Norimberský proces 2.0 sa pripravuje. Hromadnú žalobu podporuje tisíce právnikov a lekárov po celom svete. Vedie ju americko-nemecký právnik Reiner Fuellmich, ktorý obviňuje osoby zodpovedné za škandál Covid-19 zmanipulovaný Davosovým fórom. V tejto súvislosti je potrebné pripomenúť, že Reiner Fuellmich je právnik, ktorý uspel v usvedčení automobilového giganta Volkswagen v prípade zmanipulovaných katalyzátorov, rovnako ako uspel aj v odsúdení Deutsche Bank ako zločineckej spoločnosti.

Podľa Reinera Fuellmicha sú všetky podvody nemeckých spoločností smiešne v porovnaní so škodami, ktoré kríza Covid-19 napáchala a stále robí.

Táto Covid-19 kríza by sa mala premenovať na „škandál Covid-19“ a všetci zodpovední ľudia by mali byť stíhaní za manipuláciu a sfalšované protokoly o testoch. Preto prinesie medzinárodná sieť obchodných právnikov prípad najväčších škôd všetkých čias- podvod s Covid 19, ktorý prerástol do najväčšieho zločinu proti ľudskosti aký bol kedy spáchaný, pred súd.

Na podnet skupiny nemeckých právnikov bola v júli 2020 zriadená vyšetrovacia komisia Covid-19 s cieľom viesť medzinárodnú hromadnú žalobu podľa anglosaského práva.

[wp_ad_camp_2]

 

Tu je to, čo Reiner Fuellmich hovorí o výsledkoch vyšetrovania a otázkach, ktoré treba zodpovedať v nadchádzajúcom procese WHO a svetových vodcov za zločiny proti ľudskosti: „Vypočúvania okolo 100 medzinárodne uznávaných vedcov, lekárov, ekonómov a právnikov, ktoré viedol berlínsky vyšetrovací výbor vo veci Covid-19 od 10. júla 2020, medzičasom ukázali, že škandál menom Covid-19 sa nikdy netýkal zdravia občanov.

Išlo skôr o konsolidáciu nelegitímnej, kriminálnymi metódami získanej moci skorumpovanou „Davoskou skupinou“ prevodom majetkov ľudí na členov davoskej kliky, čím sa zničili malé a stredné podnikania. Platformy ako Amazon, Google, Uber atď. takto získali podiely na trhu a bohatstvo.

Tri najdôležitejšie otázky, na ktoré je potrebné v rámci právneho vyšetrovania Corony škandálu sú:

1) Existuje Corona pandémia alebo len pandémia PCR testov? Konkrétne: znamená pozitívny výsledok PCR testu, že testovacia osoba je infikovaná, alebo to neznamená vôbec nič v súvislosti s infekciou Covid 19?

2) Slúžia takzvané protikoronové opatrenia, ako zákaz vychádzania, povinné rúška, sociálne odstupy a karanténne predpisy na ochranu svetovej populácie pred koronou? Alebo slúžia tieto opatrenia len k tomu, ľudí v panike presvedčiť o tom, že ich životy sú v ohrození bez toho, aby sa pýtali, či je ich život v ohrození, len aby farmaceutický priemysel dosiahol obrovské zisky z predaja PCR testov, antigénových testov, testov na protilátky a z vakcín?

3) Je pravda, že nemecká vláda bola hlavnými protagonistami tejto takzvanej pandémie (pán Drosten-virológ na berlínskom Charité, pán Wieler-veterinár a šéf RKI, pán Tedros-šéf WHO) lobovaná viac ako ktorákoľvek iná krajina? Tedros, šéf WHO, pretože Nemecko je známe ako obzvlášť disciplinovaná krajina, a malo by sa teda stať vzorom pre zvyšok sveta pre prísne a samozrejme úspešné dodržiavanie opatrení.

Odpovede na tieto tri otázky sú nevyhnutne potrebné, pretože údajne nový a veľmi nebezpečný koronavírus nespôsobil nadmernú úmrtnosť v krajinách sveta a už vôbec nie v Nemecku .

Ale protikoronové opatrenia, ktorých jediným základom sú výsledky testov PCR, ktoré sú založené na nemeckom Drostenovom teste, medzitým stáli nespočetné množstvo životov a zničili ekonomickú existenciu nespočetných spoločností a jednotlivcov po celom svete.

Přeložila zuzka | Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.