aktualizace byla v červenci 2020. Jedná se o mnoho filmů, faktů a dokladů k tomuto tématu. Jsou to snad nejkomplexněji podané důkazy na několika milionech stránkách. Dle odkazů, kterými se můžete proklikad až do „nekonečna“

Pro všechny, kteří si ještě myslí, že něco takového jsou konspirační teorie a výmysly pár lidí, jsou to tvrdá a nevyvratitelná fakta.

Pro mnohé bude problém jazyk, ale přeložit statisíce dokumentů a filmů by bylo i pro velké média MSM s mnoha překladateli velkým oříškem a problémem. Tadesco si rozhodně nemůže dovolit něco tak obsáhlého překládat.

Posuďte sami co vše se zatím zveřejnilo. Některé detaily a mnoho aktivních politiků tam zatím nejsou publikovány. Mnohé dokumenty jsou v angličtině, němčině, francouštině. Dle těchto dokumentů je doloženo, že světu vládnou doposud ZLOČINCI.

Budeme pevně věřit, že se nyní vše změní.

Dokument najdete zde: https://swprs.org/geopolitik-und-paedokriminalitaet/#weitere

 

5) Copak nám Tom Hanks řekl o skandálu s Weinsteinem

Ještě v roce 2017 se pro televizní společnost PBS NewsHour  Tom Hanks vyjadřoval velice zajímavě. Přestože také patřil do stejného celku.

Po jeho zatčení bylo mnoho spekulací o jeho svobodném pohybu, i když možná v tu dobu byl už popraven.

Našla se videa s jeho dvojníky, kteří byli ale nedokonalí nebo média zatím neměla zájem zveřejnit světu pravdu. Jak vždycky zdůrazňuji, v maličkostech je vše potvrzeno. Podívejte se prosím na detaily sami:

 

 

°6) HILLARY CLINTONOVÁ má dnes termín u soudu

Vím, že zase někteří čtenáři tadesca budou namítat, že právě ona byla na listině popravených. Není vyloučeno, že je to právě klon, se kterým se pro veřejnost hraje „komedie.“ Někteří „spící“ by mnohé nepochopili, proto se s nimi musí nakládat opatrně.

https://www.investmentwatchblog.com/hillary-clinton-court-date-september-9-2020-confirmed-from-5-different-sources/

7) Sdělení o kterém víme, nemělo k němu už ale dojít

Děkujeme naší čtenářce za poskytnutí dat z jiné strany. K tomu nemělo ale dojít, pravděpodobně se nějaké věci opozdily a proto došlo právě k druhé vlně. Přečtěte si následující text naší čtenáčky maiki:

přišlo mi emailem od dcery:
A TEĎ SE PODÍVEJTE KOHO PLÁNY PLNÍ❗️

Prymula: podle něj příliš brzy a ve velmi rozsáhlé míře rozvolnili dříve přijatá opatření proti šíření koronaviru. Pustil se také do veřejnosti, která podle něj brzy přišla o veškeré zábrany a nedodržovala ani elementární opatření.
.
Rockefeller – Lockstep 2010:
Postupně ukončete karanténu, až dojde k dostatečnému odporu obyvatelstva což bude kolem června 2020. Veřejně prohlašujte, že je příliš brzy karanténu skončit, ale že to přesto uděláte. Jakmile se to všechno vrátí do starých kolejí počkejte pár týdnů a pokračujte s přeháněním množství úmrtí, někdy v srpnu – září 2020. Spojte tato úmrtí se všemi ostatními, kdy lidé umírají na jiné, běžné nemoci a to více než jindy, protože měli značně oslabený imunní systém kvůli měsícům izolace. Zveličujte množství úmrtí, aby nebyl odpor proti další karanténě.

Postupně zaveďte další karanténu v říjnu až listopadu 2020, která bude ještě extrémnější navzdory protestům. Protestovat budou ti, kteří už vládě nevěří. Během trvání druhé, ještě větší vlny, opakujte: „Říkali jsme Vám, že bylo příliš brzy vše otevřít. Je to Vaše vina – jistě, potřebovali jste ostříhat vlasy – takže Vaše volnost má následky“. A nadále trvejte na karanténě ještě horšího druhu, zvyšováním pokut za neuposlechnutí. Považujte veškeré cestování za nedůležité. Zaveďte hlídky na cestách i s použitím armády. Zvyšte sledování populace (track & trace/ sledovat a sledovat) s použitím povinných apps na telefony (E-rouška, Covi-Pass

pokračování

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.