Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Námořní pěchota na Maui: „Máme problémy!“

Americká námořní pěchota na ostrově Maui musela takticky přerušit přestřelku s příslušníky Národní gardy, kteří blokovali vstup do domů, z nichž požáry na Maui udělaly jen kostry nebo doutnající trosky. Gardisté, kteří byli součástí nelegální společné operační skupiny 5-0 zločineckého Bidenova režimu, měli uprchlíky pod palbou zbraní, zatímco FEMA rabovala soukromé věci, které přežily požár, z hromady popela.

Ve středu 6. září se průzkumná četa námořní pěchoty v Lahaině setkala s rozzuřeným mužem středního věku, který si je spletl s Bidenovými věrnými a házel po nich zápalné lahve a křičel, že potrestá vrahy, kteří mu zabili ženu a nechali jeho děti bez matky. Mariňáci se vyhnuli zranění, uklidnili zarmouceného otce a ujistili ho, že se na smrti jeho ženy nijak nepodíleli. Zatímco mu zdravotník ošetřoval ránu na hlavě a dal mu napít, muž vyprávěl, jak „vojáci“ vpálili jeho ženě kulku do hlavy za to, že zpochybňovala jejich taktiku, zatímco ona prohledávala zbytky jejich majetku a hledala nenahraditelné rodinné památky.

Muž tvrdil, že „stovky vojáků a federálních agentů“ odlákaly obyvatele a násilím je přestěhovaly do „stanového tábora“ východně od lesní rezervace Maui, protože požáry otrávily ovzduší Lahainy a rozptýlily toxiny po celé oblasti. Když se jeho rázná manželka zeptala gardistů, proč nenosí respirátory, byla zastřelena. On a jeho dospívající děti byli kousek odtud a sháněli jídlo, když uslyšeli výstřel a viděli, jak se zhroutila. Zakryl synovi a dceři ústa, aby umlčel jejich křik, a utekl z oblasti do zahalené enklávy, kde se spolu s dalšími přeživšími úspěšně ukryli před hlídkami Národní gardy. Jeho děti, jak řekl mariňákům, truchlily mezi ostatními, kteří ztratili přátele a rodinu.

Náš zdroj z kanceláře generála Smithe uvedl, že příběh o toxinu je jako z filmu Blízká setkání třetího druhu, kde federálové předstírají únik chemikálií, aby evakuovali město a utajili přílet mateřské lodi na vrchol Ďáblovy věže.

„Zkontrolovali jsme ovzduší v Lahaině. Nejsou tam žádné jedy, škodliviny ani toxický vzduch. Všechno je to jen kouřová clona a manželka toho chudáka to rychle pochopila,“ řekl náš zdroj.

Dodal, že federálové při klamání veřejnosti používají mazanou lest a mají k dispozici neomezené možnosti.

„Otec nechtěl prozradit, kde se ukrývají, ale upozornil mariňáky na stanové městečko a Národní gardu/FEMA rabující ve východní Lahaině. Chtěl dokonce pušku, aby zabil vraha své ženy, ale mariňáci mu řekli, že si s těmi parchanty poradí, a řekli mu, ať jde za svými dětmi, že je všechny dostanou do bezpečí později. Ten chlap mariňáky varoval, aby před útokem na stanové městečko sehnali větší síly,“ uvedl náš zdroj.

Velitel čety si promluvil s nadřízenými na základně námořní pěchoty na Havaji a bylo mu řečeno, že může buď počkat na posily, než zaútočí na stanové městečko, nebo prozkoumat místo vraždy té ženy za předpokladu, že se nebude bezhlavě hnát do předem prohrané konfrontace nebo nenarazí na léčku, protože jeho průzkumní mariňáci, špička hrotu kopí, byli vycvičeni k pronikání do nepřátelských linií – k pozorování, lovu a zabíjení v jakémkoli prostředí, na zemi, na moři i ve vzduchu. V celém sboru jich však bylo méně než 1 000 a nebylo snadné je nahradit.

Když mu velitel čety řekl, že posily jsou vzdáleny několik hodin, řekl, že otcovu historku opatrně prozkoumá a podá zprávu o svých zjištěních.

Četa se přiblížila k tomu, čemu sociální média přezdívají „Bidenova opona“, dvanáctimetrové bariéře z pletiva, sešité na chatrně postaveném dřevěném rámu, který odděluje obchvat Lahainy od téměř dokonalého obdélníku spálených domů a podniků na jihozápadě. Velitel čety poznamenal, že kdokoli s pořádnými nůžkami nebo kapesním nožíkem ji může rozstřihnout a vstoupit dovnitř.

Prošli po obvodu a zaslechli kroky na protější straně. Pak zaslechli rozhovor, v němž mužský hlas nadšeně prohlásil, že obnovená Lahaina bude ztělesněním budoucích amerických měst, úžasně vylepšených centrálním algoritmem, který dokáže odhadnout potřeby člověka a určit je v docházkové vzdálenosti.

Mariňáci pokračovali podél linie plotu a hledali otvor, ale když žádný nenašli, vyřízli nožem do pletiva malý otvor. Nahlédli na zpustošenou plochu a uviděli potulující se hlídky a desítky gardistů, kteří shrabovali suť do sklápěcích vozů, což znamenalo, že někde podél plotu je otvor nebo brána dostatečně velká, aby se tam vešla rozměrná vozidla.

Velitel čety však zahlédl stojící cihlovou budovu s dostatečně vysokou střechou, aby mohla sloužit jako pozorovatelna s výhledem na ohradu. Ukázal na klimatizační jednotky na střeše a řekl, že budova musí mít přístupový bod. Rozdělil četu na čtyřčlenné týmy, dva na udržení pozice a dva na proniknutí do perimetru. Poté, co v pletivu vyřízl otvor o velikosti muže, nařídil jednomu palebnému týmu, aby zůstal vně budovy a poskytoval krytí, zatímco druhý se dostane na střechu. Zbytek měl zůstat za plotem v pohotovosti, kdyby došlo k průšvihu.

Jeden z týmů se nepozorovaně dostal na střechu a ohlásil, že vidí nejméně sedmdesát gardistů a tucet agentů FEMA, kteří se potulují po ulicích a vykrádají soukromý majetek, který federálové nezákonně zabavili na základě zákonů upravujících eminentní vlastnictví. Velitel týmu pak řekl, že spatřil nepřátelského krále, generála Charlese Flynna, velitele JTF 5-0, obklopeného houfem plamenně se tvářících nižších důstojníků. Řekl veliteli čety, že on, vyzbrojený odstřelovačskou puškou M40, dokáže neomylně vystřelit na vzdálenost 600 metrů.

„Negativní. Chtějí ho živého. Vypadá to, že i na tohle budeme potřebovat posily. Běžte pryč,“ odpověděl velitel čety.

Sotva vyšli z budovy, kulka a další kulka prolétly mariňákovi nohou, přerušily mu stehenní tepnu a krev se rozlila po zemi. Kamarád ho zvedl v hasičském nosítku a hnal se k plotu, krytý falangou obranné palby. Další mariňák dostal jednu do ruky, ale řekl, že je stále v boji, protože jednou rukou máchl puškou směrem k dvanáctičlenné hlídce Národní gardy, která je musela překvapit. Mariňáci se rozběhli k plotu a přitom zahájili proudy potlačující palby, přičemž zasáhli nejméně tři agresory, kteří se nekryli. Jednomu explodovalo koleno. Druhý dostal tři zásahy do obličeje a byl jistě mrtvý.

„Jsme ve sračkách. Opakuji: jsme v hajzlu,“ hlásil velitel čety vysílačkou svým nadřízeným.

Jakmile mariňáci opustili plot, všechny čtyři týmy rozpoutaly peklo, vyprázdnily nespočet zásobníků skrz husté pletivo a doufaly, že jejich výstřely zasáhnou zbývající gardisty nebo vyrovnají střetnutí tím, že je donutí ustoupit.

Základna námořní pěchoty na Havaji vydala veliteli čety pokyn, aby se odpojil a stáhl se na místo setkání Bravo, kde provede ošetření a vyčká na podporu.

Boj s Deep State, řekl náš zdroj, se zdá být nekonečným bojem, plným nebezpečí a ztrát na životech.

„Gardisté je za plotem nepronásledovali. Velitelé ozbrojených sil, kteří slíbili věrnost Josephu Bidenovi, nám tyto boje zatraceně ztěžují. Kdyby šlo jen o federály, už by bylo po hře,“ řekl náš zdroj.

Zdroj: Real Raw News

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře