Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

Související zprávy

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

 • Ke konci časů musejí lidem říci pravdu
  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

 • Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě
  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

Nacházíte se na cestě ke svobodě. Vytrvejte a obrňte se trpělivostí. TEČKA

…..nadešel čas na článek, který jsem Vám kdysi slíbil. Dosti „silný“ článek….

22:54

Možná se někteří nově příchozí čtenáři diví, proč poslední dobou vůbec nepíši na stránky příspěvky. Celé roky jsem nejen na přednáškách avizoval následující větu:

Ke konci časů lidstva se odmlčím, také u blízkých, známých a lidí, kteří se mnou měli kontakt. Tak poznáte, že nadešel čas.

A dodávám – žádal jsem je o respektování. Čas nadešel.

Proto se prosím na mne a popřípadě na carstena neptejte, jsme všichni v pohodě a pozorujeme zrůdnou SHOW, kterou Vám J-ELITA připravila. Varovali jsme Vás. Varovali jsme Vás mnohokráte a to s takovou četností, až mně to bylo někdy trapné.

Co se týče carstena, má nyní mnoho jiných úkolů, mám ho omluvit. Až nadejde čas, opět tu bude s Vámi.

Zdůrazňoval jsem každému, že má pozorovat SHOW a v žádném případě se SHOW nezúčastnit. Jakýmkoliv svolením ústupku proti jeho svobodné vůli a proti jeho přesvědčení. A to od kohokoliv při silném nátlaku ze strany státu a zaměstnavatele. Být ve vyčkávací pozici a raději „hibernovat“, tak, jak to dělám já. Opakoval jsem dokola: Je lepší ztratit zaměstnání a cokoliv jiného s tím spojeného, než darovat svoji duši.

Řekli vám to jasně:

Přemýšlejte, než začnete jednat. Když zaprodáte svou duši ďáblu, není dovoleno žádat o její vrácení.

Všimli jste si, jak rozeštvali lidi proti sobě? V práci? V rodině? A to na všech úrovních bytí? Byl to záměr. Kdyby se na scénu nikdo nehnal a nezúčastnil se SHOW, divadlo by skončilo dřív, než začalo. Ale máte to marné, marné, marné.

Celé období přednášek, které jsem pořádal po celé Evropě, byla vyslovena data pro mnohé nepochopitelná. Nepochopitelná i přes veškerou snahu vše lidem vysvětlit po přednášce v dotazech. Dal jsem si vždy s vysvětlováním záležet a přednášky se někdy protáhly až do hluboké noci.

Mnohá témata byla tak neuvěřitelná, vybraná až z velké hloubky SCI-FI. Ale pravdivá. Vždy jsem říkal: SCI-FI je pravda a pravda z jakýchkoliv médií je SCI-FI. Pochopil jsem i lidi, kteří odcházeli z přednášek a kroutili hlavou s dodatkem, že jsem blázen a šílenec. Nehovořili o mně, ale o sobě. O sobě proto, protože měli tak dokonale vymytý mozek a zabedněnou a zastřenou mysl, že vůbec nic nechápali. Já na rozdíl od nich chápal. Podepsalo se na nich „dokonalé školní vzdělání“. Prádelna mozku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Veškerá mnou přednášená „konspirační témata“ se nyní ukázala jako holá pravda. Dnes snad zbytečné o tom hovořit, že?

Jedno z posledních varování v minulém roce bylo o nových „dokonalých“ mobilních telefonech, které Vás, držitele, budou programovat přes MK-ULTRA. Proto se i některé zarputilé odpůrce očkování podařilo v mnoha případech přesvědčit o opaku. Však máte lidi kolem sebe, a sami si to můžete potvrdit, že se nejedná o sci-fi. Třeba dokonce u Vás v rodině anebo v zaměstnání. Rozhlédněte se prosím. Málo kdo má osobní ochranu, která zapříčiní skoro nulový vliv programování přes MK-ULTRA. Ale varoval jsem Vás dopředu: ZAHOĎTE MOBILY. Mnoha lidem jsou už dnes zbytečné. Odešli do…..

Musím se přiznat, že jsem byl s jedním člověkem v lese, který si omylem nechal u sebe zapnutý mobilní telefon, nenechal ho v autě a já začal mít divné vnucené myšlenky. Následně jsem pocítil i útok na mou bytost. V ten den jsem zapomněl moji ochranu doma. Vše ale dobře dopadlo. Zapomínat v dnešní době je hodně riskantní až smrtelné.

A nyní k tématu.

Nechci ho psát obsáhle, proto jsem zvolil kratší a výstižnou verzi.

Vidíte a cítíte až v morku kosti neuvěřitelný boj o planetu Zemi a lidské duše. Vede se na všech úrovních. A to i ve vesmíru s mimoplanetárními bytostmi a civilizacemi. Je zde hlavně boj o vaše tělo a vaši duši.

Následuje rada jak opíchaným lidem pomoci, a jak se vymanit z pout SATANA.

Mnoho z dlouhodobých čtenářů i nově příchozích mají nyní problémy s lidmi, kteří jsou očkovaní. Ať je to v rodině, u známých či v práci. Bude nutné si uvědomit, že očkovaní lidé po dni D, který v brzké době přijde, budou potřebovat pomoc všech těch, kteří se nenechali nalákat na vak-cínu. Vak – cínu, který nosí na svých bedrech či uvnitř. Budou na neočkovaných závislí. S pomocí. Ptáte se jak to myslím?

Jak bylo psáno kdysi v nejzločinnější knize planety Země, promiňte „V Hotelu Země“, ke konci časů budou všichni lidé ocejchováni. Rozumějte očipováni. Prodali tím svoji duši ďáblu. Podívejte, kolik jich je. O tom, že SATAN existuje, se snad zde nemusíme bavit. Kdo by tomu ale věřil, že ano?

Nejenže mají zdravotní problémy s rychlým či méně rychlým odchodem do jiné dimenze, ale ten čip je hlavní problém. V těle se dá lokalizovat. Mnohá videa na internetu problém popisují.

Bude nutné čip z těla vyoperovat a nanoboty, které jsou v těle kvůli vak-cíně, odstranit pomocí EMP. Deaktivátory nanobotů budou k dispozici na určitých místech pro všechny. Budeme Vás datovat, kde to bude. Myslím si, že budoucí svobodný internet Vás bude datovat nepřetržitě. Je založen na kvantových polích.

Tedy po vyoperování čipu a deaktivaci jste konečně bez zábran, které by Vám bránily v následujících krocích.

Dle stavu Vašeho těla se budete muset vydat na poopravení Vašeho organismu do míst, kde budou umístěny Medbed. Všichni jste určitě datovaní, jak pracují a co umějí. Na tadesco.org jsem v minulosti psal nejen já, ale i moji kolegové o léčebných zařízeních pomocí skalárních polí. Je to jen jediná možnost. Bez deaktivace a vyoperování čipu na Medbed rozhodně nechoďte.

A nyní nastává ta poslední fáze.

Že jste nyní vyléčeni a můžete se dožít v Hotelu Země hodně vysokého věku bez nemocí, je sice pěkné, ale hodně zavádějící. Když „zemřete“ (správně řečeno odejdete do jiné dimenze) jakkoliv, je nadále i přes odstranění čipu a nanobotů z Vašeho těla Vaše duše upsaná ĎÁBLU.

144.000 světelných bytostí, které jsou s povolením temné strany zde na planetě Zemi, věděli o záměru temné strany a bylo jimi zde nainstalováno 144 (slovy: stočtyřicetčtyři) světelných portálů. Portály jsou „jednosměrka“ (jednosměrné). Odejdete přes ně opět ke svému vlastnímu já.

Při vstupu do tohoto portálu se Vaše hmotné tělo promění v energii (něco podobného jako při teleportaci) a Vaše duše odejde k Vašemu vlastnímu já.

Ilustrační fotografie: Velice podobná skutečné bráně. Na okraji kruhu je sytá modrá barva, která se neustále vlní jako tekoucí voda. Jen pro upřesnění….

Odchod přes portál je určen pro všechny, kteří se nechali zlákat na očkování z jakéhokoliv důvodu.

O dvou portálech vím, kde se nacházejí. Jeden je umístěn v Peru pod horami a druhý je v Novosibirsku. V České republice a na Slovensku se portály nacházejí také, nevím ale kde. Vše bude dáno ve známost.

Pod horami v Peru, kam chodíme měřit čas, se také nachází zmíněný portál. Před vstupem do podzemních měst, zanechaných zde jinými civilizacemi, se v každém nachází ochranná zóna. Je tam energie, která dle záznamu každého člověka v morfogenetických polí reaguje. Jak? Dle následného popisu.

V případě, že je člověk vrah, vědomě ubližoval lidem (lékaři, kteří vědomě očkovali a způsobili smrt či následky) nebo týral lidi, ubližoval dětem, shoří při pokusu o vstup do podzemního města či portálu samo zápalem a promění se v bílý prášek.

Vysvětlení:

Jeho buňky v těle, které jsou neustále při komunikaci těla propojeny paralelně, se v daný moment propojí sériově a dojde ke shoření těla samo zápalem na bílý prášek. Tak by skončili i lidi pracující vědomě pro zločineckou elitu. Nedosáhnou ani portálu, shoří při vstupu. Čili dobře ochráněno a není pro každého.

Jedna buňka má 0,07 voltu a člověk má 120 biliónů buněk. Prosím spočítejte si sami, jaké energie tělo dosáhne. Prášek vypadá jako shořelé magnesium. V Peru pod horami už několik takových pokusů lidí se špatnými záznamy v morfogenetických polích bylo.

Návod uvádím teprve nyní, dříve by upadl v zapomnění. Na jedné přednášce jsem se o portálu v Peru zmiňoval.

Pro všechny ty, kteří se nechali očkovat, aby mohli cestovat, tak nyní mají možnost cestovat, ale jinou technologií. Uvádím tento článek pro všechny bytosti, které nevědomě odevzdali svoji duši a nyní toho litují. Nechtějí skončit u ĎÁBLA, ale opět u svého vlastního já.

Pevně věříme, že jsme Vám tímto pomohli opět najít cestu sami k sobě.

Pro všechny, kteří mají nějaké zdravotní problémy a nemohou navštívit lek-aře, napíši ještě zítra další článek.

…..s Láskou a úsměvem tm….

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
543 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře