16letá klimatická prospěchářka Greta Thunbergová je protlačována celosvětovým establishmentem poté, co promluvila před americkým Kongresem, setkala se s papežem a byla hlavní ikonou tohoto víkendového protestu proti změně klimatu.

Jak se tato dospívající dívka stala tak dominantní postavou v otázce ochrany klimatu?

Ukázalo se, že za náhlým vzestupem švédského adolescenta jsou mocné síly, včetně některých obvyklých podezřelých.

[wp_ad_camp_2]

Žena, která doprovází Thunbergovou na většině veřejných akcí, je německá klimatická aktivistka Luisa-Marie Neubauerová.

Portál EuropeReloaded.com uvedl: „Thunbergová brzy získala také svého vlastního kouče – známou aktivistku Luisu-Marii Neubauerovou. Jaká je pravděpodobnost, že mladá dívka, která zahájí školní stávku u švédského parlamentu, přiměje žáky z celého světa, aby se k ní připojili a bojovali proti změně klimatu? A jak často mají 16leté děti své vlastní kouče?“

V tomto příspěvku na Twitteru se píše: Thunbergovi jsou známá zednářská rodina. Předek její matky byl přírodní filozof (sociální inženýr) z Uppsaly, který měl vazby na zakladatele bavorských llluminátů Adama Weisshaupta.

 

Na fotografiích za Gretou vidíte Luisa-Marie Neubauerovou, jejího „psovoda.“

Ukázalo se, že Neubauerová je „vyslankyně mládeže“ nadace „ONE“, mezinárodní lobbistické organizace financované Georgem Sorosem, Billem a Melindou Gatesovou, Bonem a dalšími.

V příspěvku na Twitteru z roku 2018 Neubauerová napsala: „Výhody, že jsem velvyslancem mládeže ONE: Setkáváte se s úžasnými aktivisty ONE po celém světě.“

[wp_ad_camp_2]

Podle webové stránky organizace: „ONE vznikla v rozhovorech mezi Billem Gatesem a Bonem na začátku roku 2000 kvůli potřebě lépe informovat Američany o extrémní chudobě po celém světě“.

„Společně s Melindou Gatesovou, Bobbym Shriverem, Georgem Sorosem, Edem Scottem, Bobem Geldofem a Jamie Drummondem vytvořili organizaci zaměřenou na boj proti chudobě nazvanou DATA, která se zaměřila na nasazování celebrit a dalších vlivných jednotlivců, aby naléhali na světové vůdce, aby přijali konkrétní kroky v problémech s vývojem,“ stojí dále na webu.

Stejně jako aktivista bojující proti zbraním David Hogg, globalistický establishment používá jako nástroj Thunbergovou a ukazuje jí ve veřejném centru pozornosti, aby podpořil svou agendu, i když to znamená, že zneužívá teenagera s Aspergerovým syndromem.

Zdroj překladu SN

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.