Na Slovensku sa diali aj zaujímave a konštruktívne veci medzi volebnými kolami prezidenta. No v absolutne iadných mainstreamových médiach ani slovko o takomto ocenení. Idú si svoju propagandu.

Ruský prezident Vladimir Putin získal prestižní cenu slovenského ekonomického fóra Hospodářského klubu Zlatý BIATEC – 2018. Informovalo o tom velvyslanectví Ruska na Slovensku.

[wp_ad_camp_2]

19. března 2019 se v Bratislavě konala každoroční ceremonie udělování slovenského Neformálního ekonomického fóra Hospodářského klubu Zlatý BIATEC – 2018, napsalo ruské velvyslanectví na Facebooku.

Na základě rozhodnutí členů klubu a Slovenských expertů, kteří se hlasování zúčastnili, byl za vítěze v nominaci Světový politik, vyvolávající největší sympatie, vyhlášen prezident Ruské federace Vladimir Putin. Ocenění Zlatý BIATEC – 2018 za rozvoj vzájemně výhodné spolupráce mezi národy těchto zemí bylo uděleno velvyslanci Ruska na Slovensku A.L. Fedotovovi.

[wp_ad_camp_2]

Velvyslanec ve svém projevu na ceremonii zdůraznil stálost záměrů Ruska tvrdě hájit normy mezinárodního práva před dominantní rolí OSN, a to bez ohledu na pokusy některých západních zemí vyměnit je za „pořádek na základě pravidel“. Fedotov také potvrdil snahu Ruska rozvíjet spolupráci se zahraničními partnery na principech vzájemné úcty a vzájemných zájmů.

Hospodářský klub každoročně sestavuje žebříček nejuznávanějších světových politiků, ve kterém už několikrát zvítězil Vladimir Putin.

Zdroj: 9
Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.