Z malé kuličky spuštěné z vrcholu hory se stává lavina. Takové příběhy jsme zažili v horách mnohokráte. Ty stejné machanizmy přenesené ve slova smyslu platí i mezi lékaři, novináři, policisty, vojáky a některými politiky. V dalších odvětvích také. Lhát do nekonečna lidé neunesou a dříve nebo později jim to zlomí vaz, pokud sami nevystoupí.

Hluboký stát končí, je zničen a proto zbytky chcípající kobyly co nejvíce kopou. Ja jinak, že ano? Proto neustále nová a nová nesmyslná nařízení, která bojují všemi prostředky proti pravdě. Čtenáři tadesca, nenechte se nikým a ničím zastrašit.

***** **** ***** ****

Po novinovém deníku „Krone“ také „Heute“: Další novinář na kurzu FPÖ

Dnes, ve čtvrtek, zúčtovala novinářka Krone Conny Bischofbergerová s opatřeními vlády Corona pod názvem Schnauze voll“ (pozn. překladatele: v německy mluvících zemích se výraz ^SCHNAUZE VOLL^ používá v  případě že máte doslova přeplněnou držku, čili ústa. Možná správnější výraz v češtině nacházím jako ^Mám toho plné zuby^). Šéfredaktor Heute Clemens Oistric, který již 20. ledna prohlásil povinné očkování za „nesmyslné“, na něj ve svém komentáři okamžitě navázal: Pod názvem „Těmto opatřením Corony už nikdo nerozumí“ píše, že je konečně čas na přehodnocení.

Lůžka intenzivní péče jsou prázdná, ale přesto musíme jít spát (si lehnout)

685 lůžek intenzivní péče Corona v Rakousku by bylo prázdných, ale vláda by nás dál posílala spát ve 22 hodin, říká Oistric, který stejně jako mnoho dalších Rakušanů zřejmě jen kroutí hlavou nad nařízeními černozelené vlády. Šéfredaktor Heute ve svém článku píše:

Vláda ukončuje uzavírání neočkovaných, ale nadále uzavírá neočkované před veřejným životem. Nyní mohou opět vyjít na ulici bez devíti výjimečných důvodů, ale ani ke kadeřníkovi. To mimochodem platí již od 15. listopadu.

Každý epidemiolog na světě říká „dobrou noc“.

Chlupatý terén (zakázaný terén) je také zákaz vycházení: k nelibosti mnoha státních představitelů a podnikatelské komunity zůstává ve 22 hodin – a to i pro očkované osoby. Vláda nás posílá spát přesně v době, kdy by ještě obklíčení hostinští mohli prodat láhev vína. Předtím má virus zřejmě přestávku. Každý epidemiolog na světě si pravděpodobně říká: dobrou noc. 15. února opět začíná Liga mistrů. Pokud se na zápasy díváte v hospodě, musíte jít o poločase domů. Co se stane? Fotbaloví fanoušci se setkají v soukromí, bez kontroly zeleného průkazu.

Mladí lidé s Jaukerlem nic nezmůžou

Oistric také kritizuje skutečnost, že diskotéky a bary mají stálou zavírací dobu. Politici stále mluví o očkovacích kvótách, které je třeba za každou cenu zvýšit, ale jsou skoupí na skutečné pobídky pro skutečný život. Mladí lidé se mají nechat očkovat, ale pak s nimi nemohou nic dělat. A co víc: navzdory pravidelným testům Corony musí i děti ve škole (dokonce i v hodinách tělocviku) nosit celé hodiny roušky a domů chodí s hlubokými ranami za ušima.

Téměř 88 procent se vyslovilo pro okamžité ukončení opatření.

Zatímco stále méně Rakušanů tato opatření chápalo, vláda se schovávala za Geckovu komisi. Míč se posouval sem a tam. Podle průzkumu veřejného mínění, který je součástí komentáře, se dnes, ve čtvrtek, v 17 hodin téměř 88 procent respondentů vyslovilo pro okamžité ukončení opatření Corona.

Již 20. ledna, kdy Národní rada schválila neblahé povinné očkování, se šéfredaktor Heute postavil na stranu FPÖ a označil toto rozhodnutí za „obžalobu vlády“. 28. ledna. 2022

překlad carsten

zdroj: https://t.me/technikus_news/30319

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.