Toto není řádný týdenní report, ale souhrn událostí s větší či menší konkretizací. Neobsahuje tak „horké“ novinky. Řádný týdenní report vyjde 19. srpna.

Benjamin Fulford – mluvčí Společnosti Bílého draka

05.08.2019

Tento podzim bude obdobím vážného vyjednávání, které může nakonec vyústit v oznámení světové dohody, která má nahradit systém vybudovaný po druhé světové válce. Americký vojensko-průmyslový komplex, Asijské tajné společnosti, čínská komunistická strana, britské společenství Commonwealth, Vatikán, ruská pravoslavná církev, muslimové a další skupiny se v základu shodují na tom, že tato planeta nemůže být spravována jako dosud. Také se začíná jednat o struktuře volné, ale sjednocené planetární federace.

 

[wp_ad_camp_2]

 Hlavním problémem samozřejmě zůstávají kontroloři starého systému, kteří rozhodně neplánují odejít v tichosti. Švýcarská analýza objevila hlavní skupinu zhruba 700 lidí, kteří sedí v různých výborech pěti set největších korporací.

Tuto skupinu nazýváme Chazarskou mafií. Chazaři stále ovládají většinu mega-korporací, včetně velkých ropných společností, internetových gigantů jako Google, Facebook, Amazon a Apple, a samozřejmě i korporátní média chrlící kvanta FAKE NEWS (falešných zpráv) (V České republice např. Česká televize, v jejímž čele stojí americká loutka, pozn.př.). Jejich největším zdrojem moci je samozřejmě vlastnictví centrálních bank, díky kterým se zmocnily kontroly nad společnostmi.

Chazaři používají vraždy, úplatkářství a lži k proniknutí na nejvyšší úroveň světové moci, zejména na Západě. Také strategicky provdaly své dcery s mocnými lidmi. Dcery pak naočkovaly další generaci zprostředkovatelů energie. Například od zdrojů z Ruska, NSA a dalších víme, že německá kancléřka Angela Merkelová, bývalá britská premiérka Theresa May, ale i další vůdci, jsou dcerami Adolfa Hitlera. Také jsme zjistili, že matka bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy byla také Hitlerovou dcerou. Ukázalo se, že film „The Boys from Brazil“ se zakládá na skutečných událostech, až na to, že to byly dívky, nikoliv chlapci.

 

[wp_ad_camp_2]

 Také jsme zjistili, že Clintonovi jsou ve skutečnosti členy rodiny Rockefellerů. Také jsme dostaly upřesněnou informaci toho, co jsme psali již dříve, že matka Billa Clintona byla Rockefellerová (spíše než jeho otec), zatímco Hillary Clintonová je dcera Davida Rockefellera. A jen zopakujeme, že generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg je vnukem Davida Rockefellera.

Chazaři mění svá příjmení a životní příběhy, aby skryli svou mezigenerační stopu kontroly. Například jsme vysledovali Bushovo příjmení ke Scherffovi (na tadesco.cz je o tom dost podrobný článek, pozn.př.), Pierceovi a konečně k italské rodině Pecce, jež patří k černé šlechtě.

Další věcí, které si musíme povšimnout v mocenské struktuře Chazarské mafie, je skutečnost, že oni mají osobu, která si hraje na Boha v jejich monoteistickém systému. Takže masy jsou nuceny věřit v abstraktního boha, i když ve skutečnosti tuto roli hraje lidský bůh. Jejich bůh je jim samozřejmě znám jako Lucifer, Ba’al, Satan, Moloch atd.

 

[wp_ad_camp_2]

 Pokud studujete židovskou historii, zjistíte, že mnoho Židů má podobný systém jako muslimové a křesťané (Islám je výtvor Vatikánu, pozn.př.) Zde přichází do hry koncept noosféry neboli mozkové atmosféry. Probíhá proces kolektivního myšlení a někteří lidé se v určitých časech stávají klíčovými uzly, kde se přijímají konečná rozhodnutí ve skupinovém vědomí. Osoba v sociální skupině, která vědomě nebo nevědomě je konečným rozhodcem, je „Bůh.“

Kdo tedy hraje roli „Boha“ v židovských, křesťanských a muslimských náboženstvích? Zaprvé, v případě šíitských muslimů je jejich nejsilnějším vůdcem Agha Khan, potomek Mohammeda a šéf klanu Ismaili, známý také v historii jako Assassins. Jejich tajná společnost je známá jako modrý nebo zelený drak. Přibližně 200 milionů šíitských muslimů mají velkou moc a udržují si velký vliv na místech, jako je Indie, kde dělali Britům pomocníky, a pomohli jim udržet tuto zemi pod kontrolou.

 

[wp_ad_camp_2]Tato osoba je také vládcem Íránu. Získají svou moc infiltrováním lidí do vnitřních kruhů předních veřejně viditelných zprostředkovatelů energie a dají jim pocítit, že jsou zranitelní, pokud se nepodřídí. Stále ale nesdílí myšlenku sjednocené planety, a to je jeden z důvodů, proč existuje stále hodně napětí zaměřeného na Írán. Doufejme, že změní názor během jednání letos na podzim.

Sunnitští muslimové v současné době nejsou pod žádnou formou centrální kontroly jako šíité. Nejblíže k centrální kontrole by byli přední imámové, zejména v Egyptě, ale systém dnes rozhodně není centralizován. Saudská královská rodina, kteří jsou chazarští satanisté, ve skutečnosti nejsou muslimové, se pokusili se svými petro-dolary ovládat sunnitský islám, ale v podstatě mají na výplatní listině jen žoldáky. Naštěstí se nyní dostali pod kontrolu amerických vojenských Bílých klobouků.

Židé jsou zhruba rozděleni do dvou táborů – světského a náboženského. Světští Židé jsou obvykle ateisté, agnostičtí nebo jen částečně náboženští. Kdyby měli boha, byl by to Mammon, bůh peněz, takže předpokládám, že rodiny, které vlastní fontánu peněz – Federální rezervní výbor – budou jejich bohové. Po mnoho let tuto roli hrál David Rockefeller, který seděl v čele skupiny Bilderberg, Rady pro zahraniční vztahy a Trilaterální komise. Byl posledním šéfem petro-dolarového systému a jeho smrt vytvořila obrovské vakuum.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vyplňování vakua, které zanechal, můžeme sledovat v chaosu a vnitřních rozporech v americkém politickém systému. Jeho podrštaška Henry Kissinger se o to pokusil a nedokázal ho nahradit. Rockefellerovi dědici, vedeni jeho dcerou Hillary Clintonovou (Rockefellerovou), odehrávají hořký boj od té doby, co ztratila americké „volby.“ Lépe řečeno, bitvu o krádež elektronického hlasování americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi.

Prezidentství Donalda Trumpa bylo výsledkem spojenectví mezi několika skupinami, které spojovala pouze opozice vůči pokračující Rockefellerově vládě.

Jedním z nich byla rodina Rothschildů, která nesnášela Rockefellery, kteří je během 20. století
vytlačili z USA a Japonska. Proto je v kabinetu Trumpa tolik bývalých zaměstnanců Rothschilda. „Rothschild“ by měl být považován za zkratku pro skupinu aristokratických evropských rodin, které tvrdí, že pocházejí z biblického krále Davida. Lze je považovat za vůdce náboženských Židů, jejichž víra je zhruba rozdělena na frakce Tóra (Starý zákon) a Talmud (Babylonský zákon).

Druhou skupinou, která stojí za
prezidentsvím Trumpa, je americko-vojensko-průmyslový komplex, kterému dominují Gnostič Illumináti, skupina, která se staví proti vládě pokrevních linií a upřednostňuje meritokracii.

 

[wp_ad_camp_2]

 Takže lidé
stojící za zvolením Trumpa byli, jak se říká v Asii, „Stejná postel, různé sny.“ Frakce Rothschilda je tou, která tlačí Trumpa do jeho podivného pro-Izraelského postoje. Také se ho snaží provokovat, aby zahájil Armageddon tím, že ho přiměje k útoku na Írán, Severní Koreu, Sýrii, Rusko nebo kdekoli jinde. Upřímně věří, že to sešle Mesiáše.

Gnostičtí Ilumináti to považují za pověrčivý nesmysl. Chtějí zřídit meritokratickou světovou vládu. Rovněž chtějí ukončit vládu
pokrevních linií. Je to skupina, která se snaží zatýkat pedofily, jako je Jeffrey Epstein, John McCain a George Bush Sr. Chtějí také obnovit republiku Spojených států amerických, která byla tajně nahrazena Spojenými státy pod kontrolou pokrevních liní, a to States of America Corporation v roce 1871.

Zednářská Lóže P2 jsou lidé za katolickou stranou. Jejich dlouhodobým plánem byla římská vláda, vysoce centralizovaná světová vláda nebo-li Nový světový řád. Stáli za Georgem Bushem Sr., ale nyní změnili svou věrnost a vytvořili neklidné spojenectví s gnostickými ilumináty. Jsou velmi vlivní ve vojensko-průmyslovém komplexu díky své kontrole rytířských řádů, jako jsou templáři, maltéští rytíři, germánští rytíři, hospitallité atd.

 

[wp_ad_camp_2]

 Protestantská čá
st křesťanství je volnější, ale z velké části se hlásí ke královně Anglie prostřednictvím Skotského ritu Svobodného zednářství (Pojem skotský nemá nic společného se Skotskem, ale pochází z řeckého slova scotus = tmavý, protože zednář vyššího stupně zamlčuje svou hodnost před bratrem nižšího stupně) a Britského Commonwealthu.

Nyní do tohoto obrazu přidáme Čínu a asijské tajné společnosti. Před druhou světovou válkou byli Asiaté více nebo méně sjednoceni v rámci Společnosti Černého draka. Tato skupina věřila, že nacisté vyhrají druhou světovou válku a poté uskuteční svůj plán na vyhlazení mimoevropských ras. Byli skupinou za větší východoasijskou sférou prosperity. Ačkoli Japonci a Černí draci byli povrchně spojeni s nacisty během druhé světové války, tajně se připravovali na to, co viděli jako nevyhnutelné zúčtování východ – západ, sever – jih.

[wp_ad_camp_2]Nyní je Společnost Černého draka stínem svého dřívějšího já. Je nhrazena aliancí Společností Červeného, Modrého, Zeleného a Bílého draka. Věří, že jsme se všichni narodili ze stejného stvoření a sdílíme stejnou planetu. Také věří ve volnou světovou federaci, ale chtějí zajistit, aby se kdokoli, nejen Evropané, dostali na nejvyšší pozice.

Předběžná dohoda dosažená mezi Společností Bílého draka a jejími asijskými spojenci vyžaduje, aby byl prvním vůdcem světové federace Evropan a po něm Asiat.

[wp_ad_camp_2]Nová federace by začala masivní kampaní v hodnotě několika bilionů dolarů, aby ukončila chudobu a zastavila ničení životního prostředí. Následovaly by velké oslavy, včetně jubilea a možná i nového kalendáře. Pak může opravdu začít nová éra.

Ďábel je samozřejmě v detailech, a dokud nebudou vypracovány, nelze očekávat žádné veřejné oznámení. O těchto jednáních budeme podrobně informovat, až budou pokračovat na podzim tohoto roku.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.