…..vážení a milí čtenáři tadesca. Od posledního článku, kde jsem psal o skalárních svících (ODKAZ), už uplynul nějaký ten čas a mezitím se ke mně dostaly moc zajímavé ohlasy. Zkušenosti, které mi připadaly nejzajímavější, jsem si dovolil se souhlasem dotyčných pisatelů uveřejnit. Mám radost, že i Vám se tyto svíce osvědčily….

17:54

Dobrý den tomáši,

chtěl jsem vám napsat ohledně mého problému, se kterým mi pomohly ty skalární tělové svíce, o kterých jste na tadescu psal. Měl jsem jistý intimní problém, se kterým jsem nevěděl co mám dělat a doktoři také nepomohli. A když jsem viděl ten váš článek, říkal jsem si, že by to mohlo stát za pokus. Ale k věci, abyste pochopil o co vlastně šlo.

Měl jsem chronické problémy s lymfatickými uzlinami, měl jsem v nich tvrdé bolestivé boule. Snažil jsem se to léčit všelijak, i po doktorech jsem běhal, ale neuměli mi pomoct. Příliš jsem se tím netrápil a bral jsem to jak to je, říkal jsem si chronický zánět, něco na to najdu a spravím to, bude to dobrý časem. Jenomže to jsem netušil, co se stane pak.

Jeden den ráno jsem se vzbudil a zjistil jsem, že mám otok v oblasti varlat. Vyloženě se mi to tam začalo plnit vodou a za několik dnů už to bylo v takovém stavu, že jsem měl problém se normálně oblíct.

Byl jsem s tím u dvou různých doktorů. Řekli mi, že neví úplně přesně o co se jedná, ale že je tam tekutina, která se musí určitě odsát, možná je to rakovinový nádor… A že by mě s tím poslali do nemocnice, že to oni přímo v ordinaci dělat nemůžou.

Řekl jsem ano, dobře, tak mi to prosím vás domluvte, já na to půjdu.

Pak se ptali, jestli jsem naočkovaný proti té slavné chřipce co ji všude šíří masmédia. Řekl jsem, že nejsem a že se ani nenechám, protože na rozdíl od jiných mám rozum. Na to mě odmítli ošetřit!!

Byl jsem z toho fakt nešťastný a už jsem nevěděl, co mám dělat.

Mezitím se to pořád zvětšovalo, na konci téhle šílené anabáze už jsem to měl skoro až ke kolenům, jenom jsem ležel, nebyl jsem schopný pracovat, hrozně jsem trpěl i psychicky a už jsem začínal mít strach.

Pak jsem narazil na ten váš článek o skalárních tělových svících a říkal jsem si, že zkusit se má všechno. Tak jsem to objednal, došlo to pěkně zabalený v krabici, takový trubičky ze včelího vosku, pěkně to vonělo. Dal jsem za úkol manželce, aby mi to dávala ráno a večer.

Takže jsme na začátku toho problému dávali (přímo na ten otok) jednu ráno, jednu v poledne a jednu večer. Ten otok se zastavit a pak se začal vstřebávat asi po týdnu. Pak jsme dávali jednu ráno a jednu večer.

Asi za tři týdny jsem měl normální varlata. A pořád je normální mám, i když svíce teď nedávám. Tak jsem vám chtěl moc poděkovat za to doporučení, protože jinak fakt nevím, co bych s tím v dnešní ujeté době dělal. Človek si platí pojištění, nemocenskou a pak když se mu stane tohle, tak ho vydírají a nechají vás bez pomoci.

Doporučil jsem to i pár svým kámošům, podle mě je to super věc co se vyplatí mít doma.

S pozdravem Radek.


Moc vás zdravím tomáši.

Ty skalární tělové svíce, co jste doporučoval, mi fakt pomohly. Živím se masážemi a už řadu let na sobě vidím, že mě to vysiluje. Jak se sejde víc klientů, je to docela mazec. Asi jim dávám ze sebe až moc. Říkala jsem si, že je potřeba s tím něco dělat. Našla jsem u Alušky v knize návod na energetickou léčbu u stromu, tak jsem to začala praktikovat a vždycky mi to moc pomohlo. Úplně ze mě spadla ta tíha, zmizela únava a taky to vždycky pekně stáhlo destruktivní energii, se kterou jsem po těch masážích mívala potíže. Padaly na mě takové pesimistické představy o tom že je všechno blbě a bůhvíco bude v budoucnosti a měla jsem z toho občas deprese.

Tak jsem se chodívala léčit ke stromu, jenomže teď v poslední době bylo klientů fakt moc, byla jsem v jednom kole a na cestu do přírody jsem už jaksi neměla kapacitu, končívala jsem pozdě a za tmy se někam ještě trmácet, když jsem byla tak unavená, to už se mi prostě nechtělo, navíc začala být zima a tma brzo. Nejsem žádná pohodlná fajnovka, ale prostě už jsem na to neměla. Tak jsem si říkala, co jinýho by se s tím ještě dalo dělat, ale aby to zase nestálo celou výplatu, aby to bylo něco jednoduchého, dostupného, co zabere hned.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A pak jste vydal článek o skalárních tělových svících. Už jsem o tělových svících slyšela, kdysi jsem i nějaké zkoušela a bylo to fajn… jenomže jak to bývá, člověk něco zná, pak to zapomene, pak si na to sám už nevzpomene. Taky mě zaujalo, že jsou speciálně ošetřené, tedy jiné, než co se dá koupit jinde. Říkala jsem si, že by to mohlo být pohodlnější řešení na odstraňování těch energetických problémů, které si z klientů občas natahám. Tak jsem na zkoušku objednala pět těch základních levnějších, abych viděla, co to se mnou udělá.

Hned ten den jak to dorazilo, jsem si jednu svíčku dala sama, přímo do pupíku. Hned jak jsem to zapálila, tak jsem cítila, jak mi to táhne energii z břicha. Šlo to asi do hloubky dvou centimetrů a do kruhu o poloměru asi 25 centimetrů. A bylo to příjemné, hned jsem u toho cítila úlevu a úplně jsem se uklidnila, přitom mi předtím nebylo moc dobře a zase jsem měla jakousi blbou náladu.

Dávala jsem si ty svíce i na čelo, na třetí oko, pokaždé jsem se poté cítila svěží a úplně ze mě ty blbý nálady spadly.

Tak jsem po prvotním úspěchu nakoupila velkou krabici a mám doma zásobu, hned po masáži si večer dávám alespoň jednu svíčku a je to paráda. Ke stromům samozřejmě budu chodit taky, ale spíš na jaře, až bude hezké počasí. Přes zimu budu svíčkovat. Děkuju vám za ten článek, bez toho bych na ně nenatrefila, ani by mě asi nenapadlo to zkoušet zrovna na tenhle problém. A je pravda, že jsou ty svíce jiné. Já sice nevím co do toho dávají, nebo jak to ošetřují, ale mám pocit, že to táhne destruktivní energii mnohem líp a víc zeširoka, než co si pamatuju u těch svící, co jsem zkoušela před lety. Takže zůstávám u skalárních a ještě jednou vám moc děkuju za pomoc.

S láskou Martina


Ještě jsem dostal třetí moc zajímavý dopis, ale byl v němčině. Mám totiž kamarádku v Itálii, která měla také zdravotní problém, se kterým nechtěla jít k doktorům. Tak jsem jí poslal skalární tělové svíce. Toto mi napsala po pár měsících a její dopis jsem přeložil do češtiny.

Na úvod bych chtěl vysvětlit, že tato kamarádka měla už mnoho let myom v břiše. Zpočátku byl malý, když jí ho našli, tak o tom sama ani nevěděla. Jenomže pak začal růst a pořád se zvětšoval, až nakonec dotyčná působila těhotně, jakoby byla v šestém měsíci. K lékaři s tím už nechtěla jít, protože by jí vzal dělohu a ona ještě chce mít v budoucnu děti. Přemýšlel jsem, co bych jí na to dal a napadly mě právě skalární tělové svíce.

Dobré ráno tome,

srdečně tě pozdravuji z Tyrolska. Moc ti děkuju za hodnotný dárek, který si mi poslal. Opravdu mi to pomohlo. Dávala jsem si podle tvého doporučení tři svíce denně, jednu ráno, poté v poledne a pak večer. To bylo první týden. Po týdnu myom změknul, býval tvrdý na omak. Vydržela jsem a dávala jsem si dalších 40 dnů jednu svíci ráno a jednu večer. Myom se začal zmenšovat a je teď na poloviční velikosti. Měřila jsem si průběžně obvod břicha, takže to vím docela přesně. Takže jsem moc spokojená, šlo to bezbolestně a přirozeně, mohla jsem se léčit v klidu doma. Svíce už mi došly, můžeš mi prosím ještě nějaké poslat? Ráda ti je zaplatím.

Anita


Poslední osobní zkušenost Vám napíši z vlastního maléru.

Nyní chodím hodně do lesa a do hor, když mi to čas dovolí. Podcenil jsem obuv a na danou vycházku jsem si vzal dosti nevhodné boty. No a jak to většinou bývá, nepřipravenost se mi vymstila. Vymkl jsem si kotník s pěkně znějícím pokřupáním. Jo, byl to přímo koncert kon-čert-íno. Hned od začátku krutý koncert. Než jsem dokulhal domů, s dosti velkou bolestí, pěkně mi kotníček natekl. Natekl tak, že žádné boty jsem neobul. Čtyři dny jsem si dával turbosvíce (ODKAZ) a byl s nohou v klidu. Otok rychle odcházel a po čtyřech dnech jsem sice s bolestí už chodil. Za dalších sedm dní otok a červený kotník (asi výron) odpuchl a bolest úplně přešla. Svíce a otok jsem prokládal priznicovými obklady s trochou octu. Toš taková je moje zkušenost. Osobně žádné lek-aře nenavštěvuji a vše si snažím opravit sám.

Tak jako každý rok mě nyní čekají jaterní očisty. Moc se na ně těším, jaký kamenolom jsem po roce zase nasbíral. To taky asi bude SHOW.?

tm

Kdo má zájem, může koupit >>>>>ZDE<<<<<

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.