…..vzhledem ke stále houstnoucí situaci nejen ve světě, ve Vašem mozku, ale i mezi lidmi by bylo dobré zachovat rozvahu a klid a hodně přemýšlet, než něco řeknete či napíšete, kamkoliv. Diskuze nevyjímaje. Proto prosím pečlivě přečtěte následující článek a dobře si ho zapamatujte…..

11:54

Poslední týdny a měsíce se objevuje opět stále více pochybovačů a trollů mezi diskutujícími. Trolly jsme zablokovali. Kdo nepíše slušně a je vulgární, také je zablokován. Proč jsem se rozhodl napsat článek o tadescu, jsou následující fakta.

Nejsme obyčejný web, jak jste už dávno mohli sami zjisti. Myslíte si, že nepochopitelné až skoro sci-fi data budou dávat na normální média či na stránky ????? No rozhodně nebudou. I kdyby napsali pravdu, lidé by ji samozřejmě brali jako lež, tak jako dnes všechno a nevěřili by tomu. Proto náš web. Klidně si napište nad stránky sci-fi web.

Ale upozorňuji Vás, že právě sci-fi filmy se ukazují poslední roky jako naprostá pravda a skutečná pravda se přepisuje na lež. Tak jako dnes veškeré dějiny. Pamatujte dnes už platí LEŽ JE PRAVDA A PRAVDA JE LEŽ!!!!! Je to jasné? ANO, tak může jít dále…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Dříve jsem dělal v zahraničí jenom přednášky a potom i v Česku. Pak jsem začal psát web…..

 1. Hned na začátku psaní jednoho webu, který dnes už neexistuje, jsem začal psát o Duté Zemi. Veškeré důkazy, matematické výpočty a mnohé jiné. Dnes i vědci dokázali že žijeme uprostřed duté koule a nikoliv na povrchu. Ortodoxní větci musejí neustále zastávat názor, že žijeme na povrchu uvnitř ohnivé koule, jinak jejich fyzika a matika se jim naprosto zhroutí.
 2. Dalšími důkazy bylo vymyšlené hoaxové přistání na měsíci, kde amíci nikdy žádným Apolem na měsíci nebyli. Natočili dokonce o tom pravdivý film, který se jmenuje Capricorn One neboli Kozoroh 1. K podívání možné zde. https://www.youtube.com/watch?v=PM5Bk6co1js  Pro všechny aby pochopili konec filmu ve kterém všichni kosmonauti hráli ( také je všechny postupně zlikvidovali když promluvili) Jestli promluvíte, jste mrtví muži. Jeden kosmonaut na konci totiž přišel na svůj vlastní pohřeb. Věděli, že se to postupně odhalí a proto jim PEDOWOOD-HOLYWOOD poslal vzkaz, který nemohli přehlédnout. A ovčané to považavali za dobrej sci-fi.
 3. Před mnoha lety jsme uvedli KARDINÁLA JUDASE, neustále čtenáři psali že je to hoax. Dnes je celá EU obsazena černochy, tak jak to tvrdil a mnoho jiného, dnes už dokázaného. Vše se splnilo až na jeden poslední bod, který se jim nevede rozpoutat. WW III. Klidně si můžete zhlédnout Kardinála Judase, jestli jste ho neviděli a zjistíte tu pravdivou hrůzu. A kam si myslíte, že byl v roce 2003 umístěn????? No samo že na podobný web na jakém je tento článek. Ale věřit tomu samozřejmě nemusíte. Rovněž zdůraznění Kardinála Judase, že se musí naprosto zničit německý národ, je dnes pravda! MADAMME ANGELE HITLER MERKELOVÉ se to dokonale povedlo. Chybí už jenom krůček. Jde o datování lidí. Když jsem měl na tohle téma přednášku, zaslechl jsem návštěvníky při odchodu z přednášky, ( jak v zahraničí tak v česku ), že jsem blázen, idiot a jiné daleko sprostější nadávky na mou adresu. Smál jsem se protože jsem věděl, že hovoří sami o sobě, nikoliv o mně…..[wp_ad_camp_2]
 4. Od roku 1999 jsem se lidem snažil nastínit nebezpečí chemtrailů, které jsou také údajně naprostý hoax. Dnes naprostá pravda, která se bere už jako samozřejmost na „ochlazení“ planety.
 5. Dále se prosím podívejte na HAARP, za který jsme také byli bombardováni, že jsou to nesmysly a HOAX. Ano vytváří s ním dnes počasí, zemětřesení a dnes se o tom už veřejně píše skoro všude.
 6. Dále se prosím podívejte na očkování a jeho vedlejší účinky, o kterých zde neustále píšeme, taky je to prý hoax. Dnes o tom hovoří i odborníci, že je to zvěrstvo na lidech a pokusy na lidech. Dokonce i na WHO.
 7. Dále se prosím podívejte na  články o bankách, které jsme před 10 lety psali a zde bylo řečeno, že budou negativní úroky, prý taky hoax, a dnes už jsou. Vyjadřovali se právníci od bank do diskuzí, že jsou to blbosti a hovadiny, že všechny vklady jsou pojištěny atd. a dnes????? Dále jsme tvrdili před 10 lety, že lidem zabaví konta a také že lidé, kteří mají dluhy, tak padnou, prý taky hoax. Také jsme tvrdily, že firmy budou platit nezaplacené daně za své obchodní partnery finančáky. (měli jsme možnost nahlédnout do zákonů připravených v EU a ještě neodsouhlasených). Prý taky hoax. Hlavně že to už potvrdila LA GARDE v projevu v EU, že se lidé s tím musejí smířit.
  [wp_ad_camp_2]
 8. Dále se prosím podívejte na mnoho dalších věcí, které jsme popisovali a dnes jsou skutečnosti. Tak jako přípravu okrást Čr o Benešovy dekrety. Prý taky hoax. No a dnes se o tom diskutuje pomalu jako o hotové věci. Ano Vážení čtenáři tadesca. Vše je připraveno dopředu…..
 9. Dále se prosím podívejte na Simpsonovi, kde jsme 4 dny dopředu psali o připravovaném atomovém útoku na LOST ANGELS Los Angeles, kdy měla začít atomová válka WW III. Díky „sestřeleným“ raketám, naštěstí nezačala. Dematerializovali je tehdá UFO či UFA. Byla toho plná americká televize, ale jenom dva dny. Vše už vymazali. Ale někteří čtenáři si to ještě pamatují…..
 10. Dále se prosím podívetejte na článek na našich stránkách o akci „krakatoa“ jak ji sami interně amíci nazvali, kde umístili atomovku do moře, opřeli o podmořskou stěnu v indickém oceánu u Indonézie a způsobili tsunami. Byla to žlutá malá ponorka a byla naprogramovaná na určitou hodinu a den. Ruské tajné služby přes satelit vyfotili malou žlutou ponorku, která to způsobila. Za tímto účelem objetování byl uvědoměn tehdejší bývalý kancléř Helmut Kohl (německo), letěl na  na  Mauritius,  kde zaujal lóžovou pozici a zde to vše pozoroval. Tehdá byl i Karel Gott předem varován, aby odejel lodí ihned do Male, hlavního města Malediv a tam vyhledal nejvyšší místo v hotelu (už nevím jak se jmenuje). Vyprávěl to v Německém časopise a to se mu stalo osudným i s jinými věcmi, o kterých měl pomlčet. Totiž o této akci určité kanály věděly a my také, ale co chcete pak dělat? Stejně tomu nikdo neuvěří, i když to řekneš dopředu.[wp_ad_camp_2]
 11. Dále se prosím podívejte na Úderné téma, kterým jsme začali nový web tadesco. Bylo to o  konci platnosti pozemků bez razítka na 12 hodin. Rozvířilo to takový tajfun, že dokonce na některých alternativních médiích o tom diskutovali, třeba na rádiu beta pan KAPAL s panem VK a vše shodili ze stolu, že je to vymyšleno. Že je to blbost a lidi od toho odrazovali. Prý jim chci ukrást pozemky. Výsměch. Ano skutečně odborníci a myslící lidé. Výtisk z katastru si může nechat udělat kdokoliv. Neměli ani páru o čem hovořili!!!! Když jsem jim přeposlal za několik měsíců danné diskutované téma o pozemcích v německém Bundestagu, kde vše potvrdili, tak se ani jeden z nich neomluvil a neodpověděl. Jasné proč. Rovněž tak už v neexistující televizi pan Ortek prvně zveřejnil náš článek, ale po upozornění na pořad pana KAPALA A PANA VK si také pozval do televize „SKUTEČNÉHO ODBORNÍKA A PRÁVNÍKA“, který také vše popřel a shodil ze stolu. Promiňte, ale jsou to id.oti. Sami se podíleli na zřeknutí se práva na vlastnictví, svými pořady.
 12. Dále se prosím podívejte na neustálé bití na poplach ohledně sítí 5G, které byly vyvinuty jako zbraně proti lidem a nikoliv jako rychlý přenos dat na internetu. Pod tuto zástěrku to schovali, a v brzké době na nás budou použity, pokud se okamžitě proti tomu nepostavíme, nevěříte, hned další bod Vám to potvrdí. Dokonce jsme dostali na stránky výhružný dopis od nějakého právníka, že rozšiřujeme poplašnou zprávu i s vyjmenovanými paragrafy. A ne jeden.[wp_ad_camp_2]
 13. Co se týče koronaviru, je naprosto zbytečné o tom hovořit. Dnes už ať si každý vezme svoji pravdu do rukou a naloží s ní jak chce. Je úplně jedno, jestli vůbec existuje či nikoliv, abyste správně pochopili, je nutné vidět vše okolo, komu a čemu má sloužit.. A aby jste se uklidnili, tak si přečtěte  další důležitý článek k tématu epidemie v Číně. Tentokráte renomovaný odborník, možná Vám pak sklapne. .https://connectwithalicia.com/2020/02/13/coronaviruis-and-what-we-all-need-to-know/  A další bod je následující, na který chci upozornit. Je jedno, čemu nyní budete věřit. Tak se nehádejte na internetu a v diskuzích a snažte se spojit síly a něco proti tomu udělat. Poslední možnost.Je životně důležité, aby každý odborník na biologické zbraně, lékařský výzkumný pracovník, vědec v oblasti bioinženýrství a investigativní novinář pochopil skutečnou složitost tohoto globálního schématu vylidňování a hlavní posun směrem ke globální správě NWO. Proto je následující rozsáhlá zpráva opravdu velmi dlouhá četba, která se při každé následné aktualizaci ještě prodlouží. 

  Pandemie Wuhan coronavirus je v skutečnosti obrovská a spletitá řada černých operací, které probíhají na několika úrovních, každá s více vrstvami, v různých rozměrech a na všech kontinentech. Toto není 5D šach, je to 12D šach; a nyní na tento moment (dnešní dobu) je vše plánováno mnoho desetiletí. Pouze s tímto správným porozuměním se lidé dozvídají, jaké jsou různé budoucí operace, které, jak se zdá, pracují na křížových úsecích, skutečně dohlíženo stejnými vydavateli. Některá z nejvážnějších vysvětlení uvedených níže se dokonce mohou zdát, že se vzájemně vylučují – ne, nikoliv. Některá z nejvíce radioaktivních informací / dat jsou nám nyní zasílána e-mailem, protože budou i nadále v dohledné budoucnosti; Koneckonců, čím více času ubíhá, tím více se tvrdé pravdy vynoří. Jedná se tedy o „Aktualizace“ zveřejněné v dolní části této stránky, které budou obsahovat nejaktuálnější a nejcitlivější inteligenci. Posledním bodem je, že uvedená data neznamenají, že se jedná o podvod, hoax, pouze tolik částí této operace je zorchestrováno a prováděno tak, aby mělo maximální účinek na cílové populace. Jedná se o to, že nám to budou dávat po kapkách. A kdybyste tomu nevěřili, přečtěte si následující. Opět dlouhý text, ale nemáme čas ho překládat: https://prepareforchange.net/2020/02/16/staged-coronavirus-pandemic-an-international-criminal-conspiracy-of-epic-proportions/

 14. Pravda bude moci vyjít na povrch za několik let, jestli dnešní situaci ustojíme. A co když nikoliv????? Nedojde k vytvoření zlatých časů a nové civilizace, jak psala indigová dívenka, která vidí celou budoucnost a minulost a seznámíme se všichni právě v té dimenzi ve které tuhle hru hrajeme….. Jinak vyplave  za nějakou dobu na povrch. Tak skutečně si neustále myslíte, že nám chtějí sdělit pravdu????? Ano přesný opak, jak to dělají Pravda je lež a lež je pravda.
 15. Tak jako film Kozoroh 1,  pravda nám byla řečena i ve filmu 12 opic
 16. Také bylo na přednáškách, které jsem pořádal,  kdysi řečeno, že někde na Slovensku máte na poli, či u lesa nebo na louce jednu zvláštní studnu. Vím kde se nachází, ale nesmím o tom hovořit. Asi dva metry pod hladinou se nachází boční vchod. Musíte jím proplout, uvidíte světlo a dostanete se ke vchodu do zvláštního světa. Křišťálové tunely Vás dovedou někam jinam. Ano je tam. Celé Slovensko a jiné země mají rozsáhlé sítě těchto tunelů. Ale pozor platí to stejné jako při možném přechodu lidstva do 5D, to co říkala indigová dívenka. Zločinci při vstupu do tohoto tunelu shoří samozápalem na bílý prášek…..

Těch bodů je daleko více, a nehodlám před nikým ukazovat, že jdeme správnou cestou. Proto všechny nevěřící tomáše diskutující na tadescu prosím odkázat na tento článek. Nehodlám už nikomu nic vysvětlovat.

A nakonec: Přijeli jste na T křižovatku a nejsou tam cedule. Jedna cesta vede doprava a druhá doleva. Ptáte se mně, jaká cesta je ta správná. Říkám, že ta pravá. Ale stojím proti Vám a…..

No a jak je to dál už víte…..

Přeji mnoho úspěchů a konstruktivních kroků v Hotelu Země…..

Nemějte obavu, až bude po této hře, možná se sejdeme všichni v 5D ve zlatém věku a nebo také nikoliv…..
Napsal tm

p.s. prosím poraďte mi, kam mám dávat články, pod jakou rubriku, které se tváří jako sci-fi, ale sci-fi nejsou. Děkuji za radu…..

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.