Když byla experimentální vakcína na Covid ve Fakultní nemocnici Brest v Bretani poprvé uvedena, onemocnělo ohromujících 25 procent očkovaných zdravotníků. Mnozí trpěli silnými bolestmi hlavy, vysokou horečkou, zimnicí, bolavými svaly a následně nemohli dojít do práce. Míra úhony vakcínou byla tak vysoká, že nemocnice musela zdravotnické pracovníky úplně přestat očkovat. VAKCINA, nikoli virus, vede k občasnému nedostatku personálu v nemocnicích po celé Francii.

Tato děsivá míra poškození vakcínou byla poprvé pozorována v klinických studiích, ale problémy nebyly nikdy zkoumány ani vyřešeny. Nyní byla poškození vakcínou v populaci odhalena napříč celými skupinami, jelikož je pro vakcinaci co největšího počtu lidí najednou využíván nátlak. V kvapném spěchu naočkovat lidí kolektivistickým způsobem se upouští od informovaného souhlasu i lékařské etiky, poškození zdraví vakcínou se stává normální záležitostí.

[wp_ad_camp_2]

 

Francie nařizuje nemocnicím zpomalit zavádění vakcinace kvůli rozsáhlému poškození zdraví

Skutečné účinky tohoto masového lékařského experimentu způsobily, že francouzská pracovní skupina pro zavádění očkování ZPOMALILA Covid vakcinaci zdravotníků. Nemocnicím ve Francii se nyní pro zdravotníky, kteří jsou na stejné jednotce péče, doporučuje rozvrhnout očkovací schéma. Francouzské orgány také doporučují, aby zdravotníci před injekcí a dva dny po injekci užívali acetaminofen. Kolik drog musí lidé užít, aby negativní účinky vakcíny tolerovali nebo jim mohli čelit? Není celkovým cílem očkování prevence nemocí, zdravotních komplikací a návštěv nemocnic? Místo toho, odevzdáváním mysli a těla vakcinaci si vytváříme ty samé problémy, kterým očkování slibuje zabránit.

Hromadné očkování zdravotníků pomocí Oxford-AstraZeneca mělo tragické výsledky. Nyní je na jednotkách intenzivní péče pozorován nedostatek personálu v celé Evropě. Přibližně jeden z pěti mladých lidí je vakcínou desktruktivně ovlivněn. Vakcína záměrně způsobuje skutečné příznaky nemoci, které narušují každodenní pracovní aktivity mladých dospělých.

Následky vakcíny jsou nyní přijímány jako běžná oběť „pro vyšší dobro“

Město Bretaň není jediným místem kde vysokou mírou onemocnění po vakcinaci trpí. Města Quimper, Morlaix, Vannes, region Normandie a departament Dordogne u svých zdravotníků hlásily obdobné potíže. Jedna z nemocnic po vakcinaci ztratila polovinu svých fyzioterapeutů, nástup na nemocenskou dovolenou nahlásila celá polovina současně. Vakcinace přitížila 18 procentu zdravotníků ve Vannes a donutila je k dočasné pracovní neschopnosti.

Škoda je tak obrovská, že nemocnice v Saint-Lô v Normandii musela 11. února očkovací jízdu pozastavit. Den předtím onemocnělo přibližně deset z padesáti naočkovaných pracovníků – měli vysokou horečkou a trpěli nevolností. V nemocnici Périgueux v Dordogne zaměstnanci nemocnice bojkotují úder AstraZeneca poté, co viděli „značný počet“ svých kolegů po očkování trpět závažnými nežádoucími účinky. Nemocnice původně souhlasila, že bude tolerovat onemocnění až u deseti procent zaměstnanců, ale onemocnělo 50 až 70 procent naočkovaných pracovníků! Jak dlouho bude populace tento nebezpečný experiment tolerovat?

I když jsou následky vakcíny přijímány jako normální oběť „pro vyšší dobro,“ mnoho lidí vakcínu ze svědomitých důvodů odmítá. Vakcína Oxford-AstraZeneca byla vyvinuta kultivací viru SARS-CoV-2 z buněčné linie pocházející z ledvin potratu. Protože neexistuje záruka, že proces čištění z vakcíny veškerý materiál buněčné kultury odstraní, nemohou společnosti s vakcínami slíbit, že ve finálním výtvoru DNA potratu nebude. Nezáleží na tom, zda DNA dítěte ve vakcíně přetrvává/nepřetrvává; většině lidí připadá tento proces využívání potracených buněk plodu za morálně odpudivý. Ještě odpudivější je, že se lidskými životy – muži, ženami a nyní dětmi – zachází jako s experimentálními skládkami, nuceni podrobit se vědě „zachránkyni,“ která po cestě více lidského života, zdraví, svobody a důstojnosti obětuje.

Napsal Lance D. Johnson

Pro tadesco přeložila adri | Zdroj: Natural News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.