…..majitelé výroby elektroaut se musí dopředu připravit na ohromné škody, které v budoucnu na ně přijdou. Nejen, že likvidují nesmyslně přírodu a jsou ještě horším zlem než „údajné“ a přitom nesmyslné CO2. Podívejme se na problém podrobněji…..

13:54

Těžba lithia, tajná výroba baterií a následné transporty baterií do Evropy jsou vysoce nebezpečným počinem lidstva. Je to něco jako atomové elektrárny. Baterie i po likvidaci jsou malým reaktorem, který může kdykoli a kdekoliv začít hořet. A to i pod vodou. Za veškeré škody budou zodpovědni výrobci. Dle jednoho německého institutu se uvolní daleko více CO2 při výrobě těchto aut, než při výrobě klasických. A to jsou prý stonásobky. Nehovoříme o provozu.

Neexistují ani technologie na likvidaci a ani skládky těchto nebezpečných batérií. Jsou to v podstatě nebezpečné chemické reaktory s neřízeným a nemožným hašením při poškození membrán. Stačí slabá poškození membrán mezi jednotlivými obsahy batérie a baterka může explodovat a hned začne hořet. Neustálé třepání baterek za jízdy nepřispívá k jejich bezpečnosti. I to bylo zjištěno. Čím větší otřesy, tím jsou baterky nebezpečnější. Dokázáno šejkr testy. O baterku se ale dnes niko nezajímá. Hlavně že se točí peníze a s tím naprostý nesmyslný byznys s tímto produktem.

[wp_ad_camp_2]

No uznejste sami. Sedli byste si do auta, které Vám za jízdy začne pod zadlí hořet a máte velký problém se dostat z vozu????? I náraz nižší než 50 km/h jsou pro auta nebezpečné, protože požár je předprogramován. Musím se přiznat, že jsem v autě Tesla jel, půjčil jsem si ho od známého, ale to jsem ještě nevěděl údaje o kterých nyní píši. Bylo to ale před několika lety…..

Za zmínku stojí i tak zvané zaplacení „výučného“, které musel zaplatit Mercedes Benz. Minulý rok vyráběl elektroauta a neočekávaně to byl pro firmu ABSOLUTNÍ PROPADÁK.. Víte kolik jich bylo prodáno????? No asi byste sumu neuhodli a spíše přeháněli. Do konce roku 2019 jich bylo prodáno pouze a jenom 19 kusů, slovy devatenáct kusů. I skeptici byli tak malým prodejem šokováni. Ptáte se proč? Je to jednoduché. Když lidé na internetu zjistí jak auta krásně hoří a kolik jich požárem „padne“ každý týden, jenom tupci a omezenci či popřípadě GRETÉNOVCI si mohou takové auto pořídit. Ale jak kdysi někdo řekl: Proti gustu žádný dišputát…..

[wp_ad_camp_2]

Když shrneme výhodu elektroaut, tak můžeme ironicky tvrdit, že při havárii to byla Vaše rakev i s krematóriem. A to se už vyplatí, že ano…..

Samozřejmě hořící auta a zprávy o nich se naprosto v tichosti přehlíží a dbají na ututlání těchto skutečností. Vůbec se většinou, pokud nemusí, o nich nepíše. Hořící auto zachvátí velkým žárem okolí 5-10 metrů které zapálí další auta. No to je přece výhodné pro pojišťovny a výrobce aut, že ano? No nekupte to….

Nechápu ovšem, jak lidé mohou přehlížet nebezpečí těchto faktů a hlavně hořlavosti batérií, které se nedají hasit. Pokud je někdo zaklíněn ve voze po havárii, nechci ani domýšlet…..

Právě minulý týden shořelo další auto od pošty v Herne, kdy v klidovém stavu explodovalo a následně shořelo. Mimo jiné, mají aut dosti, celý vozový park.

Na obrázky shořelého poštovního auta v Herne se můžete podívat PRÁVĚ ZDE

[wp_ad_camp_2]

Minulý rok v listopadu jsme psali o transportu Tesla aut, které pravděpodobně při neustálém třepání na korbě začala hořed a následovně explodovat. Zde je originální článek

Závěrem bych chtěl naznačit slova některých skutečných odborníků. Prohlásili, pokud nebou baterie z jiného materiálu popřípadě nebudou elektricky jinak poháněna, je naprosto zbytečné tímhle produktem ztrácet jakkoliv čas. Jak vývojem tak jeho koupí…..

A zde pro zdokumentování celé situace se můžete podívat na film který byl udělán v Německu o vysoké nebezpečnosti E-AUT. Poštovních aut shořelo mnoho, ale nikde to nepublikují. I po několika dnech po uhašení, začínají opět hořet a explodovat. Tento problém je i u elektrokol a elektrokoloběžek, jak v dokumentu vysvětlují. Mobily to stejné. A nikdo neví, jak vysoce nebezpečné látky při požáru vystoupí a uvolňují se. V německu musejí pro hašení používat neprodyšné skafandry někdy i s kyslíkem…..

Zhodnoťte situaci prosím sami:

 

 

Na dotaz televizního studia, kolik poště shořelo aut, odpověděli: Bylo jich málo.“  Ale záměrně neřekli kolik jich bylo ve skutečnosti…..

Jeden z dalších použitých zdrojů

Napsal tm

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.