;

Několik dní nazpět jsem si všiml skenovacích letů v rozsáhlé oblasti kolem Bernu, kde se nachází také CERN a jiná zařízení. Protože se jednalo o mnoho skenovacích letadel, věděl jsem, že to bude mohutné. A také bylo. Skvělá vánoční nadílka pro DS a jeho podpindosníky. Posuďte sami.

***** **** ***** ****

Jednalo se o eliminaci podzemních chodeb a tunelů spojujících CERN s různými podzemními městy a zbytkem podzemního světa. Následně se tunely zaplavovaly. Zpráva od našeho informátora patřícího do určitých služeb. Zemětřesení jsou potvrzena seismickou stanicí ETH Zürich.

 

Podle švýcarské seizmologické služby ETH Zurich (SED) došlo v sobotu 25. prosince 2021 v 0:56 hodin v západní části Ajoie mezi Damvantem a Réclère k zemětřesení o síle 4,1 stupně. Ohnisko zemětřesení se nacházelo mezi Damvantem a Réclère v hloubce asi 6 km. Bylo to cítit ve velkém rozsahu v Juře, ale ojediněle i v západním středozemí až po Lausanne, Bern, Lucern a západní kanton Curych. Zatím nejsou známy žádné zprávy o škodách a obecně se vážné škody při zemětřesení této síly neočekávají.

V průběhu noci a na Štědrý den bylo měřicí sítí Švýcarské seizmologické služby při ETH v Curychu naměřeno několik následných otřesů, z nichž jeden – s magnitudou 3,6 v 15:49 – byl dostatečně silný, aby ho pocítili i místní obyvatelé. Dále nelze vyloučit ani citelné následné otřesy. Ačkoli jsou v Ajoie opakovaně měřena malá zemětřesení, seismická aktivita je poměrně nízká. Vánoční zemětřesení je nejsilnější za posledních 100 let.

Následující video vypovídá také o mnohém: https://www.youtube.com/watch?v=v4C-T7R8Lys

A touto zprávou přeji všem čtenářům tadesca nádherné další dny při osvobozování lidstva.

vložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.