…..ESET a PENTA okamžite prešli do protiútoku.

21:27 AKTUALIZACE 21:54 ÚPLNĚ DOLE

KAMPAŇ PROTI BLAHOVI – HOLA HEJ

Len za včerajšok proti mne uverejnili štyri články, jeden od Havrana, druhý od Morvaya, tretí od Kapitána a štvrtý od Obradoviča.

V jednom riešia všetky moje prehrešky proti liberálnej ideológii, vraj som zlý na Kisku, na Čaputovú a tak. V ďaľšom riešia, že má nemá kto pokarhať a keby som pracoval pre korporáciu Mol, tak by ma už riešili. To fakt píšu. Dobré, že?

Inde píšu, že mám pri statusoch tisíce pozitívnych reakcií a to ich napĺňa hrôzou.

A osobitne Denník N ma podľa očakávania obviňuje z antisemitizmu, lebo som vo videu spomenul, že Goldmanovci sa venujú rozvoju židovskej kultúry. Schválne si tie ich drísty rozkliknite, napchal som to do jedného obrázku pre lepší prehľad.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nechápem len jedno – ako to, že tentoraz žiaden hejt proti Blahovi nenapísal Bardy z Aktualít. To tu už fakt nikto nič negarantuje?

BOJA SA VÁS, PRIATELIA!

Nebudem teraz riešiť mieru zúfalstva, akú vyvolávam u slniečok. Áno, napĺňa ma to neuveriteľne dobrým pocitom.

A chcem sa vám všetkým poďakovať, priatelia, vďaka tomu, že nás je čoraz viac, americkí mopslíci z nás majú nefalšovaný strach.

Priznávajú, že nevedia, čo s tým. A vymýšľajú si nezmyselné obvinenia. V poriadku – s tým som rátal.

GROTESKNÉ OBVINENIA Z ANTISEMITIZMU

Ale preboha – antisemitizmus? Za to, že prečítate to, čo bije do očí na wikipédii pri každom z Goldmanovcov? Aby ste ukázali, že rodinka sa venuje ekológii asi ako Čaputová diplomacii?

Sorry, pointa bola úplne inde – nie v ich židovstve, ale v tom, že riešia primárne židovskú kultúru a cena za ekológiu je len spôsob, ako presadzovať liberalizmus a americké hodnoty.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Hovoria, že som naschvál rozvíjal podprahový antisemitizmus, akoby bolo niečo zlé na tom, že spomeniete, že niekto podporuje židovskú diasporu. Aký zlý úmysel? Aký antisemitizmus? To čo je za trafenú konšpiračnú teóriu? V Denníku N sa už totálne opustili.

AJ WIKIPÉDIA JE ANTISEMITSKÁ, TRÚBKY?

Pripájam základné biografie z wikipédie o všetkých Goldmanovcoch, o ktorých som hovoril. To červené more, čo na obrázku uvidíte, sú zmienky o ich aktivitách v prospech židovskej veci. Preboha, veď to je zjavne zmysel ich života, čo je na tom zlé?

Ak chce Denník N obviňovať z antisemitizmu mňa, potom musí obviniť aj wikipédiu a zrejme aj samotných Goldmanovcov, ktorí sa nijako nehanbia za svoju podporu Izraela a židovskej diaspory. Prečo by to mal pri nich niekto tajiť?

Ale zvláštne, že keď som spomenul pri ďalších členoch poroty Indonéziu či Latinskú Ameriku, to nevadilo. Ale spomeniete Izrael, tak ste antisemita. Fantastické. Tlieskam.

 

[wp_ad_camp_2]

 

MŇA HLUPÁCI NEMÔŽU URAZIŤ

Viete čo – nebudem hrať ich hru. Nech si ma obviňujú, z čoho chcú. Vraj by som ich mohol aj žalovať. Ale načo strácať čas. Mňa idioti nemôžu uraziť. Ja mám svedomie čisté. Celý život bojujem proti fašizmu a ja sa nemusím vyviňovať pred liberálnymi tupcami, ktorí by najradšej za iný názor ľudí posielali do lochu.

Aj tak im ide len o to, aby odvrátili pozornosť od skutočnej pointy môjho videa – od toho, ako Veľký brat financuje prezidentskú kandidátku Čaputovú.

LEN ODVÁDZATE POZORNOSŤ OD TOHO, ŽE ČAPUTOVÁ SLÚŽI AMERIČANOM

A tak si to zopakujeme, milí moji. Zúrte, koľko chcete. Čaputová dostala obrovské prachy od americkej mimovládky, aby tu šírila liberálny fanatizmus a americké záujmy. Na toto som upozornil vo videu. A na toto nemáte odpoveď.

Vymýšľate si tu antisemitské hlúposti iba preto, lebo chcete zakryť pravdu. Čaputová je platená z USA. A budem to opakovať dokola. A môžete sa aj rozkrájať. Pravda je pravda. Cmuk.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Liberálom sa rúti svet.

Pellegrini dnes tak naložil Kiskovi, že v Denníku N vyhlásia tri dni smútku. Kiska sa opustil a vyhrážal sa Šefčovičovi ako mafián z Krstného otca.

A Čaputová sa liberálom rozlieva na kolomaž z každej politickej kritiky – už je na smiech aj pravičiarom.

A VEĽMI STE PLAKALI, KEĎ PELLE NAKLADAL KISKOVI?

Už sa teším na článočky od Penty a Esetu, ako Pellegriniho dobrácku myseľ ovládol satanský Fico s Blahom a ako umrela „slušná tvár Smeru“. A tak. Poznáme.

Vyberáme pukance, sadáme na gauč a tešíme sa na to prskanie liberálnych fanatikov. Takú dôveru do Pellegriniho vložili a takto sa im odvďačil. Ach. Život píše aj smutné príbehy. Slzy a plač slovenských liberálov bude počuť až v New Yorku.

Pošlime do korporátnych redakcií bonboniéru, oslaďme im život, musia byť psychicky na dne.

Mesiace sa snažia rozdeľovať Smer na Pellegriniho slušnú a ficovsko-blahovskú neslušnú časť a bum-bác, odrazu sa im zrútil svet. Bavím sa veľmi.

 

[wp_ad_camp_2]

 

KISKA AKO GANGSTER Z CHICAGA

Vážnejšie je to, čo zo seba vypotil ten tragéd Kiska, keď včera sedel na tom fešnom stolíku ako taký krčmový štamgast po piatom poháriku.

On sa úplne s plnou vážnosťou vyhrážal Šefčovičovi. Ako nejaký gangster – „myslite na budúcnosť“… A tak. Už som len čakal na „ponuku, ktorá sa nedá odmietnuť“. Šef kozy nostry v akcii. Už len tá koza chýbala. Perfektné.

Mimochodom, tento tragický pánko tu spriada konšpirácie o vydieraní Ficom. A pritom sám v priamom prenose ako posledný mafián splieta vyhrážky proti prezidentskému kandidátovi, ktorý mu nevoní. Čisté psycho. To je ako v Chicagu v 20.rokoch. Al Kiskone.

Bože, on tak obludne pretláča tú Čaputovú, že už je aj deťom v materskej škôlke jasné, že mu ide o vlastnú beztrestnosť. Podliak.

UŽ SA ČAPUTOVEJ VYSMIEVAJÚ AJ V POSTOJI

Ale úplne najviac sa zabávam na tom, ako Čaputová stále verklíkuje, ako na ňu všetci útočia. A už sa jej za to vysmieva nielen komplet celá ľavica, ale zachytil som v Postoji, že aj konzervatívna pravica.

Prirovnávajú ju k snehovej vločke, čo je označenie pre precitlivených ľudí, ktorí sa nevedia preniesť cez normálnu kritiku.

Už aj v Postoji chápu, že o Čaputovej nič nevedia a že na rozdiel od ostatných kandidátov ešte nič neukázala – mačka vo vreci. Prázdny marketingový produkt.

 

[wp_ad_camp_2]

 

AMERICAN GIRL

Jediné, čo o Čaputovej vieme, je, že ju financujú z USA. Hlavné správy dnes v nadväznosti na moje video uverejnili, že tú istú Goldmanovu cenu ako ona, dostali viacerí politici z celého sveta, ktorí sa neskôr vďaka tomu vo svojich krajinách dostali k moci a šírili extrémne liberálne hodnoty.

Presne na túto schému som upozorňoval. Liberálna mafia. Globálna sieť.

Okrem toho, že Čaputová je podpredsedníčka liberálnej strany Progresívne Slovensko a že chce homosexuálne adopcie a pozitívnejší prístup k migrácii, o nej vlastne nič nevieme. Preto sa logicky riešia iba tieto témy. A ona to považuje za „útoky“. Prepánakráľa.

PARANOIDNÁ AKO ENVER HODŽA

Mňa by len zaujímalo, ako baba reaguje, keď sa jej náhodou niekto v obchode spýta, koľko je hodín? Aj to je útok? Každá otázka je útok? Všetci našej rozprávkovej víle iba ubližujú?

Preboha, veď takouto paranojou netrpel ani Enver Hodža. A toto má byť prezidentkou? Dievča, čo sa psychicky rozsypáva pri akejkoľvek politickej kritike?

Ak by si jeden deň zažila to, čo schytáva od liberálnych médií Fico, tak by skončila na psychiatrii.

ÁNO, POSTAVME SA ZLU – KISKOVI A ČAPUTOVEJ!

Kiska, Čaputová a ďalší agenti Spojených štátov amerických sú zlo. Nenávidia Slovensko a prostredníctvom svojho mediálneho impéria presadzujú záujmy cudzích mocností.

Je čas sa postaviť zlu. Arogantným mocným. Kiskovi a Čaputovej.

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.