…..no tak se podívejme na člověka, který nejenže nemá mozek, ale v mozkovně má vyloženě nastolicováno (promiňte, ale jinak se to nedá vyjádřit hned uvidíte sami) a to jsem se držel ještě moc slušných slov….

00:05

Člověk, který moc inteligence nepobral, dělal v Německu „ministra spravedlnosti- justice“. Jeho nejpovedenějším kouskem bylo zavedení zákonů o TOLERANTNOSTI, jinými slovy řečeno všichni němci musejí držet jazyk za zuby, česky bychom řekli držet hubu. Jinak těm, kteří se vyjádří nepovoleně, i když pravdivě k lidem, kteří v Německu zabíjejí, hází lidi  pod kola vlaku, a mnohé jiné, mohou za takovéto komenty dostat až několik let za mřížemi. Oproti tomu je justice velice tolerantní k lidem, kteří znásilňují, vraždí, vjíždí s auty do lidí, kradou a podobně. Pro zločince zavírá Justice všechny oči. Mají přece psychycké problémy…..

Ale vážení, to není to nejhorší co Němce mohlo potkat. Nebudete tomu věřit, že se dá uplést na německý národ, potažmo možná na celou Evropu, ještě horší bič.

[wp_ad_camp_2]

Protože se doposud nepodařila rozpoutat WWIII a ani občanské války na našem kontinentě, vymyslel přímo ĎÁBELSKOU léčku na poklidné obyvatelstvo. Ptáte se jakou? Jednoduchou. Přímo geniální.

Nepodařilo se zavléct žádnou ptačí chřipku a ani jinou velkou epidemii mezi evropany, tudíž vytáhli náhradní plán. Plán B

Musíme pomoci všem, kteří mají tu nejhorší ebolu, která existuje. Je to skutečně šlechetný výmysl, ale nechápu, proč musí všechny lidi s EBOLOU transportovat do EVROPY????? Proč je neléčí právě tam, kde vznikla a to v Kongu?????

[wp_ad_camp_2]

Vše začíná transportem lidí do Německa. Bude se konat letecky. Do velkých kontejnérů budou umístěni na lůžka se speciálními průhlednými vaky lidé mající EBOLU. Dle nařízení musejí být vaky schopné udržet tlak při dekompresi kabiny letadla ve velké výšce. tm dodává: dle mého názoru takový vak není ani možné vyvinout natož zkonstruovat. No možná nám je pan MAAS vyvine. Výsměch.

Virus Ebola v Kongu roste od léta 2018. V současné době se předpokládá, že více než 3000 lidí je nemocných. Od posledního ohniska na ni zemřelo asi 2 000 lidí. V letech 2013 až 2016 bylo v západní Africe zaznamenáno přibližně 11 000 úmrtí na ebola.

Virus Ebola je jedním z nejnebezpečnějších patogenů na světě. V závislosti na typu kmene patogenů je úmrtnost až 90 procent. Současné vypuknutí eboly v Kongu je způsobeno virem Zairova zaire (ZEBOV). Tento kmen je považován za nejsmrtelnější.

Virus se přenáší z člověka na člověka. K infekci dochází při kontaktu s tělními tekutinami, jako je pot, slina, krev, moč, výkaly nebo zvracení.

Lidé, kteří jsou nyní evakuováni, patří do kmene „dobrých lidí“. Dobrovolně se ocitli v nebezpečí a nyní se dostávají do Německa, aby distribuovali nemocné plody jejich nevědomostí, lepší lidskosti a také aby zatěžovali naše zdravotní pojišťovny. Pacient s ebolou stojí německý zdravotní systém kolem dvou milionů eur. Platíme to my z našich daní….

A nyní nechci ani domylset kdyby se „OMYLEM“ rozšířila smrtelná choroba nekontrolovatelně mezi lidi v EU. Nemají něco podobného právě v úmyslu?????

A nyní se podívejme na jeho vizáž. Po krátkém pohledu na jeho obličej, víme vše okamžitě: Šprt, podrazák, nízká inteligence, mnoho nesouměrností v obličeji. Hovoří za vše. Viděli jsme podobné kreatury za druhé světové války ve filmech. Víte koho hráli????? Zbytečné cokoliv dodávat. A právě takové kreatury potřebují na prosazení plánů NWO a hlavně musejí být málo myslící….

Napsal a přeložil tm

Zdroj: http://www.pi-news.net/2020/01/heiko-maas-evakuiert-ebolakranke-nach-deutschland/

 

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.