…..po krátké odmlce, kdy jsem se ve vlaku zapovídal s různými lidmi, kteří mně byli sesláni do cesty, jsem se opět vrátil k datování. Vzhledem k napjaté situaci v Hotelu Země a k událostem, které nás očekávají, je nutné opět mírně rozvířit vody a urovnat nejen myšlenky, ale hlavně psychiku některých z Vás a navést Vás opět na tu správnou kolej….

***** **** ***** ****

Jak dlouhodobí čtenáři (u kterých je to zažité a „materii“ dopodrobna mají nastudovanou), tak nově příchozí, si mohli všimnout, že konspirační teorie se pomalu, no dnes už rychleji, stávají skutečností a realitou. Jak jsem vždy psal JEJICH PRAVDA=LEŽ A LEŽ=PRAVDA.

Všem, kteří nám uvěřili a poslechli naše varování, ještě jednou děkuji a vítám Vás v klubu neočkovaných.

Vzpomeňte si, když jsem na mnohé dotazy kdysi odpověděl, že pravda je šílenější než šílená. Nedá se pomalu ani našimi naprogramovanými mozky ze škol pochopit.

Pouze ti, kteří si zachovali svoje vlastní já se svým analytickým myšlením na bázi intuice a dedukce, vše pochopili a vycítili, kde je pravda. Přesto gratuluji všem čtenářům, kteří se snaží vše pochopit.

Dnes, kdy píši tyto řádky, se nacházíme v oku URAGÁNU. Bouře je mezi námi a brzy přijde a bude viditelná. Proto bych znovu rád apeloval na Vás – nevěřte MSM, které nemohou zatím lidem říkat pravdu. Tvrdím to celou dobu psaní stránek…..

Dnes nebo zítra vysvětlím v následujícím článku.

Určitě jste si všichni všimli, jak se urychlil čas a nikdo nic nestíhá. Ano, i časové linie byly posunuty. Děje probíhají po několika časových liniích. O tom v dalším článku.

Nyní vidím, jak jste v napětí, o čem bude další článek. Něco málo vám řeknu. Bude o dějích, které se nepozorovatelně odehrály za vašimi zády, aniž byste je zpozorovaly.

Ale to nejdůležitější, na co všichni čekáte, jsou budoucí děje, na které je nutné se připravit. Tak jak jsme Vás varovali před očkováním a testováním, a pravda se potvrdila, tak se Vás budeme snažit navést na kolej, která bude pro všechny bezpečná.

Čekají nás velmi turbulentní časy. Hodně turbulentní. Ale vítězství je zaručeno.

DEEP STATE už dávno prohrál, ale nemohou to přiznat veřejně. Máte se na co těšit…..

napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.