Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

 • Aliance za osvobození planety dosahuje významných vítězství, jak přebírá Bidenovu hororovou show
  Aliance za osvobození planety dosahuje významných vítězství, jak přebírá Bidenovu hororovou show

  Aliance za osvobození planety dosahuje významných vítězství, jak přebírá Bidenovu hororovou show

Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

Tento týden se mezi čtenáři objevilo mnoho frustrovaných reakcí na to, že korporace The USA stále kope a jede dál.

Nikdo nebyl touto zprávou frustrován více než já. Už více než 15 let se snažím přesvědčit Asiaty, aby je odřízli. Jednou se jim to podařilo v roce 2008 při krachu banky Lehman Brothers, ale pak je přesvědčil slib černého komunistického prezidenta, že poskytne dostatek peněz (23 bilionů dolarů), aby celá show mohla pokračovat až do roku 2020.

V roce 2020 je odřízli znovu, jen aby Deep state cabal využil své kontroly nad zdravotnickým systémem a pomocí pandemie strachu a vakcín vyprala dalších 10 bilionů dolarů.

Když jsem si přečetl zprávu o tom, že Bidenova sr*čková show dostane další peníze, dostal jsem záchvat zuřivosti a kontaktoval jsem nejrůznější lidi, abych se s tím pokusil něco udělat. Promluvil jsem u kanadského vojenského tribunálu a přesně jsem vysvětlil, jak proti Castro-Trudeauovi právně postupovat. Setkal jsem se s japonskými pravicovými politiky, policisty a vojáky a vysvětlil jsem jim, jak legálně postupovat i proti šiřitelům vakcín. Telefonoval jsem s Rusy, lidmi z Pentagonu, CIA, MI6 a dalšími, a požadoval jsem, aby se jednalo.

Zdá se, že problém je v tom, že z asijského pohledu je lepší, když je americká vláda musí poslouchat, protože si potřebuje půjčit víc, než když USA vyhlásí platební neschopnost. Čím déle to bude pokračovat, tím slabší budou USA a tím silnější budou Asiaté. To je zřejmě skutečný důvod, proč nechali Bidenovu show pokračovat. Proto bude záležet na nás, zda budeme jednat. Pokud se tedy cítíte frustrovaní, podnikněte prosím kroky vy osobně. Zvedněte telefon, zavolejte politikům, policii atd. a požadujte akci. Kdyby každý čtenář zvedl telefon a požadoval akci, stalo by se toho více.

Zdá se, že Spojené státy uvízly ve slepé uličce, kde se stále dokola opakují stejné zprávy, protože se zdá, že dvě frakce uvízly v patové situaci obvinění a proti-obvinění. Kolikrát jste viděli opakovat fráze jako „6. leden“, „Hunter Biden Laptop“ a „Russiagate“? Je frustrující to sledovat a je frustrující o tom informovat.

Navzdory tomu všemu, pokud jste mimo USA, můžete vidět, že většina světa se v posledních 15-ti letech vymanila z kontrolní sítě chazarské mafie, tedy skupiny G7. ChM nyní ovládá pouze 11 % světa. Bohužel mezi těmito jedenácti procenty jsou i Američané.

Lidé si také musí uvědomit, že se snažíme svrhnout skupinu, která je u moci doslova tisíce let. Přesto jsme v probouzení lidí udělali velký pokrok. Například když jsem začínal, byla na celém internetu přesně jedna věta o rodině Rothschildů. Nyní jsou o nich a jejich zločinech miliony stránek. Velké procento z nich už ale nefunguje. Totéž platí o mnoha dalších rodinách oligarchů.

Pamatujte, to, že máme co do činění se silným, tvrdohlavým a velmi inteligentním protivníkem, neznamená, že bychom se měli vzdát. Vítězíme. Může se to zdát pomalé, ale vyhráváme. Budeme bojovat, dokud to opravdu, ale opravdu neskončí.

A konečně, co se týče komentářů k videím o UFO uveřejňovaným na konci reportů, děláme to proto, že na přípravu na nějakou mimozemskou událost (ať už falešnou, nebo ne) bylo během desetiletí vynaloženo nespočet bilionů dolarů, a my si myslíme, že je důležité, aby si to lidé uvědomili.

Zdroj: benjaminfulford.net

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
22 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře