Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • V Anglii chtějí „odhalit“ Svobodné zednáře
    V Anglii chtějí „odhalit“ Svobodné zednáře

    V Anglii chtějí „odhalit“ Svobodné zednáře

  • Přejeme Vám klidné dny
    Přejeme Vám klidné dny

    Přejeme Vám klidné dny

  • Ruská vláda povolila ministerstvu obrany vypovědět dohody se zeměmi NATO
    Ruská vláda povolila ministerstvu obrany vypovědět dohody se zeměmi NATO

    Ruská vláda povolila ministerstvu obrany vypovědět dohody se zeměmi NATO

  • Na Ukrajině odhalili, jak USA tlačí na Zelenského ohledně krádeže peněz
    Na Ukrajině odhalili, jak USA tlačí na Zelenského ohledně krádeže peněz

    Na Ukrajině odhalili, jak USA tlačí na Zelenského ohledně krádeže peněz

Související zprávy

  • Chazarská mafie EU a USA bojují proti sobě, zatímco u bran stojí zemědělci s traktory
    Chazarská mafie EU a USA bojují proti sobě, zatímco u bran stojí zemědělci s traktory

    Chazarská mafie EU a USA bojují proti sobě, zatímco u bran stojí zemědělci s traktory

  • Červené klobouky se připojují k ICE
    Červené klobouky se připojují k ICE

    Červené klobouky se připojují k ICE

  • Gates a Fink plánují útok biologickými zbraněmi poté, co se Jean Michel de Rothschild vrátil z Číny s prázdnýma rukama
    Gates a Fink plánují útok biologickými zbraněmi poté, co se Jean Michel de Rothschild vrátil z Číny s prázdnýma rukama

    Gates a Fink plánují útok biologickými zbraněmi poté, co se Jean Michel de Rothschild vrátil z Číny s prázdnýma rukama

  • Vatikán a Rothschildové jednají o kapitulaci, Zelenskyj prchá do Izraele a Netanjahu prosí o milost
    Vatikán a Rothschildové jednají o kapitulaci, Zelenskyj prchá do Izraele a Netanjahu prosí o milost

    Vatikán a Rothschildové jednají o kapitulaci, Zelenskyj prchá do Izraele a Netanjahu prosí o milost

Finanční podpora

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Okénko trochu jinak – převzato i s daty. Jalta se konala a…..

Místo marného okénka Vám předkládám na čtení zprávy o tom co se bude nyní odehrávat v Německu…..

EUROPE DEFENDER 2020 – GESARA – JALTA

Nyní je známo, že Bolest začala („Pain has begun“).

Před časem, pokud jsem tomu správně rozuměl, Putin po konzultaci s Bílým Ruskem, převzal celou zemi.

Zítra 9. května 2020 bude obnovena Německá Říše.

Z tohoto důvodu budou také platit hranice z roku 1871 před první světovou válkou.

[wp_ad_camp_2]

 

https://nl.wikipedia.org/wiki/Duitse_Keizerrijk#/media/Bestand:Deutsches_Reich_(1871-1918)-de.svg

Což znamená v reálu, že Polsku přimalovali do mapy nějaký pozemček, protože tehdy tam mělo své hranice.

A Říše poté získá zpět okupované území Polska.

Proč jinak by v Polsku bylo tolik amerických vojáků!

Ale to, co považuji za více vzrušující, je kousek Francie.

Štrasburk a velká část Alsaska budou součástí Francie.

Věž Babel, symbol fašistické EU, pak již nemůže být použit pro zájmy EU.

Myslíte si, že je to dobrovolně se svolením Pedo Emanuela Macrona?

Skutečnost, že německé obyvatelstvo se bude moci od 19. května domluvit, znamená, že bude po všem, a císařův dědic bude opět legitimní hlavou státu.

Každý dostane základní příjem a již nebude muset platit daň z příjmu.

[wp_ad_camp_2]

 

Vždy jsme si mysleli, že Donald J. Trump by měl vyhlásit GESARU, a to, co Donald J. Trump udělal, je, že demontoval FED a uvedl do provozu NESARU pro Spojené státy.

Obnovení Německé říše bude také použito ve vyhlášení GESARY Vladimirem Putinem pro celý zbytek světa.

Diskutuje se také o bankovním dokumentu, kterým se od 1. července zvyšuje za převod od 15 000 EUR do 100 000 EUR za transakci, platba až do 100 000 EUR.

Viz dokument níže:

Právě jsem to slyšel od někoho, koho znám, od mojí dcery.

Těšíme se na novinky během několika příštích dnů, pátku, soboty a neděle.

Včera 7. května přistál ve Frankfurtu nad Mohanem známý z naší skupiny z Jet US Army.

Kempoval ve stanu, protože zbytek ubytování je přeplněný.

Říká, že letěl proti 200.000 americké armádě, s více než 100 letouny naloženými personálem a vybavením.

S cílem chránit německé obyvatelstvo.

Oblasti mise budou vyhlášeny hodinu předem.

Fáze alarmu ČERVENÁ. (p.př.: viz. německý rozkaz jednotkám SHAERF od Boba Besta)

Robert F Kennedy řekl, že by chtěl být tento víkend v Berlíně.

V Ambergu (z Norimbersku směrem na Hof) je policejní rozmístění povoleno pouze pod dohledem amerického vojenského policisty na hlídce. To je velmi OPRAVDU V POHODĚ.

Raduji se z celého srdce.

Včera 8. května 2020 přistáli v Německu bombardéry s dalšími 200.000 vojáky, kteří budou chránit obyvatelstvo před kabalistickou vládou Angely Hitlerové.

V Q drop 4144 Show of Force: AC-130 Gunship illuminates the Night

Jasné poselství toho, jak by se věci mohly rychle otočit, kdyby existoval jakýkoliv odpor, působící ve směru proti akci Europe Defender 2020.

military.com/video/aircraft

Všechno, co nacisté v minulosti udělali, aby zotročilo obyvatelstvo, skončí.

Nizozemský Šílený Král Willy, který je nadbytečný, již nebude moci tvrdit, že byl jmenován do funkce stadionem okupovaného Holandska.

Koneckonců, jeho smluvní partnerka Angela Hitlerová už nebude u moci.

Důsledkem všeho bude, že po čestném obnovení impéria se stane dohoda s nacistickou EU již nelegitimní.

Euro bude v Německé Říši vyřazováno stejně jako USD, který je již vyměněn za USN.

ECB ve Frankfurtu je obklopená americkými jednotkami, což znamená, že Christine Lagarde již nemá možnost vyrábět ze vzduchu eura, kterými byly udržovány v dluhovém otroctví evropské země skrze všechny zkorumpované vlády členských států EU.

Všechny členské země EU jsou nuceny znovu zavést svůj vlastní peněžní systém.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

To se neliší pro Nizozemsko, s malou změnou, ošklivá Willyho hlava nebo „spiritual cooking“ jeho matky se nikdy nedostane na měnu Batavské republiky nizozemí.

Mám podezření, že mírové síly budou dočasně přítomny, dokud se vše nezklidní, a falešní uprchlíci z donucení budou posláni zpět do svých vlastních zemí.

Tato akce dále povede k rozpuštění NATO založeného nacisty, takže CIA stejně jako její operace “Gladio”, kterou založil nacista Bernhard von Lippe, budou zcela rozpuštěny a zničeny.

Také Eurogendfor: Gestapo Evropské unie (toto je vaše Evropa) aneb EU Waffen SS.

Jejich účelem je násilné potlačování evropské populace, jasně jsme to viděli u Katalánců, kteří chtěli být nezávislí na Španělsku, a vybrali si to referendem.

wikipedia.org/wiki/European

EGF byl zahájen dohodou v roce 2006 mezi pěti členskými státy Evropské unie (EU): Francií, Itálií, Nizozemskem, Portugalskem a Španělskem. Rumunsko se připojilo v roce 2009; Polsko v roce 2011.

Více na:

.

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

356 Komentářů
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
karel
karel
18.5.2020 12:31

Mapa otřesů – dnes, 18.5.2020 asi v 11,30 hodin, Dačice na jiřní Moravě

http://macek.ig.cas.cz:8000/index

ludy
ludy
Odpověď na  karel
18.5.2020 16:32

Jj, viděla jsem už dopoledne. Hodně by mě zajímalo, co tam bylo. Je to kousíček od nás. A to jsem si naivně myslela, jaký jsme tady klidný kraj. 🙂

alena
alena
18.5.2020 11:46

Může mi někdo pomoct se symbolikou?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2956208137762218&set=a.149337951782598&type=3&theater
obrázek královny s broží ve tvaru U U

mopsiq
mopsiq
18.5.2020 11:23

„Mapování“ v plném proudu….

https://ctrlv.cz/Ws7I

mopsiq
mopsiq
Odpověď na  mopsiq
18.5.2020 12:35

A mají výdrž (dneska toho nad republikou upletli opravdu hodně).

https://ctrlv.cz/U82t

octomaník
octomaník
18.5.2020 11:00

Ide o 46 novorodencov, ktoré sú určené pre zahraničných záujemcov. Firma BioTexCom za každé dieťa inkasuje desiatky tisíc eur, pričom pre Ukrajinku, ktorá dieťa vynosí, vyčlení zhruba 30 tisíc. Budúci rodičia podľa dostupných informácií pochádzajú z krajín ako Taliansko, Nemecko, Británia, Bulharsko či Čína a novorodeniatka poputujú aj medzi štyri homosexuálne páry.
https://www.hlavnespravy.sk/koronavirus-narusil-biznis-detmi-desiatky-novorodencov-ktore-porodili-ukrajinske-nahradne-matky-uviazli-zatvorene-hranice-kyjevskom-hoteli/2161918

Olča
Olča
Odpověď na  octomaník
18.5.2020 11:13

Chvála Bohu to zastavili a verím, že už nikdy nikdo nebude môcť obchodovať s ľudskými životmi.

kami
kami
Odpověď na  octomaník
18.5.2020 11:16

Dobrý den, octomaníku 🙂
By mě zajímalo, co bude s matkama, který jsou schopny, takhle prodat svoje dítě. Budou taky souzené, jako ti, co se na tom podílejí?

Maroš
Maroš
Odpověď na  kami
18.5.2020 13:27

Ono je ten nezmysel zakotvený v trestnom čine opustenia dieťaťa – predať, ponechať v nejakom hniezde, ústave nie je trestné. Trestaný nie je ani štát, ktorý vytvára také sociálne inžinierstvo, ktoré matky v núdzi núti zbavovať sa svojich detí, čím nemyslím nejaké „kreolské“ prostitútky, ktorým dieťa môže brániť v remesle a preto ich neprijme ani ich rodina.

veronika
veronika
Odpověď na  Maroš
18.5.2020 16:07

maroš, myslím si, že lidi nejprve musí pochopit, co se dělo, děje a až pak může přijít náprava…..
pevně věřím, že toto v budoucnosti už nebude…

stejně tak i s bezdomovci, atd….

anele
anele
Odpověď na  octomaník
18.5.2020 12:52

tiež som chcela pridať tento článok, veľmi ma to potešilo, Už pár rokov dozadu som čítala nejaký ruský web, kde písali o ženách, ktoré si nechali platiť za vynosenie dieťatka, mohli tak urobiľ max. 3 x. Aj tak som to nechápala čo sú to za ženy…… Pritom som skutočne verila, že idú na adopciu. Čo viem dnes to je naozaj hrôza.
Zdá sa, že sa po kvapkách začína dávkovať info …..

petr
petr
18.5.2020 10:47

Dnes se u nás solidně skenuje podzemí, na Pardubicku a Přerovsku, akorát zvláštní je že na Přerovsku skenuje letadlo co přiletělo z Polska, zvláštní.

Radek
Radek
Odpověď na  petr
18.5.2020 11:55

v minulosti jsem „nachytal“ letadlo, které intenzivně scanovalo nad Šumavou – a to startovalo kousek od Bernu, měl jsem i printscreen jako důkaz, ale nemohu ho teď najít 😕

mayka
mayka
Odpověď na  Radek
18.5.2020 15:36

milý Radku (Radek 18.5.2020 v 11:55), máte na mysli něco podobného? nejedná se sice o Šumavu, ale o cca Český les a Slavkovský les, dle radaru letadlo startovalo v oblasti Bernu.

https://ibb.co/X2fV3dJ

mirec
mirec
Odpověď na  petr
18.5.2020 21:33

na sk boli 2 lietadla s nemeckou vlajkou,vzlietli z bratislava a aj tam pristali neskor

octomaník
octomaník
18.5.2020 10:37

MaP 437 Merklová byla nařčena vysokým úředníkem ministerstva vnitra z vyvolání falešného poplachu
18/5/20

https://youtu.be/i5Fm0RNuc20

veronika
veronika
Odpověď na  octomaník
18.5.2020 11:59

během měsíce by se měla rozjet naplno rozjet akce „obamagate“
jedou v tom všichni králíci světa a je jedno, jak jsou jejich nory hluboké..
ZA UŠI BUDOU VŠICHNI VYTAŽENI NA SVĚTLO BOŽÍ…….

=>>> MYSLÍM, ŽE JE TO UDĚLANÉ TAK, ABY I TI NEJSTARŠÍ VESNIČANÉ Z NEJODLEHLEJŠÍCH VESNIC POCHOPILI, CO SE TADY DĚLO(DĚJE)….

slnecnica3
slnecnica3
Odpověď na  veronika
18.5.2020 12:19

Veronika, prosim ta, odkial mas tie informacie, ze do mesiaca sa to rozbehne?

veronika
veronika
Odpověď na  slnecnica3
18.5.2020 15:10

1)
Donald J. Trump
11 hod ·
Watch Mark Levin tonight on Fox News. He covers the Russia Hoax and all of the other criminality that came from the Obama Administration They got caught! A repeat later in evening. Really something.
Dnes večer sledujte Marka Levina ve Fox News. Zakrývá ruský hoax a všechny ostatní kriminality, které vzešly z Obamovy administrativy, chytili je! Opakování později večer. Opravdu něco.

2)
PROTOŽE SI TO PŘEJÍ VŠICHNI NORMÁLNÍ LIDÉ Z TÉTO PLANETY!!!!!!!!!!!!!!!
KTEŘÍ CHTĚJÍ ŽÍT V LÁSCE, MÍRU, HARMONII .
V KONSTRUKTIVNÍ PROSPERITĚ

eva
eva
Odpověď na  veronika
18.5.2020 13:55

Na to se vážně těším. Už aby byly taháni!

tauri
tauri
18.5.2020 09:38

Skenování východních čech..no za chvilku to bude bouchat i po Hradci
https://ctrlv.cz/1WEU

marca
marca
Odpověď na  tauri
18.5.2020 10:37

Skenuje se v celé čr

https://ctrlv.cz/viYV

Janulinka
Janulinka
Odpověď na  marca
18.5.2020 11:26

Zdravím. V jakém programu lze najít toto skenovani. Díky za odpověď.

Lada
Lada
Odpověď na  tauri
18.5.2020 16:42

A doufejme,že brzo. Dnes od rána je obloha šedá a plná čar, sluníčko pálí jako za starých hnusných časů.