;

AKTUALIZACE 14:22…..tak jsem se rozhodl opět otevřít okénko tomáše marného s momentkami ze světa. Možná při ranní kávičce  či odpolední kávičce nebo jen tak z cest po celé planetě….

10:54

Komenty budu zveřejńovat buď pod

tm dodává:

nebo

tm komentuje:

Pravidelně asi nebude vycházet, protože jsem dosti na cestách a nemám vždy čas, ale je možné že někde z kavárny či benzinky při odpočinku něco napíši. Hlavně bych rád uveřejnil i Vaše postřehy, které mi posíláté mejlíkem či upozornění. A čím začneme? máte se na co těšit…..

…..JE PŘIROZENÉ A NORMÁLNÍ, CHRÁNIT SVOU ZEMI, SVŮJ DOMOV, SVOU DOMOVINU. A JE JEDNO, ZDA JE TO EVROPA, AFRIKA, AUSTRÁLIE, ASIE, RUSKO NEBO AMERIKA. VŠECHNO JSOU TO DOMOVY LIDÍ, KTEŘÍ CHTĚJÍ ŽÍT. ŽÍT DOBRÝ ŽIVOT, ŽÍT V MÍRU.A PROŽÍT DOBRÝ SMYSLUPLNÝ ŽIVOT. PROTO, OPATRUJME A OCHRAŇUJME EVROPU.

JE TO PŘIROZENÉ.

tm dodává: ano je to přirozené pro normálně myslící lidi, kterí nemají vymytý mozek a k tomu ještě vyžraný alkoholem jako většina politiků z EU parlamentu….

 

Ahoj tome, dneska jsem tady zaznamenala zvláštní jev, měli jsme oblohu bez mráčku a čmouhy a představ si, že i „pavoučí vlákna“ přestala úplně lítat. Že by letadla a pavouci měli dneska společnou dovolenou??? ?

Dobrý den, dnes v okolí Jizerských hor bylo modré nebe a žádné „pavučiny“ jak jste popisoval. Den před tím naprostá hrůza. Moje dcera dostala ekzém na rukách. Hrála si na zahradě v trávě.

tm dodává: tak to bylo k předchozím dnům potvrzení o chemtrailech a nevysvětlitelných chuchvalcích pavučin, které lepily a nešly dolů ani z rukou či obličeje. Pro všechny, co si myslí, že je to babí léto a jsou v tom zabaleni pavoučci, tak jsou na velkém omylu. Byly vidět i na jaře letošního roku v dubnu a květnu. Opakuji, NEDOTÝKEJTE SE JICH a zasažené místo se snažte okamžitě desinfikovat…..

tm komentuje: následující dva odkazy ukazují, že skutečně pád ekonomiky nastal a je před námi velký krach. Opakuji asi po milionkráté, pevně věřím, že máte dostatečnou zásobu potravin, pohoných hmot a popřípadě nějakou tu cihličku stříbra či mince. Globální ekonomický kolaps je před námi. Jó že nevěříte zase? No tak si to přečtěte zatím s překladačem a snad odpoledne Vám přineseme přeložený článek….

https://youtu.be/pr5l5IDOEhU

No a zde ještě jeden

https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/729415/global-financial-economic-crash-news-2008-market-collapse-donald-trump-us-china

Prozatím by to stačilo a další data přineseme v průběhu dne, pokud půjde internet, nebude EMP, já budu mít čas a konstruktivní síla vesmíru dá…..

12:54 aktualizace

tm komentuje: zde máte fotografii roku, kterou se tak hned nepodaří zase vyfotit. Pozoruji, že jednání BYLA NAPROSTO ÚSPĚŠNÁ a všichni jsou nadmíru spokojeni. Čiší to přímo z obličejů dotyčných….

14:22 AKTUALIZACE

tm komentuje: Dostaly se k nám zprávy, že z vysušené Evropy chemtrailováním, přemístili masy vody na jih Evropy a nebývalé přívaly deště zlikvidovaly několik vesnic a část ostrova Mallorca. Děsivé

https://www.bild.de/video/clip/mallorca/so-heftig-traf-das-unwetter-mallorca-57765016.bild.html

dodatek: je velmi zajímavé, že poslední dva dny letadla nelítají a mají „dovolenou“ nebe nádherně modré

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.