Aktualizace 21:54…..jak jsem slíbil, pokud budu mít čas, budu každý den psáti marného okénko. Tak se máte zase na co denně těšit. Dnes začneme s úsměvným tématem….

00:54

tm komentuje: jak jste si mohli všimnout, tři dny byla nádherná modrá obloha. Piloti dostali dovolenou a neměli co dělat. No vlastně měli. Nudili se. A víte co dělají, když se nudí. Podívejte se na následující kratičký film. Přeji příjemnou zábavu…..

Aktualizace 03:33

Před chvilkou jsem přijel domů a je nutné Vám sdělit další důležitá data:

…..Prezident Trump má ty nejlepší našeptávače na planetě Zemi.  Nejlepšího našeptávače na planetě Zemi má ovšem Pan Putin. Je jím totiž on sám. Nenapsal jsem to jenom tak, bylo by dobré, kdybyste o těchto třech větách hodně popřemýšleli.  Napoví Vám některým pravděpodobně nevídané….

…..veškerou problematiku s finančními trhy, a nejen s těmi ale i s burzou,  způsobil Deep State. Má zájem na planetě Zemi vyvolat WWIII a o nic jiného se mu nejedná. Situace se velice přiostřuje, jak se budete moci dočíst v dnešním ranním článku…..

tm komentuje:

…..podle posledího průzkumu se svět MADAMME MERKELOVÉ hroutí. Nejen že politicky propadla skoro u všech občanů, ale v očích německé koalice jsou velké rozbroje a neshody a snaží se MADAMME  „odstranit“. Dle mého názoru příliš pozdě. Pohled politiků z jiných zemí je konečně také velice kritický. Klesla (až teprve nyní) z pohledu jiných zemí HODNĚ HLUBOKO, jak uvádějí některé články na západě. JEJÍ VLÁDA JE NAPROSTO U KONCE….

Aktualizace 15:54

tm komentuje:

…..z určitých „kanálů“ je delší dobu známo, že hlavní zájem na zničení posledních prosperujících německých koncernů se podílí MADAMME MERKELOVÁ. Dle příkazů KARDINÁLA JUDASE (K.J) úspěšně díky nesmyslným normám likviduje BMW, VW, MERCEDES a AUDI. Normy musejí být tkové, aby byly nesplnitelné a pokuty za nedodržení likvidační. Přesně tak jak to K.J kdysi předpověděl, musejí se němci totálně zlikvidovat…..

tm komentuje:

…..včera v noci byl pokus o atentát na Salviniho v Itálii, v Trentinu, kam se měl dostavit. Naštěstí se mu nic nestalo. Bomba explodovala těsně před jeho návštěvou. Holt lidé, kteří bojují za pravdu nejsou v dnešní době žádoucí….

zdroj: https://www.krone.at/1788192

Aktualizace 21:45

tm komentuje:

…..MADAMME MERKELOVÁ byla kvůli svému vystupování vůči německému obyvatelstvu nyní dána na odstřel. Je to vynikající zpráva. Tak se něco konečně děje. Bez této dámy se v Německu mnohé otočí a MADAMME se nebude mít kde schovat…..

Zdroj: https://annaschublog.com/2017/07/24/dieser-mann-ist-fuer-angela-merkels-machtuebernahme-verantwortlich/

Aktualizace 21:54

…..v Anglii se také něco velkého odehrává, protože se má urychleně sejít rada a odsouhlasit BREXIT GB a to narychlo hned v pondělí. Kdepak jim zase hoří koudel????? a proč tak rychle. Očekává se něco v úterý????

zdroj: https://www.epochtimes.de/politik/europa/zeitplan-der-brexit-deal-soll-am-sonntag-stehen-britische-regierung-soll-diesen-am-montag-genehmigen-a2672869.html

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.