Několik dní nazpět jsem si všiml skenovacích letů v rozsáhlé oblasti kolem Bernu, kde se nachází také CERN a jiná zařízení. Protože se jednalo o mnoho skenovacích letadel, věděl jsem, že to bude mohutné. A také bylo. Skvělá vánoční nadílka pro DS a jeho podpindosníky. Posuďte sami.

***** **** ***** ****

Jednalo se o eliminaci podzemních chodeb a tunelů spojujících CERN s různými podzemními městy a zbytkem podzemního světa. Následně se tunely zaplavovaly. Zpráva od našeho informátora patřícího do určitých služeb. Zemětřesení jsou potvrzena seismickou stanicí ETH Zürich.

 

Podle švýcarské seizmologické služby ETH Zurich (SED) došlo v sobotu 25. prosince 2021 v 0:56 hodin v západní části Ajoie mezi Damvantem a Réclère k zemětřesení o síle 4,1 stupně. Ohnisko zemětřesení se nacházelo mezi Damvantem a Réclère v hloubce asi 6 km. Bylo to cítit ve velkém rozsahu v Juře, ale ojediněle i v západním středozemí až po Lausanne, Bern, Lucern a západní kanton Curych. Zatím nejsou známy žádné zprávy o škodách a obecně se vážné škody při zemětřesení této síly neočekávají.

V průběhu noci a na Štědrý den bylo měřicí sítí Švýcarské seizmologické služby při ETH v Curychu naměřeno několik následných otřesů, z nichž jeden – s magnitudou 3,6 v 15:49 – byl dostatečně silný, aby ho pocítili i místní obyvatelé. Dále nelze vyloučit ani citelné následné otřesy. Ačkoli jsou v Ajoie opakovaně měřena malá zemětřesení, seismická aktivita je poměrně nízká. Vánoční zemětřesení je nejsilnější za posledních 100 let.

Následující video vypovídá také o mnohém: https://www.youtube.com/watch?v=v4C-T7R8Lys

A touto zprávou přeji všem čtenářům tadesca nádherné další dny při osvobozování lidstva.

vložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.