….měl hodně přesné vize a předpovědi. Je zajímavé že své spisy, které jsou zašifrované, byly také zašifrované do dvou kalendářů. Pravděpodobně i časově si dešifrátoři museli poradit. Z tohoto důvodu některé jeho předpovědi vycházejí opožděně.

Jasně ale nastínil dobu ke koci „časů lidstva“ kdy přijde prvně Napoleon, potom Hitler a třetí antikrist se zdá být muslimem z asijského národa. Nostradamovy odkazy na třetího Antikrista naznačují vývoj skrze čas až k tomuto konečnému vtělení zla.
Cituji z filmu:
Jedním z velkých paradoxů lidstva je, že ty nejnásilnější konflikty vždy pocházely z nepřátelské víry o bohu. Nedávný nárust náboženského fundamentalismu má plodit náhodné a smrtící teroristické činy, které jsou zarážející svou rostoucí frekvencí, ve ztracené knize jsou kresby, které ukazují na střety v samém srdci této atmosféry, plné hořké nenávisti a masových vražd.
Nostradamus ukazoval na tuto dobu jako na období, ve kterém vypukne velká islámská hereze, (zastávání názorů odchylných od oficiálních), ekologické katastrofy, biologické katastrofy a všechny jsou vázány dohromady proslulým islámským tažením. POSLEDNÍ KONFLIKT MEZI KŘESŤANSTVÍM A ISLÁMEM.
To je klíčový moment lidské historie, které je na konci. Jsme na začátku zcela nového období, které nadchází právě teď.

Moc děkuji nicku SORA, který otitulkoval filmy The Arrived.
Sledujete první díl: The Arrived 01
Velice poučný film pro kažřdého jedince…..
Pokračování…..
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.