Na Slovensku sa diali aj zaujímave a konštruktívne veci medzi volebnými kolami prezidenta. No v absolutne iadných mainstreamových médiach ani slovko o takomto ocenení. Idú si svoju propagandu.

Ruský prezident Vladimir Putin získal prestižní cenu slovenského ekonomického fóra Hospodářského klubu Zlatý BIATEC – 2018. Informovalo o tom velvyslanectví Ruska na Slovensku.

19. března 2019 se v Bratislavě konala každoroční ceremonie udělování slovenského Neformálního ekonomického fóra Hospodářského klubu Zlatý BIATEC – 2018, napsalo ruské velvyslanectví na Facebooku.

Na základě rozhodnutí členů klubu a Slovenských expertů, kteří se hlasování zúčastnili, byl za vítěze v nominaci Světový politik, vyvolávající největší sympatie, vyhlášen prezident Ruské federace Vladimir Putin. Ocenění Zlatý BIATEC – 2018 za rozvoj vzájemně výhodné spolupráce mezi národy těchto zemí bylo uděleno velvyslanci Ruska na Slovensku A.L. Fedotovovi.

Velvyslanec ve svém projevu na ceremonii zdůraznil stálost záměrů Ruska tvrdě hájit normy mezinárodního práva před dominantní rolí OSN, a to bez ohledu na pokusy některých západních zemí vyměnit je za „pořádek na základě pravidel“. Fedotov také potvrdil snahu Ruska rozvíjet spolupráci se zahraničními partnery na principech vzájemné úcty a vzájemných zájmů.

Hospodářský klub každoročně sestavuje žebříček nejuznávanějších světových politiků, ve kterém už několikrát zvítězil Vladimir Putin.

Zdroj: 9
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.