Příběhy o lochnesském monstru se zakládají na pravdě. Na tuto planetu byla vsazena různá stvoření z jiných planet. Mnozí určitě slyšely o dracích, velice destruktivních příšerách požírajících maso. Draci jsou „zvířátka“ z planety, kde pravděpodobně žije také jistá rasa drakoniádů a reptiliánů. Časem ale byla většina z nich vymýcena. Lochnesská nestvůra je podobné zvířátko. A nejspíš se jich zde nachází více, ale na odlehlejších místech. Ta, co žije v jezeře Loch Ness, si zajisté užívá nejvíce slávy. 
raja

[wp_ad_camp_2]
Video, které natočila jedna školačka, co byla na výletě u jezera Loch Ness, vyvolalo zájem mnoha lidí, z nichž mnozí tvrdí, že se jedná o definitivní důkaz existence lochnesské příšery.
Laria Annand (8) navštívila tuto oblast spolu se svou babičkou, Marií, když si náhle povšimly, jak se od podivného dlouhého objektu, který brázdil vodu, odráží sluneční paprsky

Nebyly zde žádné lodě ani jiné objekty, které by mohly takovým způsobem čeřit hladinu, proto pár pohotově vyhledal telefon a pořídil pár snímků toho, co by mohlo být vzácným pozorováním ‚Nessie‘. Mladá dívka dokonce zvládla natočit i krátké video záhadného stvoření v akci.

„Musela jsem několikrát mrknout, abych se přesvědčila. Žádné jiné vysvětlení se zkrátka nenabízelo,“ řekla Marie. „Udělala jsem pár fotografií a má vnučka se zeptala, zda si to může také vyfotit. Neuvědomila jsem si to v tu chvíli, ale v ten okamžik začala natáčet ono video. Bylo to divné. Skutečně divné. Nemohu si to vysvětlit jinak, než že jsme tam viděly lochnesskou příšeru.“

Legenda o lochnesské nestvůře fascinovala lidi po generace, tým vědců nyní však doufá, že konečně odhalí, co skutečně žije na dně skotského jezera, pomocí odebrání vzorků DNA.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Profesor Neil Gemmell, vědec Nového Zélandu, bude vést experiment, který sestává z extrahování genetického kódu z vzorků jezerní vody po dobu 2 týdnů, aby zjistil, jaká stvoření v jezeře přebývají.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.