Tuto výjimečnou teorii představil americký autor Gregg Braden, který je známý svými teoriemi ohledně léčby rakoviny.

Konkrétně tvrdí, že naše emoce mají vliv na naši DNA a že síla myšlenek skupiny lidí nám může pomoci vyléčit všechny typy fyzických onemocnění.

[wp_ad_camp_2]

Rakovinové buňky

Průběh rakoviny lze zastavit cíleným vědomím v součinnosti mezi našimi myšlenkami a jejich projevy. Existuje pole, které vše spojuje.

Toto pole je prokázáno a vědecky vysvětleno ve vědeckém časopise Nature No. 332 v roce 1996.

Ovládat emoce a myšlenky

Naše myšlenky a emoce vytvářejí elektromagnetické pole a jejich vlny mohou v našem těle dosáhnout až jednoho metru.

Nikola Tesla mimo jiné uvedl, že lidé budou schopni v budoucnosti vytvořit elektrickou energii díky síle svých myšlenek. To znamená, že naše myšlenky mohou být extrémně silným zdrojem energie.

Mluvíme zde o silných a přímo směrovaných myšlenkách, nemluvíme o smíšených myšlenkách, které míváme zcela běžně. Kolektivní myšlenky mohou vytvořit extrémně silné elektromagnetické pole a mít vliv na životní prostředí.

[wp_ad_camp_2]

Poté, co bude tato technika zavedena do praxe, již nepůjde jen o fikci, ale o seriózní technologii, která se stane základem pro léčbu všech onemocnění.

Čínská nemocnice natočila video, které je toho skutečným důkazem. Video ukazuje odstranění rakoviny o velikosti 3 × 2,5 centimetrů za přibližně tři minuty. Na ultrazvukové obrazovce je zaznamenán celý proces. Video naleznete na konci článku, začátek tohoto procesu je od 5. minuty.

Chcete-li vytvářet silné elektromagnetické vlny, musíte se naučit ovládat své pocity a emoce a posilovat tuto schopnost praxí.

 

Pocity mohou změnit DNA

Naše emoce a pocity jsou jako zrcadla. Všechno co děláme se odráží v prostředí, ve kterém žijeme. Dostáváme to, co máme uvnitř sebe.

Pokud například řeknete: „Jednoho dne budu šťastný, vyléčený nebo najdu novou práci atd. …“, zrcadlo nám řekne, zda se tyto věci „jednou“ stanou skutečností.

Ale pokud cítíme a říkáme věci tak, jako by se to skutečně dělo, dojde ke změně v naší DNA a my se opravdu měníme a naše okolí také.

[wp_ad_camp_2]

Téměř všichni vědci tvrdí, že naše emoce a víra nesouvisí s našimi životy, zejména s výskytem a léčbou nemoci.  Psycho-onkologie však tvrdí opak.

Jsou to naše emoce, myšlenky, víra a pocity, které mají sílu ovládat všechno, co se děje v našem životě i v nás.

Nezapomeňte, že emoce mohou změnit naši DNA!

 

hana: V níže uvedeném videu můžete vidět, jak v reálném čase mizí nádor z močového měchýře pacientky, která

 

[wp_ad_camp_2]

Překlad: hana, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.