Sierra NZ 15.Q5.2Q21

Prezident trump: Zločin století

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/president-trump-crime-of-century.html

Prezident trump byl relativně potichu, zatímco Biden byl zaneprázdněn ničením země. Nyní je zpět a zdá se, že se teprve rozehřívá. To se mi líbí!

https://www.donaldjtrump.com/news/statement-by-donald-j-trump-45th-president-of-the-united-states-of-america-05.15.21

Vzhledem k tomu, jak je naše země ničena zevnitř i zvenku, prezidentské volby v roce 2020 se zapíší jako ZLOČIN STOLETÍ!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Q vždycky říkal: „Sledujte vodu“. Zde je velmi zajímavý tweet Dana Scavina o vodě u Mar-a-Lago. Cowboyw2b…

Dan Scavino zveřejnil na Twitteru video rozbouřených vod u pobřeží poblíž Mar-a-lago.

Meteorologická služba vydala varování… VYSOKÉ RIZIKO ZPĚTNÝCH PROUDŮ ZŮSTÁVÁ V PLATNOSTI DO PONDĚLÍ

VEČER…

* DOPADY… Zpětné proudy mohou odnést i ty nejlepší plavce od břehu do hlubších vod.

Všimněte si časového údaje 5:14 = 514

Q#514 = /velképrobuzení/

https://anonup.com/upload/images/2021/05/dspov3okSmiupDQvUUvh_15_7f071beefe9cdf707d1c975fdcbea225_image_original.jpeg

Vím, že kážu ohledně vakcín lidem, kteří vědí – nicméně toto minutové video je nutné shlédnout. S pravdou v tomto videu nelze polemizovat.

https://twitter.com/erin_bsn/status/1393192290093617152

Přeskočili testování na zvířatech, protože všechna umírala a přešli rovnou na lidi. (psala melda)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nakonec jsem si našla práci na částečný úvazek jako uklízečka v místní ubytovně. Tato práce mě drží při zemi a spojuje mě s lidmi, kteří by se dali označit jako „na okraji“ života. Dnes ráno mi jedna z obyvatelek, žena přibližně v mém věku, řekla, že dnes jde na očkování. Vypadala nejistě. Zeptala se: „Jdete na to?“ Odpověděla jsem: „V žádném případě! Slyšela jste o těch krevních sraženinách, že?“ Odpověděla: „Ano, četla jsem o nich.“ Podívala jsem se jí do očí a řekla: ‚Nedělejte to.‘ Velmi se jí ulevilo. Řekla: „Nebyla jsem si jistá, ale teď už to určitě neudělám. Díky!“

Dolores Cannonová před mnoha lety řekla, že až se dostaneme na konec této mise – (už jsme tam dorazili) – my, Bojovníci světla, budeme mít co do činění se třemi skupinami lidí. Skupina A jsou lidé jako my, plně si uvědomující a oddaní pravdě. Skupina B jsou lidé, kteří v tomto životě pravdu NIKDY nepřijmou. Skupina C jsou lidé, kteří jsou ohledně pravdy na vážkách – nejsou si jisti, na kterou stranu se mají dát. Spirit jí řekl, že na lidi ze skupiny A a B musíme zapomenout. Jsou to lidé ze skupiny C, kteří potřebují naši pozornost – stejně jako žena, se kterou jsem si dnes povídala.

***** ****

 

Sierra NZ 16.Q5.2Q21

Tucker Carlson: „Fauci zodpovědný za Pandemii“

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/tucker-carson-fauci-responsible-for.html

Tucker Carlson na Fox News kategoricky prohlásil, že za plandemii je zodpovědný Fauci. Tento třináctiminutový segment je nezbytný ke zhlédnutí. Vypráví celý příběh o tom, jak DS vytvořil plandemii. Tucker Carlson je hrdina – je to jedna z nejlepších investigativních novinářských prací, jaké jsem kdy viděla.

https://www.foxnews.com/opinion/tucker-carlson-anthony-fauci-let-the-coronavirus-pandemic-happen-why-isnt-there-a-criminal-investigation

Úryvky z tohoto segmentu…

„Jak dlouho bude toto děsivě iracionální cvičení pokračovat?…Tony Fauci je více než kterýkoli jiný žijící Američan zodpovědný za pandemii COVID19…WHO je zavázána Číně a tak se snažila utajit základní fakta o původu tohoto viru…Ve funkční zemi by se proti Faucimu vedlo trestní vyšetřování…“

Všimněte si, že Carlson použil výraz „ve funkční zemi.“ Bez obalu poukazuje na to, že USA jsou v současnosti dysfunkční/nefunkční zemí. To je VELKÝ výrok. Tento segment může být posledním hřebíčkem do Fauciho rakve. Až si lidstvo uvědomí, že virus byl záměrně vytvořen, aby zabil miliony lidí, bude hněv obrovský.

Podívejte se na tento tweet – zdravotní sestra říká, že 100 % pacientů na oddělení COVID bylo plně očkováno. Nikdy nešlo o virus. Vždy šlo o vakcínu.

https://twitter.com/vegsource/status/1393358858811187200

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tato vakcína nebyla nikdy schválena FDA. Jedná se o experimentální „terapii“. To však nebrání DS v tom, aby očkoval děti. Jejich zlo nezná mezí.

Cowboyw2b…

Odkdy je „v pořádku“ využívat děti jako laboratorní krysy?

https://nypost.com/2021/05/15/8-month-old-becomes-youngest-covid-vaccine-recipient-in-the-world/

Osmi měsíční dítě z New Yorku je nejmladším příjemcem vakcíny COVID na světě.

Na Novém Zélandu zavedl náš Deep State premiér na začátku podvodné epidemie „sledování kontaktů“. Lidé se při vstupu do supermarketů a jinde do systému naskenují pomocí svých telefonů. Je skličující zjistit, jak ohromující počet „ovčanů“ v naší zemi je. Nemám ten termín ráda, ale je to tak. Téměř TŘI MILIONY lidí se bezmyšlenkovitě zaregistrovaly do tohoto systému „sledování kontaktů“, který umožňuje naší vládě sledovat jejich životy. Naše populace má méně než pět milionů obyvatel.

https://twitter.com/covid19nz/status/1393742884558413827

Konečně trochu potřebného humoru na zlepšení nálady od naší milované Babylon Bee…

https://babylonbee.com/news/cdc-says-you-no-longer-have-to-wear-a-life-jacket-outside-in-case-of-rain

CDC říká, že v případě deště už nemusíte venku nosit záchrannou vestu

Rychle se blíží den, kdy vrchní DS pohůnci nebudou moci bezpečně chodit po ulici. Myslím, že budou zatčeni dříve, než se tak stane. Dost lidské populace se probouzí. Pravda vychází najevo. Od této chvíle bude vše postupovat velmi rychle. Připoutejte se!

Držte linii, světoví patrioti. MÁME TO.

Where We Go One We Go All.

***** ****

X22 Report 2479b

Karta se obrací, volby 2020 se zapíší jako zločin století

https://rumble.com/vh5ckl-ep.-2479b-the-tide-is-turning-the-2020-election-will-go-down-as-the-crime-o.html

DS ví, že čas běží, audity volebních podvodů se nyní šíří do dalších států. Karta se nyní obrací a lidé vše vidí v reálném čase. Bidenova administrativa se nyní potýká s problémy, loutkovodiči se můžou přetrhnout, aby dokončili svou agendu a lidé se brání a ukazují neviditelnému nepříteli, kdo má skutečně moc. Prezidentské volby 2020 se zapíší jako zločin století, Z chaosu je také příležitost.

***** ****

 

O nic nejde, jen o video, na kterém Dr. Robert Willner obviňuje Dr. Fauciho a další pracovníky NIH z genocidy za jejich roli při vnucování smrtelně nebezpečných léků nic netušícím lidem v rámci jejich programů proti AIDS… Toto video je 30 let staré.

https://gab.com/SomeBitchIKnow/posts/106248466300232693

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ředitelé společnosti Microsoft rozhodli, že Bill Gates musí opustit představenstvo kvůli předchozímu vztahu se zaměstnancem

https://gab.com/truthandlife/posts/106247424959669752

***** ****

Zajímavost: Jeffrey Epstein začal svou kariéru jako… počkejte si na to… učitel dětí.

Pak se rozhodl, že se stane profesionálním pedofilem, a koupil si v New Yorku školní budovu, kterou přeměnil na jedno z hlavních center svých sexuálních operací s nezletilými.

I když máme spoustu hrůzných důkazů z jeho ostrova, do kterých se můžeme pustit, mám pocit, že bychom se asi měli podívat i na jeho bydliště v New Yorku, vzhledem k tomu, o kolik snazší by pro elitu bylo propašovat tam návštěvu.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106247858714258777

***** ****

Video ukazuje, že policie v americkém Kapitolu povolila protestujícím vstup do budovy.

https://amgreatness.com/2021/05/16/video-shows-u-s-capitol-police-gave-protesters-ok-to-enter/

***** ****

Kamala Harrisová, Amy Klobucharová a Ron Wyden o tom, jak snadné je hacknout americké volby. (2018)

https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/106248288433881657

***** ****

Podnět k zamyšlení:

„Sledujte vodu“

LINN nebo LIN či LYNN – podstatné jméno (převážně Skotsko):

1. vodopád nebo příval prudce tekoucí vody v řece nebo potoce.

2. Tůňka s vodou, zejména na úpatí vodopádu.

3. Strmá rokle nebo propast.

Mike (LIN)dell

L. (LIN) Wood

Generál Michael F(LYNN)

https://gab.com/StoppedAgo/posts/106246445198630315

***** ****

 

Války jsou uměle vytvořené. Teroristické hrozby jsou uměle vytvořené. Strach je uměle vytvořený. Zmatek je uměle vytvořený. Rozdělení je uměle vytvořené. Krize jsou uměle vytvořené. Nedostatek je uměle vytvořený. Nemoci jsou uměle vytvořené. Dluh je uměle vytvořený. Obezita je uměle vytvořená. Deprese a úzkost jsou uměle vytvořené. Zneužívání drog je uměle vytvořené.

CELÝ MATRIX JE UMĚLE VYTVOŘEN.

A brzy se rozpadne.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106247293720451949

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.