Matovič práve v Slovenskom rozhlase vyurážal celé Slovensko, vraj sú všetci okrem neho ako “kone s nohou na stole”… A na záver sa skoro rozplakal, že z neho všetci robia “ancikrista”.

Dúfam, že ho moderátorka Jančkárová zamkla v tej vypolstrovanej rozhlasáckej miestnosti a už volá odbornú pomoc – toho človeka musia rovno odviezť na kliniku.
Matovič dnes konečne na priamo priznal, že celoplošné testovanie, do ktorého dovydieral ľudí, bolo – povinné. Dúfam, že počúval vyšetrovateľ, ktorý rieši moje trestné oznámenia na Matoviča – tomuto sa totiž hovorí priznanie zločinu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ďalej sa Matovič priznal, že on ako premiér má právo nevedieť, že aktuálne vláda terorizuje pendlerov a tí musia mať od pondelka test, ak chcú prejsť hranice.

Vláda pácha štátny teror a on ani nevie, kto takéto rozhodnutie prijal. Ale vraj ho vypátra a povie mu, aby sa ospravedlnil. Ale že to bude platiť ďalej. To vám povie predseda vlády. Preboha, kto vládne v tomto štáte, keď sa premiér vyhovára, že netuší, čo sa deje?

Matovič sa priznal aj k bohapustému lobovaniu za svoj nezmysel s komunitným testovaním – vraj zavolal škole, kam chodia jeho decká. A zabezpečil, aby jeho privilegované detičky do školy ísť mohli a iné nie. A on na toto nekonečné papalášstvo povie, že je mu to smiešne. Doslova.

Zaujímalo by ma, či takto isto zavolal vlastníkovi školy aj vtedy, keď potreboval urobiť kšeft s rýchlotestíkmi za 50 miliónov – vlastník tejto školy totižto nakoniec bez súťaže dostal od Matovičovej vlády biznis storočia. Pán vyšetrovateľ, dúfam, že ste počúvali – naše trestné oznámenie máte.

Ďalej sme sa dozvedeli, že ústavné právo na vzdelanie majú len tí, čo sa nechajú vyšpajchlovať. Matovič teda obhajuje apartheid – práva majú len tí s výterom nosa, ostatní nie. Pán vyšetrovateľ, počujete?
Ale vraj to je preto, lebo tí, čo sa nechajú vyšpajchlovať, sa cítia byť ohrození “zombíkmi”, čo sa nedajú – a majú právo nezabiť svoju babku. Toto fakt dal. A ešte aj nakladal Čaputovej, Remišovej a Sulíkovi – lebo oni chcú zjavne zabíjať svoje babky.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zvláštne, že v preplnených obchodoch sa vás nikto nepýta, či máte test. Tam už právo nezabiť babku neplatí. V kine tiež nie. V bazéne tiež nie. Dokonca ani v kostole. Len a len v škole. Opakujem – Matovič sa reálne zbláznil.

My v parlamente sedíme celé dni bez testov 150-ti v jednej miestnosti bez okien a nie, neváľame sa ako mŕtvoly v nemocniciach v Bergame, ani tu nie je žiaden Matovičov Armagedon. Úplne stačí, ak nám pri vchode zmerajú teplotu – tak ako to, že to nestačí v školách?!

Matovič v relácii šíril aj hoax, že ľudia, čo boli na proteste 17. novembra, umierajú na Covid. Ja len, že ak nevie preukázať príčinnú súvislosť medzi protestom a smrťou, je to učebnicové šírenie poplašnej správy – verím, že už mu na dvere klope polícia, rieši tento jeho hoax a bude ho zaňho stíhať.
Bolo ešte jedno priznanie – Matovič otvorene vyhlásil, že v prípade masového zatýkania “čistia Slovensko”. Inými slovami priznal, že je v tom zaangažovaný, ide o jeho objednávku a ide o politické čistky. Aj na to je paragraf – zneužitie právomocí verejného činiteľa.

Ja len, že Matovič sa dnes v priamom prenose priznal k toľkým zločinom, že reálne musí byť duševne na dne.

Preto ešte žiadam pani Jančkárovú, aby chytro zamkla Matoviča v rozhlasovej miestnosti a okamžite volala buď políciu alebo rovno docenta Chocholouška.

Sám neviem, či je v tejto fáze vhodnejšia NAKA alebo klinika, ale jedno viem iste – ten človek je nebezpečný pre svoje najbližšie okolie a mal by byť už navždy v karanténe.

Zdroj: Eurorešpekt

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.