V článku pro Deutsche Wirtschafts Nachrichten profesor ekonomie Christian Kreis píše, že vyhlídky německé ekonomiky jsou den ode dne horší. Podle experta mají zájem na zhoršení situace na Ukrajině a rozšíření vojenských operací v Evropě pouze Spojené státy.

*****

Třístranné dohody uzavřené mezi Moskvou, Pekingem a Ulánbátarem se plní, uvedl ruský prezident Putin na čtvrtečním setkání s vedoucími představiteli Číny a Mongolska na okraj summitu Šanghajské organizace pro spolupráci v Samarkandu.

*****

Čína vyzývá Rusko k posílení koordinace v rámci skupiny BRICS ale i dalších skupin.

*****

*****

Ing. Mgr. David Sláma, ředitel odboru strategického rozvoje a koordinace veřejné správy MV chtěl před 21. srpnem zřejmě posílit propagandu na podporu ukronacistů a zároveň proti Rusku, tak rozesílal propagační dopis šéfům vesnic a měst.

*****

10. září 2001: Donald Rumsfield pořádá tiskovou konferenci, na které prohlašuje, že Pentagonu chybí 2,3 bilionu dolarů! Druhý den se však něco stalo a všichni na tu zprávu zapomněli.

*****

Množí se zprávy, že princezna Diana je živa a zdráva.

*****

Fialenko. Premiér za všechny peníze

Už se to téma jednou objevilo – krátce před loňskými parlamentními volbami. Avšak za pár hodin se vytratilo jak pára nad hrncem. Poslušná propětikolková mainstreamová média nepřipustila byť malou skvrnku na čisté kravatě nejotitulovanějšího politika českých dějin. Ale pozor, šetřme se slovem „čistý“. „Křišťálově čistý“ byl Stanislav Gross ještě pár dnů, než musel s ostudou vysvištět z čela ČSSD i vlády. Petr Fiala figuruje v „neziskovce“ Centrum pro studium demokracie a kultury. Více ZDE. Pro případ smazání je záloha stránky ZDE.

*****

Ruský prezident Vladimir Putin na Ekonomickém fóru ve Vladivostoku, 7. září 2022: Vysoká úroveň průmyslového rozvoje v Evropě, životní úroveň,sociální a ekonomická stabilita – to vše je házeno do ohně sankcí.

VIDEO ZDE

*****

Učitele v Irsku uvěznili, poněvadž odmítl používat genderově neutrální zájmena studentů. Enoch Burke byl zatčen za porušení soudního příkazu nevyučovat ve své škole ve Westmeathu a nebýt tam fyzicky přítomen. Poté, co soudce Michael Quinn vynesl rozsudek, pan Burke řekl: „Je to šílenství, že budu odveden z této soudní síně do vězení. Více ZDE

*****

Vlajka na rakvi je zmuchlaná = zrádce

Registrační značka auta: WP 4597

WP = ochrana svědků (witness protection)

45 = Trump

97 = rok 1997 kdy Diana zemřela

Náhoda?

*****

Premiér FIALA koná pomalou, ale jistou politickou sebevraždu. Srovnejte jeho slova z března 2022 a poté září 2022. Obrat o 180 stupňů.

*****

Proč má Pekarová-Adamová na sobě ruskou trikoloru? Že ona je tou 5. kolonou? :D

*****

Navštěvovala ještěřice stejnou chatu jako pedofil Epstein a Maxwellová?

*****

Královna Alžběta II. zdraví Maxwella a jeho dceru Ghislaine v roce 1983. Maxwellová pravomocně odsouzená ve věci dlouholetého opakovaného zneužívání dětí a obchodování s nimi za účelem sexu.

*****

Deník Daily Mirror hlásal: Plánují „nehodu“ v mém autě, aby se Charles mohl znovu oženit

*****

*****

„Celebrity“ na Epsteinově pedofilním ostrově. Potvrzeno z několika zdrojů.

*****

M. Uhrík sa pýta Leyenovej: Kam zmizlo 90 miliárd euro poslaných Zelenskému?

*****

Na závěr trochu humoru. „Michelle Obamová“ když řekne „…..dívka jako já….“, začne smích. :))

A proč ten smích? Jak většina ví, tak Michelle Obamová je transsexuál jménem Michael LaVon Robinson.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.