;
….měl hodně přesné vize a předpovědi. Je zajímavé že své spisy, které jsou zašifrované, byly také zašifrované do dvou kalendářů. Pravděpodobně i časově si dešifrátoři museli poradit. Z tohoto důvodu některé jeho předpovědi vycházejí opožděně.

Jasně ale nastínil dobu ke koci „časů lidstva“ kdy přijde prvně Napoleon, potom Hitler a třetí antikrist se zdá být muslimem z asijského národa. Nostradamovy odkazy na třetího Antikrista naznačují vývoj skrze čas až k tomuto konečnému vtělení zla.
Cituji z filmu:
Jedním z velkých paradoxů lidstva je, že ty nejnásilnější konflikty vždy pocházely z nepřátelské víry o bohu. Nedávný nárust náboženského fundamentalismu má plodit náhodné a smrtící teroristické činy, které jsou zarážející svou rostoucí frekvencí, ve ztracené knize jsou kresby, které ukazují na střety v samém srdci této atmosféry, plné hořké nenávisti a masových vražd.
Nostradamus ukazoval na tuto dobu jako na období, ve kterém vypukne velká islámská hereze, (zastávání názorů odchylných od oficiálních), ekologické katastrofy, biologické katastrofy a všechny jsou vázány dohromady proslulým islámským tažením. POSLEDNÍ KONFLIKT MEZI KŘESŤANSTVÍM A ISLÁMEM.
To je klíčový moment lidské historie, které je na konci. Jsme na začátku zcela nového období, které nadchází právě teď.

Moc děkuji nicku SORA, který otitulkoval filmy The Arrived.
Sledujete první díl: The Arrived 01
Velice poučný film pro kažřdého jedince…..
Pokračování…..
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.