Těžký úder, který byl uštědřen hlubokému státu, jak již bylo oznámeno americkými předními médii Newsweek a Freeworldnews, arabským hlavním zpravodajem al Jazzerou (později cenzurované zprávy) a německými novinami inteldinarchronicles, bylo ztroskotání lodi Evergreen operací, která byla mistrně naplánovaná mezinárodními vojenskými speciálními jednotkami pod velením amerických vesmírných ozbrojených sil a jmenuje se Operace ODIN.

Vypadá to, že kapitán lodi byl členem speciálních jednotek, neměl loď vůbec nechat odchýlit se od svého kurzu, neboť chyba v navigačním softwaru by udělala novou trasu. Loď ztracená od úterý 23. března údajně byla podle údajů nejdůležitějších MSM novin opět nasazena na plavbu a 31. března dorazila do svého cíle v nizozemském Rotterdamu.

Světovému obchodu a vysokým financím bylo způsobeno mnoho škody, odhadem přes devět miliard dolarů denně. Vlastnictví lodi se přičítá skupině Walmart a nadaci Clintonových, výkonným ředitelem podniku byl dokonce manžel von Maxwellové, Epsteinovy partnerky a spolupachatelky při zneužívání neplnoletých.

 

[wp_ad_camp_3]

 

Kapitán lodi zůstal na můstku, aby koordinoval nástup inspektorů, kteří převzali kontrolu nad lodí a provedli prohlídku. Hledání umožnilo osvobodit více než 1000 dětí a nalézt kontejnery s nebezpečnými zbraněmi!

Všechny děti byly v noci před odjezdem za plné tichosti médií evakuovány! Z USA poslalo námořnictvo medicínskou loď USNS Mercy (T-AH-19), aby malé zachránila. Poté, co byl kanál zprovozněn, byla Evergreen navedena na Great Amer Lake, aby se podrobněji prohledal obsah kontejnerů. Bylo by dokonce možné, aby byly kontejnery vyloženy na pevnině, aby se přebralo a zabavilo to, co je ilegální.

Během šesti dnů blokády Suezského kanálu byly ostatní čekající lodi, jakož i na moři vyložené kontejnery podrobeny inspekci a u některých byly nalezeny zbraně, které bývaly mohly vyvolat válku na Blízkém východě, pokud by se dostaly do rukou extremistů. Evergreen byla po vizuálním zablokování Google Earth prozatím zabavena, aby bylo umožněno přezkoumání nákladu, k tomu navíc v souvislosti s obchodem s lidmi zjištěnému porušení mezinárodních dohod a lidských práv. Těmito zločiny se již zabývají vojenské soudy v konzultaci s obnoveným Norimberským soudem.

Zanedlouho bude potřeba nový kvantový telekomunikační systém s jednotlivými XRP- sítěmi, který bude spravován přímo americkými vesmírnými ozbrojenými silami, aby bylo umožněno skutečné rozšíření zpráv. Teprve minulou noc jsme my všichni tato fakta a dokumenty vyhodnotili v on-line rozhovoru s Luca Nalis.

Jak můžete vidět v mých předchozích článcích, které byly zveřejněny v této publikaci, byl start 120 satelitů pro nový kvantový přenosový systém minulý týden uzavřen. Zatímco ruská námořní flotila kotví ve Středním moři a Ukrajinci mobilizují, aby čelili ruské armádě na Donbasu a na Krymu, podněcují tyto skutečnosti armádu, aby alarmovala stav nukleárního nouzového stavu DEFCON 1, který je vzhledem k vojenské operaci velmi znepokojující. ODIN již probíhá v celé Evropě.

Všechny transporty byly přerušeny, aby se zabránilo případnému útěku osob, které se na těchto zločinech bezpříkladné závažnosti podílely, jakož i výpadku proudu satelitních přenosů, které byly pod kontrolou nynějších odpovědných ozbrojených sil nebo vesmírných ozbrojených sil sjednoceny generálem Flynnem a kolegy.

Program NESARA je již od včerejška v provozu, první platby v částce 20 miliard byly přepočítány na novou měnu v blockchainu, a zřejmě 1 miliarda dolarů paušálních peněz neidentifikovatelného původu nebude příliš dobře přepočítána v nové síti QFS na krypto. V této době probíhá mnoho změn.

(Vydáno 2.4.2021)

Přeložila andrea | Zdroj: Free World News

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.