…..netřeba cokoliv k tomu dodávat….

16:27

Abychom tedy opět potvrdili a uvedli na pravou míru dezinformace, které vypustil, resp. opsal z vlajkové lodi Kabaly, New York Times, český projekt šéfa BIS, “MI6 Koudelky”, zvaný Aeronet se svým všem známým skvělým operativcem BIS, panem VK, moderním vůdcem českého stáda Goyim do bran Nového Jeruzaléma. K provedení této agendy je však důležité vykonat nevykonatelné – zatajit zločiny Izraele a židovské komunity, resp. jejich satanisticko-luciferiánských kořenů a holdingů, které stojí za luxusním obchodem s adrenochromem – nezměrným utrpením lovených dětí.

Inu jak se říká v moudrostech našich Starších: “Tak jak vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá”. Jediným vodítkem k pravdě je jen poznámka českého pohřebáka.

[wp_ad_camp_2]

 

bytek je standartní kabalistická propaganda “o neuvěřitelné nakažlivosti a nebezpečnosti Coronaviru (rozumějte lehčí sezónní rýmy .. přičemž úmrtnost v samotných US za březen je menší o 15% než v jiných létech)”, která je standartní kabalistickou lží (standartní lživou show vyrobenou a předplacenou kabalistickými agenturami před desetiletími), ale vedla by k aplikaci Gatesovy nanobotické indentifikační vakcíny s jasným číslem “666”, kterou v současných dnech veřejně odmítl aplikovat Donald Trump. A Bill Gates a certifikát, a obsah jeho smrtelné kontrolní “vakcíny” i s celou OSN Kabalou propagující “nakažlivost coronaviru skrze falšování statistik a diagnóz” (diagnostikovat to jsou schopny 3 kliniky na světě!) – stejně jako všichni alarmisti –jsou nyní v hledáčku amerického Nejvyššího státního zástupce, Barra.

Formuluje se žaloba a Bill Gates BYL ZATČEN. Důkazů je tolik, že je tady nebudeme opakovat, protože jsem se tomu věnovali v jiné kapitole, pouze na konci tohoto článku uvedeme novinky dalších “kabalfaků” z našeho intel-serveru. Ale jsou nediskutovatelné, jako všechny důkazy snesené na totálně zbabrané “akce” Kabaly. K plošné likvidaci humanity nevyšla ani jedna .. a kolik jich bylo?? Tahle parta je den ode dne jen dementnější a dementnější … Inu nedostatek adrenochromu je znát, .. a asi stejně jako nedostatek inteligentních kolegů ..

V tomto se odvoláváme opět na originální a akreditovaný zdroj z Pentagonu, který má povolení zveřejňovat jisté informace o průběhu akcí. Překládáme zde v tomto postu tedy dva články, vztahující se k této jasně kabalitické dezinformační kampani na potlačení a eliminaci informace o záchraně dětí mučených elitní Kabalou (tady si srovnej v hlavě, CO řekl prezident Donald Trump na setkání s globálně smutně proslavenou elitní židovskou kriminální organizací AIPAC!), která je závislá na ADRENOCHROMU, droze, která je extrahována z krve unesených a děsivým způsobem mučených dětí v podzemních tunelech, jeskyních a genetických experimentálních základnách Kabaly po celém světě. Tyto základny jsou v současné době likvidovány speciálními jednotkami, což se na povrchu může jevit jako seismické-tektonické otřesy menšího řádu. Zemětřesení se od jaderného výbuch sloužícího k likvidaci základny liší jednak hloubkou ve které se odehrává a která je nepoměrně větší a jednak délkou záchvěvů na seismografu. Výbuch je logicky jeden.

Zde je tedy originální Timothyho text obou kratších článků:

New Yor Times zkouší nějakým způsobem zakrýt před veřejností, co se skutečně děje pod stany v Central Parku.

Timothy Charles Holmseth se stal v r. 2019 součástí skupiny PPTF (Pentagon Pedofil Task Force). Timothy Holmseth je jediným reportérem, který je oprávněn veřejně medializovat původní náplň a kroky PPTF. Mezi Timothy Holmsethem a presidentem Trumpem je jeden člověk – vedoucí celé skupiny, Ivanka Trump.

Celkově upadající New York Times se pokouší oklamat svět dezinformacema o tom, co se děje pod komplexem stanů zřízeným v Central Parku.

Včera NYT zveřejnila fotografii komplexu stanů, který je v současnosti zřízen v Central Parku; pod fotografií řekli: „Newyorští funkcionáři začínají připravovat pohotovostní plány, pokud úmrtí na propuknutí coronavirem začnou přesahovat kapacitu márnic: dočasně tedy pochovávají mrtvé na veřejné půdě.“

[wp_ad_camp_2]

 

První odstavec má za cíl přimět čtenáře k tomu, aby uvěřili tomu, že v Central Parku se vytváří pohřebiště (p.př.: kvůli coronavirové pandemii).

Nicméně… Důkazy ukazují jinak.

Včera jsem publikoval „Tajné tunely pod centrálním parkem (Veřejné důkazy o záchraně dětí)“.


Bývalý osobní bodyguard Hillary Clintonové a Johna McCaina, Craig Sawyer, nastrčená figura kontrolované opozice Deep State-Státní Mafie, právě té, která obchoduje děti, se včera sladil s chórem New York Times na videu, kde hodinu nervózně blábolil o tom, že tam nebyly zachraňovány žádné děti z podzemí.

Osobní strážce Hillary Clintonové tedy nervózně trvá na tom, že žádné děti nejsou z podzemí zachraňovány.

Protipedofilní pracovní skupina Pentagonu (PPTF) v říjnu roku 2019 informovala, že americká námořní pěchota zachránila 2 100 dětí z podzemních tunelů v Kalifornii.

PPTF nyní hlásí, že ve Spojených státech bylo zachráněno 35 000 dětí a další mají přijít.

Jsou na Hartově ostrově pohřbíváni tajně hybridi (napůl lidé, napůl zvířata)?

Timothy Charles Holmseth 11. dubna 2020 v 8:00 hodin.

KDO anebo CO JE tajně pohřbíváno na Hart Islandu v New Yorku?

KDO nebo CO hlásí „nenárokované oběti“ ve zprávách FOX, CNN a CBS (všechna publikují a uvádí jen toto jediné místo )?

(p.př.: nenárokovaná oběť je ta, ke které se nikdo nehlásí)

Je světu lháno o těchto pozůstatcích?

Jsou ostatky mrtvých děti a další „bytosti“ skutečně vytahovány z tunelových systémů pod newyorským Central Parkem?

V říjnu roku 2019 jsem zveřejnil, že americké námořnictvo zachránilo 2 100 dětí z podzemí v Kalifornii. Můj zdroj použil k popisu toho, co našli vojáci slavné filmové tituly, včetně „It“ „The Wizard of Oz“, „Matrix“ a „Back to the Future“.

Je nemožné identifikovat pozůstatky tisíců zesnulých osob, včetně dětí a kojenců, kteří se narodili pod zemí pro genetické experimenty, výrobu Adrenochromu a sexuální otroctví?

Jak označíte hrob kdysi živé bytosti, která je z jedné části člověkem a z druhé části zvířetem v důsledku genetického míšení?

[wp_ad_camp_2]

 

FOX NEWS hlásí, že „nenárokované oběti“ Coronaviru jsou pohřbeny na Hart Islandu v New Yorku.

“Starosta Bill de Blasio odpověděl v pátek na obavy, že by byly nutné hromadné hroby kvůli vysokému počtu mrtvých těl způsobených pandemií. Fotografie dronů ukazovaly, že skupiny rakví byly na dlouhých zákopech na Hartově ostrově pokryty špínou,” hlásil FOX.

Starosta Bill de Blasio v tweetu řekl: „Srdcervoucí počet úmrtí, které vidíme, znamená, že bohužel ztrácíme vícero lidí bez rodiny nebo přátel, abychom je pohřbili soukromě. To jsou lidé, kteří budou pohřbeni na ostrově Hart Island, se všemi popctami a důstojností, které New York City dokáže projevit.“

Tak…

Starosta Bill de Blasio se vám snaží říci, že Coronavirus zabíjí obrovské množství lidí, kteří nemají přátele a žádné vztahy, aby je mohli osobně pochovat.

Existuje seznam jejich jmen?

Protože každá lidská bytost má jméno a životní historii.

Věřte mi, já jsem s High Command.

Zdroj: New York Times trying to cover-up what’s really happening under tents in Central Park

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.