Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 03.02.2020

Masivní hybridní válka proti Číně začala poté, co selkaly jednání mezi východními a západními tajnými společnostmi, informují zdroje blízké jednáním. Útok na Čínu využívá kombinaci biologických zbraní, propagandy a ekonomické války, uvedlo několik různých zdrojů. Tato kampaň probíhá spolu se snahou vytvořit masové hladovění v Indii a Africe. Je to reakce vlády Korporace USA na to, podle evropských zdrojů královské rodiny, že se nepodařil najít zdroj financování do 31. ledna, což je mezinárodní platební termín.

 

[wp_ad_camp_2]

Útok na Čínu ukazuje známky dokonalého plánování. Nový koronavirus je určitě biologická zbraň. Vědci v Indii identifikovali vložení prvků HIV v koronaviru, které tam mohly být vloženy pouze záměrně.

Lékaři napojení na CIA tvrdí, že tato vložení byla provedena, takže virus hostující v netopýrech je přenositelný na lidi.

Mezitím čínští lékaři objevili, že koronavirus se připojuje k plicním receptorům, které se vyskytují pětkrát častější u asijských mužů než u mužů afrických anebo indoevropských. Také asijské ženy mají méně než poloviční množství těchto receptorů než asijští muži.

„Už věděli, že to přichází.“ Je to virus Nipah a hádejte co, bílá rasa je v podstatě imunní, protože proti viru má inhibitor acetylcholinázy. Vědí, že je to Nipah. Až lidé zjistí míru úmrtnosti, vznikne problém.

Máte-li jakékoli pochybnosti, že tento útok byl naplánován v dostatečném předstihu, vezměte na vědomí článek CNN, který se pokouší přičíst vinu Číně; konkrétně Wuhanskému institutu virologie.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Logo společnosti Wuhan Biotech je stejné jako logo společnosti Umbrella Biotech Company ze série filmu Resident Evil. (V našem světě neexistují náhody),“ poznamenávají naše zdroje CIA. Podívejte se na fotografii níže:

Podle zdroje Mossadu:

„Jedna věc je jistá. Tento virus byl modifikován a mohou v něm být smíchány všechny typy patogenů. Bylo to uvolněno, jak my říkáme, náhodou účelně. Toto je poslední vystoupení cabaly. Svět se probouzí z jejich lži, manipulace, nekonečné války a magie babylónských peněz.“

Asijské zdroje tajné společnosti již slíbily, že jejich odpověď „bude nepředvídatelná a horší, než si dokážete představit.“

Číňané jsou téměř jistí, že se v Japonsku zaměří na režim Shinzo Abe, protože podle japonských vojenských zpravodajských zdrojů byl identifikován jako subdodavatel tohoto útoku na Čínu. Přestože fotky Abeho s nacistickými symboly byly staženy z internetu, je dobře známo, že je nacista.

 

[wp_ad_camp_2]

Jakmile byl Abe dán k moci (prostřednictvím voleb ukradených chazarskou mafií), začal stavět továrnu na biologické zbraně maskovanou jako Kake Gakuin Veterinary College (veterinární škola), tvrdí japonské zdroje. Byli zde učedníci neslavné japonské fašistické jednotky 731 bojové divize se specializací na biologické zbraně. Podle japonských zdrojů si také založili obchod právě ve Wu-chanu.

Nacisté byli samozřejmě známí svým plánem zabít všechny „neárijské“ rasy (Japonci byli považováni za čestné Árijce). Proto se útok na Čínu provádí společně s plánem na vytvoření masového hladovění v Africe a Indii.

Tato operace probíhá v Antarktidě, kde technologie modifikace počasí byla podle zdrojů CIA použita k vytvoření srážek v pouštích Saúdské Arábie. To vedlo k obrovskému přemnožení pouštních kobylek. Poté, co se deště zastavily, kobylky se rozlétly a přesunuly se do Etiopie a Súdánu, kde se opět za pomocí nepřirozených deštů rozmnožily dvacetinásobně. Poté, co tyto pouště znovu vyschly, kobylky se začaly rojit afrických obilnicích. Podobný útok se nyní blíží i na Indii. To znamená, že ve dvou oblastech světa, kde dochází k největšímu populačnímu růstu, dochází zároveň k masivnímu hladovění.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Zdroje CIA tvrdí, že nacisté využívají hrozbu hladovění, aby se pokusili donutit Indy a Afričany, aby přerušili své vztahy s Číňany.

V době uveřejnění tohoto reportu bylo v Číně potvrzeno 17.205 případů nakažených virem a 361 úmrtí. To je zhruba dvouprocentní úmrtnost, nižší než u běžné chřipky, která má úmrtnost asi 13 %.

Jen v lednu 2019 v Číně chytilo bežnou chřipku přes 600 tisíc lidí. Mezitím v USA zemřelo v roce 2018 na chřipku 80 000 lidí. A média žádnou paniku nevyvolávala.

Titulek v Rothschildem kontrolované agentuře AP říká: „Obavy z nového viru vyvolávají po celém světě proti čínské nálady.“

Důvodem je samozřejmě to, že tato kampaň strachu je spojena s hospodářskou kampaní zaměřenou na izolaci Číny. Ministr obchodu USA Wilbur Ross dokonce řekl, že koronavirus pomůže americké ekonomice.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kampaň proti Číně také zahrnuje zrušení letů leteckých společností do této země a evakuaci nečínských občanů z Číny.

Existují také náznaky, že se Američané připravují na použití své dlouhodobé hrozby k zastavení dodávek čínské ropy. To jsme mohli vidět jako útok proti ropnému tankeru u pobřeží Spojených arabských emirátů. Od zahájení posledního hybridního útoku na jejich zemi klesla čínská poptávka po ropě o 20 %.

Mohlo by se zdát, že se USA připravují na válku proti Rusku, ale zasvěcenci vědí, že skutečně je to součást společných rusko amerických příprav na válku proti Číně.

Číňané nejsou hloupí a vědí, že jsou pod útokem. Jaký bude pravděpodobně čínský protiútok? Dříve mi vysoce postavení Číňané řekli, že mají nouzové plány, které by jim během několika týdnů umožnily obsadit Indii, Korejský poloostrov a jihovýchodní Asii (kromě Vietnamu). Také označili za slabý článek otrocký režim Shinzo Abeho v Japonsku. Mohli by snadno zbavit moci jeho režim bleskovou akcí. Je pravděpodobné, že na celém světě najednou začne umírat mnoho nejvyšších šéfů chazarské mafie.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vidíme také, jak bylo předpovězeno, globální kolaps akciových a komoditních burz. Například čínské akciové indexy klesly v první den obchodování po lunárním novoročním období o 9 %.

To může být známkou plánované implementace globálního finančního systému.

Na tomto vývoji je znepokojující to, že Pentagon i asijské tajné společnosti na tuto krizi reagovaly přerušením komunikace s neutrálními třetími stranami, jako je například Společnost Bílého draka. Toto informační embargo je známkou toho, že probíhají přípravy na válku. To by byla ztráta a katastrofa pro planetu.

SBD místo toho navrhla volnou světovou federaci, kde si národní státy zachovají svou tradiční nezávislost, ale spolupracující na otázkách ovlivňující celou planetu. Svobodní zednáři z lóže P3, kteří ovlivňují 1,5 miliardy katolíků, spolu s 2,3 miliardovým Britským společenstvím, takový krok podporují. Zástupci čínské tvrdé linie prosazují svět ovládaný Čínou a dosud se odmítají účastnit schůzek zaměřených na světový mír.

Na závěr, je stále více a více známek toho, že válka už zuří ve vesmíru i pod zemí. Po celém světě existuje několik zpráv o nepřirozených zemětřeseních.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.