Utajovaný nález, tentokrát mužského rodu, o němž se mluví jako o Íránském princi nebo také mágu Rodamirovi. Informací o něm je na internetu jako šafránu a ty, které dohledat lze, se vesměs odvolávají na svědectví a výzkum akademika V. A. Čudinova, což je jeden z těch vědců, kteří zásadním způsobem mění oficiální pohled na svět.

[wp_ad_camp_2]

Valerij Alexejevič Čudinov je profesorem na katedře dějin kultury na Státní akademii slovanských kultur, doktorem filosofických věd a kandidátem fyzikálně-matematických věd. Jako jediný na světě dešifroval slovanské předcyrilovské písmo – runici – runovou fonetickou abecedu. Na základě rozluštění více než 2 000 nápisů nalezl údaje o přítomnosti slovanské kultury v prostoru od Portugalska až do zauralského Arkaimu, a to v době od neolitu až do poloviny 17. stol. – tedy nějakých 7 000 let. Na základě toho zastává názor, že praslovanština patří k nejstarším jazykům na světě a je jedním ze stěžejních sloupů všech jazyků vůbec.

[wp_ad_camp_2]

Jak to tedy bylo s mágem Rodamirem?
Čudinov vypráví, že na jaře roku 2008 se k němu dostal požadavek na rozluštění neznámých nápisů v jakémsi sarkofágu. Dostal pouze několik fotografií a později i amatérské video, a to bez bližšího určení, kde a kdy byl objev učiněn. Teprve v průběhu další práce se postupně dozvídal útržky informací: že kdesi – patrně v Íránu – byla při stavebních pracích objevena prostorná místnost, možná hrobka, která, jak se později ukázalo, byla součástí rozsáhlého městského komplexu pohřbeného nejen zeminou, ale i časem.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: https://aluska.org/nesmrtelny-mag-rodamir-muz-nalezeny-v-sarkofagu-po-850-letech-v-hibernaci-opet-ozivnul-aby-dle-svych-slov-pomohl-lidstvu-doporucuji/

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.