;

…..dovolte mně Vážení čtenáři tadesca, abych Vám dnes představil jednu z dalších možností, jak „poopravit“ v těle nejen rakovinu. Poslední dobou máme v redakci čím dál tím více dopisů s dotazy, právě na „opravu“  rakoviny, a nejen té….

11:54

Léčit mohou jenom lek-aři, kteří jenom lidi vylekají, ale většinou nevyléčí. Nebo je vyléčí navždycky. Tak či onak. Doporučuji tedy, staňte se sami sobě „opraváři“ Vašeho těla a to skvělým, laciným a hlavně nejúčinnějším způsobem jaký existuje.

Nezapomeňte na zlaté pravidlo:

Kdo si umí vážit sám sebe, umí si vážit i druhých. Kdo si neumí vážit druhých, neumí si vážit ani sám sebe.

Produkt, o kterém budu psát, je skutečně vynikající a nepřehání ve slibech. Naopak. A hlavně není jenom na nádory.

Z vlastní skušenosti uvádím:

Bral jsem ho před několika lety osobně, protože jsem měl v dolní čelisti pásovce a v noci skřípal zuby. Po jednom týdnu braní přípravku se jev vytrácel. Vydržel jsem měsíc a od té doby je klid. Musím se přiznat, že v tomto případě nepomohli ani veterinářské přípravky na parazity pro koně, což je tedy zarážející….

Lidem, kterým jsem přípravek v minulosti doporučil, se všichni uzdravili a to bez rozdílu…..

Pamatujte, v jednoduchosti je krása a genialita…..

Jedná se o přípravek lehkého petroleje ve spojení se zeleným ořechem. Ano je to v podstatě kerosín,  na který létají dopravní letadla. Je několikráte čištěný a říká se mu také lékárenský petrolej. Už samotný dělá divy, ale ve spojení s ořechem ve stádiu nezralého plodu, čili takový, ze kterého se dělá ořechovka, je neuvěřitelným likvidátorem nejen nádorů a to kdekoliv v těle…..

Už zase vidím, jak někteří MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, ING a jim podobní začnou při čtení článku zuřit. Klidně zuřte, škodíte si ale na svém vlastním organismu, protože Vám vysoká škola a farmamafie naprogramovala špatně váš mozek. Máte tam velký EROR. Možná také FATAL EROR. Nutné dnes hovořit na rovinu.

Musíme ale přiznat a podotknout, že sami dnes mnozí lékaři bojují proti chemoterapii, že je neúčinná a spíš zabíjí lidi. Byl dokonce článek o zmíněném na seznamu…..

TODIKAMP 

Jedná se zatím asi o nejúžasnější a nejuniverzálnější produkt, který se nám dostal do ruky. Bohužel nemůžeme používat žádná zdravotní tvrzení, i když by si to tento preparát velice zasloužil. (tm komentuje: zakázala to farmamafie, proč asi?????) Níže tedy najdete jen obecné, nekonkrétní informace o produktu. nemůžeme ani přímo odkazovat na stránky, kde se účinky Todikampu podrobně popisují.

Pokud tedy potřebujete nějaké informace, musíte si ve vyhledavači na internetu zadat „lékárenský petrolej“ a informace si získat tímto způsobem.

Pokud si objednáte Todicamp, přijde Vám do emailu potvrzení o objednávce. V tomto emailu , se kromě potrzení o objednávce, dozvíte veškeré informace k Todicampu, které budete potřebovat !!!

Nebo si o informace napište na [email protected] Rádi Vám je poskytneme :-)

POZOR!!!

Velice důrazně upozorňuji, že pokud chce člověk čistit tělo od parazitů, plísní a jiných organických, neorganických a toxických usazenin, je potřeba současně co nejvíce podporovat játra (ostropestřecová pasta) a co nejrychleji všechny likvidací patogenů vzniklé toxické látky odvést ze střev, aby se nám ze střeva  nedostávaly zpět do krevního oběhu a do organismu (Sorbolit Detox).                                                                                                                 Samozřejmě pít hodně tekutin a když podpoříme ještě pohybem (hodně toxinů vydýcháme) nebo saunou (hodně toxinů vypotíme), případně rozprouděním lymfy různými masážemi, budou projevy detoxikace mírnější a celý proces bude účinnější!!! Toto hodně lidí podceňuje a díky nepříjemným příznakům čištění organismu vzdává nebo nepozorují nějaké větší výsledky. Neboť dochází k neustálé intoxikaci zevnitř těla.

Todikamp je dobře znám ve východní Evropě jako organický prostředek, který používali už naše babičky. Je založen na dvou hlavních složkách. A to na mladém zeleném vlašském ořechu a lékárenském petroleji, který byl speciální cestou vyčištěn.

Blahodárné účinky ořešáku jsou všeobecně známé. Lékárenský petrolej nikomu neublíží, pokud je vyčištěn a aplikován v předepsaném množství. Například v Polsku je tato metoda oficiálně uznávaná a státem schválená. V některých zemích se Todicamp prodává již i v lékárnách.

Užívá se vnitřně po kapkách, takže při doporučovaném dávkování vydrží asi 1 měsíc. Pokud provádíme i obklady, potírání a mikroklyzmata, vydrží samozřejmě méně.

V žádném případě netvrdíme, že se jedná o lék nebo že má Todicamp léčivé účinky. 

Nechci dělat dlouhý článek, proto se prosím všichni podívejte na stránky firmy foxylive a proklikejte veškerá možná okna. Nebudete se stačit sami divit. Jsou zde i lidé, kteří nechali svá nepochopitelná vyléčení potvrdit i notářem. Na stránkách foxilive se můžete o tom přesvědčit.

https://www.foxylife.cz/produkty/kategorie/todikamp-lekarensky-petrolej.htm

Dodám jenom jedno důležité upozornění. Nejlépe je brát, dle mé zkušenosti, tento lehký petrolej s dýňovým olejem nebo ho dát do tobolek a spolknout. Jeho chuť, není to každého věc proto tahle možnost.

Napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.