…..dovolte mně Vážení čtenáři tadesca, abych Vám dnes představil jednu z dalších možností, jak „poopravit“ v těle nejen rakovinu. Poslední dobou máme v redakci čím dál tím více dopisů s dotazy, právě na „opravu“  rakoviny, a nejen té….

11:54

Léčit mohou jenom lek-aři, kteří jenom lidi vylekají, ale většinou nevyléčí. Nebo je vyléčí navždycky. Tak či onak. Doporučuji tedy, staňte se sami sobě „opraváři“ Vašeho těla a to skvělým, laciným a hlavně nejúčinnějším způsobem jaký existuje.

Nezapomeňte na zlaté pravidlo:

Kdo si umí vážit sám sebe, umí si vážit i druhých. Kdo si neumí vážit druhých, neumí si vážit ani sám sebe.

Produkt, o kterém budu psát, je skutečně vynikající a nepřehání ve slibech. Naopak. A hlavně není jenom na nádory.

Z vlastní skušenosti uvádím:

Bral jsem ho před několika lety osobně, protože jsem měl v dolní čelisti pásovce a v noci skřípal zuby. Po jednom týdnu braní přípravku se jev vytrácel. Vydržel jsem měsíc a od té doby je klid. Musím se přiznat, že v tomto případě nepomohli ani veterinářské přípravky na parazity pro koně, což je tedy zarážející….

Lidem, kterým jsem přípravek v minulosti doporučil, se všichni uzdravili a to bez rozdílu…..

Pamatujte, v jednoduchosti je krása a genialita…..

Jedná se o přípravek lehkého petroleje ve spojení se zeleným ořechem. Ano je to v podstatě kerosín,  na který létají dopravní letadla. Je několikráte čištěný a říká se mu také lékárenský petrolej. Už samotný dělá divy, ale ve spojení s ořechem ve stádiu nezralého plodu, čili takový, ze kterého se dělá ořechovka, je neuvěřitelným likvidátorem nejen nádorů a to kdekoliv v těle…..

Už zase vidím, jak někteří MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, ING a jim podobní začnou při čtení článku zuřit. Klidně zuřte, škodíte si ale na svém vlastním organismu, protože Vám vysoká škola a farmamafie naprogramovala špatně váš mozek. Máte tam velký EROR. Možná také FATAL EROR. Nutné dnes hovořit na rovinu.

Musíme ale přiznat a podotknout, že sami dnes mnozí lékaři bojují proti chemoterapii, že je neúčinná a spíš zabíjí lidi. Byl dokonce článek o zmíněném na seznamu…..

[wp_ad_camp_2]

TODIKAMP 

Jedná se zatím asi o nejúžasnější a nejuniverzálnější produkt, který se nám dostal do ruky. Bohužel nemůžeme používat žádná zdravotní tvrzení, i když by si to tento preparát velice zasloužil. (tm komentuje: zakázala to farmamafie, proč asi?????) Níže tedy najdete jen obecné, nekonkrétní informace o produktu. nemůžeme ani přímo odkazovat na stránky, kde se účinky Todikampu podrobně popisují.

Pokud tedy potřebujete nějaké informace, musíte si ve vyhledavači na internetu zadat „lékárenský petrolej“ a informace si získat tímto způsobem.

Pokud si objednáte Todicamp, přijde Vám do emailu potvrzení o objednávce. V tomto emailu , se kromě potrzení o objednávce, dozvíte veškeré informace k Todicampu, které budete potřebovat !!!

Nebo si o informace napište na [email protected] Rádi Vám je poskytneme :-)

[wp_ad_camp_2]

POZOR!!!

Velice důrazně upozorňuji, že pokud chce člověk čistit tělo od parazitů, plísní a jiných organických, neorganických a toxických usazenin, je potřeba současně co nejvíce podporovat játra (ostropestřecová pasta) a co nejrychleji všechny likvidací patogenů vzniklé toxické látky odvést ze střev, aby se nám ze střeva  nedostávaly zpět do krevního oběhu a do organismu (Sorbolit Detox).                                                                                                                 Samozřejmě pít hodně tekutin a když podpoříme ještě pohybem (hodně toxinů vydýcháme) nebo saunou (hodně toxinů vypotíme), případně rozprouděním lymfy různými masážemi, budou projevy detoxikace mírnější a celý proces bude účinnější!!! Toto hodně lidí podceňuje a díky nepříjemným příznakům čištění organismu vzdává nebo nepozorují nějaké větší výsledky. Neboť dochází k neustálé intoxikaci zevnitř těla.

Todikamp je dobře znám ve východní Evropě jako organický prostředek, který používali už naše babičky. Je založen na dvou hlavních složkách. A to na mladém zeleném vlašském ořechu a lékárenském petroleji, který byl speciální cestou vyčištěn.

Blahodárné účinky ořešáku jsou všeobecně známé. Lékárenský petrolej nikomu neublíží, pokud je vyčištěn a aplikován v předepsaném množství. Například v Polsku je tato metoda oficiálně uznávaná a státem schválená. V některých zemích se Todicamp prodává již i v lékárnách.

[wp_ad_camp_2]

Užívá se vnitřně po kapkách, takže při doporučovaném dávkování vydrží asi 1 měsíc. Pokud provádíme i obklady, potírání a mikroklyzmata, vydrží samozřejmě méně.

V žádném případě netvrdíme, že se jedná o lék nebo že má Todicamp léčivé účinky. 

Nechci dělat dlouhý článek, proto se prosím všichni podívejte na stránky firmy foxylive a proklikejte veškerá možná okna. Nebudete se stačit sami divit. Jsou zde i lidé, kteří nechali svá nepochopitelná vyléčení potvrdit i notářem. Na stránkách foxilive se můžete o tom přesvědčit.

https://www.foxylife.cz/produkty/kategorie/todikamp-lekarensky-petrolej.htm

Dodám jenom jedno důležité upozornění. Nejlépe je brát, dle mé zkušenosti, tento lehký petrolej s dýňovým olejem nebo ho dát do tobolek a spolknout. Jeho chuť, není to každého věc proto tahle možnost.

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.