Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

Nejdokonalejší kontrola přes mobily

…..lidská hloupost je nekonečná. Technologie které se používají v mobilech jsou dnes nad lidské chápání. Přes veškerá varování lidí o škodlivosti mobilů, které způsobují rakovinu mozku,  psychosomatické problémy, možnost ovládání lidí na dálku, je použití ve světě na vzestupu. A to také díky lidské blbosti…..

12:54

[wp_ad_camp_1]

V posledních rocích se rozšířilo takzvané fotografování sama sebe neboli (selfies). Mobilní oporátoři okamžitě zareagovali na oblíbenost mezi lidmi. Majitelé mobilů si musí odevšad posílat nesmyslné obrázky.  NWO „využila“ (zneužila) zlozvyku selfies pro vlastní potřeby. Nestačí jim odposlech NSA, CIA, nahrávání všech hovorů a sms které vysíláte  policií a operátory, ale chtějí mít Vaši fotografii každý den.

Před několika měsíci jsme měli na prvopodstatě článek o kamerách na vysokých budovách. Byly zamířeny do davu. Z budovy k demonstrujícím lidem to bylo přes 3000 metrů vzušnou čarou. Při přiblížení kamery na jednotlivé obličeje se Vám ihned zobrazilo mobilní číslo člověka v davu (třeba v davu demonstrace) a jeho emailová adresa. Určitě existuje celá řada dalších dat, které se objeví na monitoru tajných služeb. (číslo konta, váš zdravotní stav, bydliště, zaměstnavatel, poznávací číslo auta, no prostě všechno co o vás vědí).

S výmluvou, že mnoho lidí zapomíná při použití kreditní karty pin číslo, chytla se mobilní mafie „neduhu“ lidí a okamžitě zareagovala.

Pro budoucnost si při placení nebudete muset pamatovat žádný PIN, ale stačí si udělat „selfie“ u pokladny obchodního domu, při placení parkovného, při koupě jízdenky na vlak, letenky a všude jinde, kde lidé platí nesmyslnými plastikovými kartami.

Díky platebním kartám mají zájem zrušit peněžní hotovost a zajistit placení pouze přes plastické karty.  Ve Švédsku probíhá pokus s odstraněním hotovosti a zavedení virtuální měny. Ptáte se, kam tohle spěje? Nikam jinam než do NWO.

Můžete se těšit na dobu, kdy budete na nějaké nahlášené demonstraci a řádně povolené. Všechny kamery, které Vás zde oskenovaly okamžitě rozpoznají Váš obličej a jako odplatu za účast Vám mohou na několik dní zablokovat konto. Hlavně že jste v minulosti tento trend podporovali a posílali co nejvíce „selfies“. Však ORWELŮV  svět se blíží přímo skoky, lidé nechápou a posílají vodu na mlýn darebákům z NWO. Však si za všechno můžeme sami…..

Článek z německých novin, kde se začínají selfies používat pro MASTERKARD si můžete s překladačem přečíst ZDE.

http://www.sueddeutsche.de/digital/neues-bezahlsystem-bar-karte-oder-selfie-1.2874695

a nebo také zde.

http://www.merkur.de/wirtschaft/mastercard-selfie-statt-bezahlen-zr-6149201.html

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
6 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře