…..jak jistě všichni čtenáři tadesca vědí, byla v minulosti použita technologie na ovládání letadel na dálku. 09.11 – dvojičky, „Údajný sebevrah Lubitz“ s Germanwings a mnohé jiné. Autům zablokovali pravou nebo levou stranu kol a způsobili smrtelné havárie. To stejné dnes čeká lidstvo????

00:54

Vaše mozky jsou dnes ovládány přes určitá zařízení, aniž byste to tušili. Je to pomalá nevtíravá metoda, která je ale smrtelně nebezpečná. Podívejte se s námi v několikadílném sériálu na pravdy, které se lidem tají….

[wp_ad_camp_1]

Boj o mysl : Úvod, GWEN

(1.díl)
Úvod do psychotronické technologie

Toto pojednání zahrnuje tajnou psychotronickou technologii Pentagonu známou jako neslyšitelný zvuk s rozloženým spektrem (Silent Sound Spread Spectrum (SSSS) ), která byla plně funkční od počátku dekády 1990. Fyzické, emocionální a psychologické efekty této technologie byly tak hrozné, že 200 000 Iráckých vojáků se hromadně vzdalo bez boje proti US koaličním silám.

Proč se chovají veteráni z války na Středním Východě (s Iránem 1980 – 1988) zvláštně?
Jednoduše. Byli vystavení technologii která byla tak extrémní a nepochopitelná, že byli náhle omezeni na úroveň poddajných dětí a cítili vděčnost, že jsou stále naživu při probuzení z jejich mysl-překrucující zkušenosti.

Tato technologie je (nejspíše), i když v mnohem mírnější podobě, používána proti Amerických občanům ve vysoce tajných a skrytých operacích pro ovládání mysli a manipulaci celé populace pro souhlas s nadcházející Novou Celosvětovou vládou (New World order). Tato technologie bude používat kombinaci vysílačů HAARP, věží GWEN, mikrovlnných vysílačů pro mobilní telefony, HD TV (digitální televize o vysokém rozlišení), která vstoupí do vašeho domu pomocí: a) kabelu, b) satelitu, c) HD TV, nebo d) digitální převodní zařízení (digital converter boxes) kterými se vláda úzkostlivě snaží nám pomoci získat a udržet většinu našeho chování.

Absolutní kontrola: Věže GWEN

 

Autor: Nicholas Jones

[wp_ad_camp_1]

Tento článek je pojednáním o tom, jak jsme ovládáni technologiemi, záměrnou změnou, hromadně, vysíláním řídícím stavy vědomí, jak jsme svědky narušování našeho zdraví elektromagnetickými vlnami, a nakonec, jak mnoho nás zemře rozhodnutím globálního vedení.

Země je ochráněná magnetickým polem ve tvaru koblihy. Kruhové linie toku stále vstupují do severního pólu a objevují se na jižním pólu. Ionosféra, vodič elektromagnetických vln, 100 km nad zemským povrchem, se sestává z vrstvy elektricky nabitých částic fungujících jako stínění solárních větrů. Přírodní vlnění je ovlivňováno elektrickou aktivitou v atmosféře a je předpokládáno, že je vytvářeno mnohonásobnými bouřemi blesků.

Souhrnně jsou tyto vlny nazývány „Schumannovou rezonancí“ aktuálně nejsilnější 7,8Hz.

Existuje zde něco přibližně jako stojatá vlna o extrémně nízké frekvenci (ELF) která přirozeně existuje v zemské „elektromagnetické“ dutině, prostor mezi zemí a ionosférou. Tyto „mozkové vlny země“ mají stejné spektrum jako naše mozkové vlny (1 Hertz = 1 kmit za vteřinu, 1 kHz = 1000, 1 Mhz = 1 milion. Vlna 1 Hz je dlouhá 186 000 mil, 10 Hz je 18 600 mil. Rádiové vlny se pohybují rychlostí světla).

Tvůrce navrhnul živé bytí pro rezonanci na tuto přírodní frekvenci pulsací abychom se vyvíjeli harmonicky. Ionosféra je manipulována US vládními vědci za použití Aljašského vysílače HAARP (Vysokofrekvenční Aktivní Aurorální Výzkumný Program, High-Frequency Active Auroral Research Program), který vysílá směrovanou energii pro ohřev částí ionosféry, kde se tato energie odráží zpět dolů. ELF vlny z HAARPU, jsou-li zaměřeny na určité oblasti, mohou ovládat počasí a vytvořit změny nálady milionů lidí.

[wp_ad_camp_1]

Předpokládaný výkon je 1 700 bilionů watů energie. Insider dřívější vlády vyvozuje, že chtějí převrátit svět naruby. 64 částí v zemi modulují proměnlivě geomagnetické vlny přirozeně přicházející ze země. „Zemský přirozený mozkový rytmus“ je těmito vlnami ovlivňován.

Jsou zde totožné minerály jako v červených krvinkách. Je zde podobnost mezi krví a geomagnetickými vlnami. Nerovnováha mezi Schumannovými a geomagnetickými vlnami poškozuje biorytmy.

Tyto přirozené geomagnetické vlny jsou nahrazeny uměle vytvořenými velmi nízkými frekvencemi (VLF) zemními vlnami vycházejícími z GWEN věží.

CO JSOU GWEN VĚŽE?

GWEN (síť zemních nouzových vln, Ground Wave Emergency Network) vysílače, umístěné 200 mil od sebe, umožní specifickým frekvencím přizpůsobit se síle geomagnetického pole v každé oblasti, umožňující změnu magnetického pole.

[wp_ad_camp_1]

Operují ve VLF rozsahu, vysílají mezi 150 – 175 kHz. Také vyzařují UHF vlny 225 – 400 MHz.

VLF signály se šíří vlnami těsně při zemi daleko lépe než v atmosféře. GWEN stanice vyzařuje v okruhu 300 mil, signál ve větší vzdálenosti ostře klesá. Celý GWEN systém se zkládá z (na základě zdrojových dat) z 58 na plánovaných 300 vysílačů, umístěných po celé USA, každý s věží vysokou 299 – 500 stop.

300 stop měděného drátu vyzařuje ve špici jako podoba podzemního systému, ovlivňující zemi jako tenký odizolovaný vodič, vyzařující energii rádiových vln na velmi velké vzdálenosti skrze zemi. USA se koupe v tomto magnetickém poli které sahá až do výšky 500 stop případně klesá dolů do základů, takže každý je vystavený kontrole mysli.

Veškeré umělé zemské vlny se rozprostírají po celé USA jako internet. Je snadné ovládat mysl a hypnotizovat lidi kteří jsou koupáni v umělých elektromagnetických vlnách.

Pokrytí celé podlahy hliníkem a zakoupení CET (transformátor vesmírné energie, Cosmic Energy Transformers) může pomoct.

Vysílače GWEN mají mnoho různých funkcí, včetně řízení počasí, kontroly mysli, chování a nálady populace.

Také jsou používány pro zasílání syntetické telepatie v přestrojení za ultrazvuk pro ty, kteří jsou obětí implantátů od US vlády.

[wp_ad_camp_1]

Tyto věže fungují ve spojení s HAARPem a Ruským vysílačem „datel (Woodpecker)“, systém podobný HAARPu. Rusové uvedli na trh malou verzi přístroje pro ovládání počasí zvanou „Elate“ (povznesený), která může jemně ovládat vzory počasí ve vzdálenosti 200 mil a mají stejný dosah jako GWEN jednotka. Jeden takový systém je v provozu na Moskevském letišti.

Věže GWEN vyzařují do atmosféry enormní množství impulzů energie ve spojení s HAARPem. Internetová stránka www.cuttingedge.org popis toho, jak byly velké záplavy v roce 1993 ve středo-západní Americe řízeny těmito systémy. Jak se to stalo?

Neviditelné, ohromné množství vody, skládající se z páry tvořící tento tok, směřovalo směrem k pólům v nižší atmosféře. Bylo to množství podobné Amazonské řece široké 420 – 480 mil a dlouhé až 4800 mil. Nachází se ve výšce 1,9 mil nad zemí a přesunuje 340 liber vody za vteřinu. Na každé polokouli se nachází 5 atmosférických řek. Masivní záplavy mohou být vytvořeny přehrazením jedné z těchto řek vodních par, což způsobí velké množství deště. Věže GWEN umístěné podél oblasti na severu Missouri a Mississippi řek byly zapnuty 40 dní a 40 nocí, pravděpodobně naplňující řeku Genesis (toto bylo ve spojení s HAARPem).

Přehrazení řeky vodní páry vytvoří tok elektřiny plynoucí tisíce mil přes oblohu klesající dolů na polární ledovou špičku, ovlivňující jet stream. Dále, tyto dvě rozvodněné řeky způsobily zemědělské škody 12-15 bilionů dolarů. HAARP také vytváří zemětřesení zaměřením energie na zlomové linie. GWEN věže jsou umístěny na zlomových liniích a vulkanických aktivitách Pacifického severozápadu.

pro tadesco – překlad neo –
(pokračování)

(Zdroj: http://truedemocracyparty.net/2012/06/mind-wars-new-mind-control-techniques-and-delivery-methods-digital-tv-haarp-gwen-towers-silent-sound-cell-phone-mind-control-technologies/ )

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.