Některé zprávy jsme na našem webu již publikovali, ale aby byl seriál ucelený, publikujeme několik zpráv ještě jednou a samozřejmě přinášíme zprávy nové. 


ZPRÁVA 1

ze dne 5. března 2019

Minulý týden zaútočila PČR na svobodu slova. Na pokyn známého příbramského gangstera Romana Sýbka, zahájili pražští a plzeňští policisté a státní zástupci tažení proti Svobodnému vysílači CZ a jeho redaktorovi Vítkovi, za to, že dal prostor ke zveřejnění odposlechů, které prokazují vraždy, vydírání a rozsáhlé daňové podvody v České republice. V důsledku tohoto útoku Michal a Petr přerušili svoji spolupráci se Svobodným vysílačem CZ a budou informace zveřejňovat jinak.

 

[wp_ad_camp_2]


Dnes jsme zajistili důkazy o možném pozadí útoku PČR na Svobodný vysílač. Tyto písemnosti prokazují rozsáhlé manipulace v trestním řízení ve prospěch vrahů, vyděračů a podvodníků. Tyto důkazy prokazují, že státní zastupitelství, která stojí za útokem na redaktora Vítka a Svobodný vysílač, vydala v minulosti písemná stanoviska,která popírají existenci některých těchto odposlechů, a to i těch, která prokazují účast pachatelů na vraždě a vydíraní a další nebezpečné trestné činnosti. Tyto důkazy i další odposlechy brzy zveřejníme. Je rok třicátého výročí revoluce, která přinesla lidem svobodu. V tento rok opět politici na svobodu útočí. Vymysleli zákon, který policistům umožňuje na 90 dní umlčet bez povolení soudem internetovou komunikaci! V tento rok prolhaní státní zástupci na pokyn mafiána a účastníka vraždy omilostněného prezidentem Havlem, který byl při udělení milosti, nejspíš podveden svými úředníky, útočí na svobodné internetové rádio a jeho redaktora, jenom proto, že zveřejňuje špínu, kterou se snažili utajit! My se nedáme! Sdílejte tento příspěvek! Podporujte Vítka a Svobodný vysílač! Svoboda slova a šíření informací je ta nejdůležitější svoboda, kterou máte. Bez ní Vás mocní darebáci brzy připraví i o zbytek toho, co vám listopad 1989 přinesl, a co z něj ještě zůstalo. Nedivíme se hradnímu kancléřovi, že vzdal boj za očištění svého jména před soudem! Dnes jsme totiž získali důkaz, že státní zastupitelství dokonce písemně lžou i soudům ! Sledujte náš FB profil! Sdílejte! Poslouchejte naše pořady! Poslechněte si odposlechy vražd a krádeže české státní nafty, která zmizela v Německém skladu.

1. pilotní díl – mapování mafiánského gangu
https://www.youtube.com/watch?v=H7OypN9WQ4A
2. díl – mafie na ministerstvu financí, GFŘ a politická napojení
https://www.youtube.com/watch?v=DWXVq4_5TdI
3. díl – tunelování Plzeňské teplárenské a.s., spalování neexistující biomasy za 120 mil. KČ a politické souvislosti
https://www.youtube.com/watch?v=Kq9PCh_MJQ8
4. díl – brutální odposlechy gangsterů o vraždách, uřezávání nosů a rozpouštění mrtvol v kyselině
https://www.youtube.com/watch?v=STT8lrQcrrg
5. díl – miliardová i*lámistická pračka v ČR – džihádomobily
https://youtu.be/taZmG6_wJpE
6. díl – tajemné kontejnery převážené z ČR do Dubaje v arabských Emirátech
https://youtu.be/adFAFSOf4tM
7. díl – Jiří Kajínek, gangsteři a odposlechy o vraždách
https://youtu.be/LpHcSgxFxr0

Sdílejte ! Poslouchejte ! A nikdy se nevzdávejte svobody!

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.