AKTUALIZACE 21:54

…..něco málo ke včerejší diskuzi, ve vlastní věci. Diskuze na tadescu jsme povolili proto, aby si lidé navzájem radami pomáhali a ukázali si cestu.  Předeslal jsem to několikráte, že budeme mazat komenty, které nejsou k tématu, jsou náboženské, urážlivé, dvojsmyslné a nic neříkající. Držíme se toho, ale asi né dosti „razantně“. Musíme tedy striktně dodržovat mazání komentů, kde se lidé začnou hádat, urážet a napadat druhé. Prosím nedivte se, že ode dneška budu jen velice zřídka někomu odpovídat. Spíš se z diskuze vytratím…..

00:05

Po dnešním dilema s Pravdou a jeho komentem se ihned přidali trollové, kteří buď situaci chtěli využít, nebo byli domluveni. Nemám čas na zbytečné komenty, raději půjdu do lesa, což mně dodá více energie. Proto Vás prosím, diskutujete mezi sebou a dávejte si konstruktivní rady. Pomáhejte si. Popřípadě pomáhejte jiným s otázkami, když je kladou třeba i na mně.

Není možné všem vyhovět. Kdysi dávno řekl německý politik Franz Josef Strauss. Když bych chtěl vyhovět každému, stal bych se idiotem pro každého. Měl pravdu. A pamatujte: Na hloupé otázky mohou přijít jenom hloupé odpovědi.

Je to asi nový trend na webech a nejen alternativních, jak zde ve Švýcarsku, Německu a v sousední Francii začíná na weby útočit mnoho trollů. V Česku máme také zkušenost.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Opakuji, jsem tu proto, abychom se k sobě slušně chovali, byli uctiví a nápomocní. Opakuji to dnes naposledy a nepište do redakce tadesca, že jsme něco nezveřejnili. Popřemýšlejte, asi jste udělali chybu vy. Popřípadě padly komenty do spamů, kde se automaticky mažou. Děkujeme za pochopení za tým tadesca, tm.

1) Německo

Na mapě zemětřesení se můžete podívat, kde se odehrávaly včera další akce likvidace podzemních tunelů a měst. Skenovali dokonce i nad severním mořem, protože právě pod mořem vedou tunely do severních zemí. Akce záchrany dětí je ukončena. Eliminace tunelů se ještě dokončuje. Tak jako v Rakousku a Polsku.

Dostali jsme zprávy z Frankfurtu am Main, kde byla US militar police SHAEF, razie u bank a vyváděli lidi z budov do aut a odváželi neznámo kam. Bylo to ve středu města FFM (Frankfurtu am Main) právě ve čtvrti bank.

Může to také souviset s rozhodnutím ústavního soudu proti EZB, a eurokomisařce Ursula von der Leyen. Rozhodnutí soudu nemá zájem vyslyšet a bude dělat to co MADAMME  Ursula von der Leyen uzná za vhodné. Najdete ZDE

tm komentuje: Problém je v tom, že MADAMME Ursula von der Leyen nemá pro dnes již neexistující EU velké peníze a potřebuje vysát dojnou krávu Německo z posledního….

Kuriózní situace vzniká také kolem německého ministra zdravotnictví Jens Spahn, který každý den říká něco jiného a dělá ze sebe naprostého blbce.

Jeden den vykládá, že lidé budou povinně očkování pro jejich dobro, druhý den zase vše shodí ze stolu a třetí opět potvrzuje, že rozhodnutí o očkování je platné, pak zase nikoliv a opět platí. V tom aby se „osel“ vyznal.

Ten stejný cirkus dělal s kartami na očkování, prostě pal nepal, pal nepal. tm: Asi se mu přehřál mozek, pokud nějaký má a neví, už co vykládá. Je to prostě politik.

Jinak odborníci z průmyslu říkají, že Německo leží na lopatkách, ale zatím to nechce nikdo vidět. Dle jejich slov bude ještě na podzim „sranda.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Švýcarsko

Ve Švýcarsku je stejný problém s očkováním lidí jako v Německu. Politici se rozhodli, že očkování má být pro všechny povinné. Neuvědomují si ale, že už k tomu nedojde. Celá vláda je rozhádaná a nikdo si není jistý správností. Tvrdí, že se začíná odehrávat farmaceutická diktatura. Zbytečné více komentovat. Psal jsem: nedojde k tomu. Článek najdete ZDE  Úsměvné!

3) Něco z Česka. Mejlíkem přišlo zajímavé video s přáním o zveřejnění

Chcípající hydra vždycky hodně kope, a proto se začínají objevovat i následující reportáže lidí, kteří toho mají už plné zuby. Posuďte sami a pochopte konečně všichni, v jaké situaci se nacházíme v celé EU. Zavedli zde fašistickou diktaturu. Neděje se to jenom v česku ale i v Německu, Belgii, Francii, Švýcarsku. Týká se to nás všech.

VIDEO ZDE

4) Itálie a parlament v panice

Včera v noci jsem telefonoval se svým známým z Říma, který pracuje, jak jsem už několikráte psal v diplomatických službách. Momentálně se nachází v Německu, možné že také poskytne zprávy odsud.

Bylo mně sděleno, že v Italském parlamentě se nyní rozprostírá panika, i když to na sobě nechtějí dát znát. Premiér Jusepe Conte nechal pro Itálii zpracovat vynikající PAMFLET, má 425 stran. Jeden soudce si dal práci a celý si ho přečetl. Má to být „pomoc Itálii“ v hodnotě 55 MILIARD EURO. Ano pomocný paket na obnovu a pomoc lidem. Po přečtení skutečně vysoce odborného textu, ve kterém se ani právníci pomalu nevyznají, kdy jeden paragraf se odvolává na další a další tak, aby nikdo psanému nerozuměl. Tak se většinou vše píše. Nyní jen ve zkratce:

Přesto soudce vše prostudoval a přišel k závěru, že pamflet a peníze z něj má pomoci hlavně politikům, policii, carabinierům a ostatní státní moci. Minimální dávka peněz a sice 500 EURO má být vydáno jen rodinám s dětmi. Z 500 EURO budou muset zaplatit ještě daň 20%. Všichni podnikatelé ale bez rozdílu budou muset platit daně, které vždy platí a to i když nepracují. No tak to je jasná likvidace střední vrstvy.

Dále mně sdělil, že Italové mají povolit cestovní ruch pro zahraniční občany aby mohli k moři. Odstup lehátek na pláži musí být 5 metrů od sebe, do moře můžete jít jen s rouškou, kterou si na dobu plavání můžete sundat, zastrčit za plavky a ještě před vystoupení z moře musíte nasadit.  V moři musíte dodržovat odstup 8 metrů!!!!! Pokud ji nebudete mít nasazenou, a to i při opalování na pláži, dostanete okamžitou pokutu 16.000 EURO. Je zbytečné cokoliv k tomuto dodávat a jakkoliv komentovat.

Další zprávu mně známý zaslal dnes dopoledne, jaké absurdní rozhodnutí nyní dělají v parlamentu. Má být dnes odsouhlaseno snad do 15 hodin. Jinak se k tomu nedá nic jiného říci, než že si z lidí dělají pr.el…..

Vyhláška, která prodlužuje stav nouze o šest měsíců: bude trvat do 31. ledna 2021.

V Itálii by mohl nouzový stav pro koronavirus trvat do 31. ledna 2021.

Vyhláška o opětovném prodloužení se zdá být připravena ke schválení: v těchto hodinách ve skutečnosti cirkuluje to, co se zdá být konečným návrhem, ve kterém jsou naznačeny všechny zprávy, které vláda hodlá zavést před krizí, nebo – od názvu opatření – oživení ekonomiky země.

Mezi mnoha inovacemi obsaženými v návrhu ustanovení však existuje jedna, o které se jen málo mluví, ale o které je založena celá vyhláška: prodloužení výjimečného stavu o dalších šest měsíců.

Bylo to 30. ledna, kdy Rada ministrů poté, co byly v Itálii zjištěny první případy výskytu koronaviru (dva čínští turisté objevení v Římě), vyhlásila stav nouze na šest měsíců. Takže do 31. července; nicméně pro toto datum bude výstraha stále maximální, také proto, že – jak opakovaně vysvětlují vládní zdroje – druhá fáze bude trvat, dokud nebudete mít vakcínu nebo lék na COVID-19, aby se definitivně snížila hodnota R0 choroba.

Proto je stav nouze rozšířen vyhláškou o opětovném spuštění, která bude schválena v příštích několika hodinách (snad již dnes); uvidíme, kolik a co to znamená.


Vyhláška o opětovném spuštění: stav nouze prodloužený o šest měsíců

Dekretem o opětovném spuštění vláda prodlužuje dobu trvání mimořádného stavu v zemi o dalších šest měsíců. Místo 31. července to tedy vyprší 31. ledna.

Pojďme objasnit, co to znamená. Nouzový stav je opatření, které vláda přijme v případě bezprostředního nebezpečí, které ohrožuje národ; to může být prohlášeno, když dojde k přírodní katastrofě, nebo dokonce během období občanských nepokojů nebo po vyhlášení války. V tomto případě je stav nouze opatření přijaté ve zvláštní situaci na úrovni zdraví vzhledem k šíření pandemie z COVID-19.

Během stavu nouze, jak jsme již poznamenali v posledních měsících, existují základní svobody, které může vláda omezit. Například za účelem ochrany práva na zdraví má vláda omezenou svobodu pohybu a právo na studium.

Vláda má možnost všechna práva stavu nouze rozšířit a navíc bylo nutné zajistit, aby pravidla stanovená v nařízení o opětovném spuštění mohla být vzhledem ke své mimořádné povaze funkční. Podrobně: Rada ministrů má pravomoc prodloužit stav nouze na celkem 24 měsíců, takže tato situace by mohla existovat do 31. ledna 2022.

Momentálně bude stav nouze do 31. ledna 2021, pak uvidíme; na druhé straně, jak již několikrát vysvětlil Giuseppe Conte, pokud výstražný stav přestane a riziko pandemie již není tak vysoké, mohlo by dojít k předčasnému ukončení.

 

tm komentuje:  Premiér Jusepe Conte si je naprosto vědom toho, jakmile přestane platit stav nouze, bude okamžitě svržen. Známý diplomat mně potvrdil, že se v italském parlamentu formují síly na vyhlášení nedůvěryhodnoosti premiéra a jeho svržení. Kdyby se svržení nepovedlo, mohl by si sám jako diktátor Jusepe Conte prodloužit na dalších 18 měsíců svoji pozici jako premiér. Dnes se ví o naprosté podpoře Salviniho a ten bude dalším premiérem.

Nechť je to jakkoliv, je jasné že vojska SHAEF si s ním brzy poradí a ukáží mu tu „správnou cestu “ – tak diplomaticky se vyjádřil náš Římský zpravodaj z dipl. služeb…..

Zde je článek, který mně zaslal

5) Ještě jednou k vyjádření Prezidenta Trumpa

Bylo by dobré si uvědomit, že Trump bojuje přímo na 50 frontách, né li na více. Slovní obraty, symboliku a gesta, která používá jsou dosti složitá a pro málokoho pochopitelná. Jestliže před volbami slíbil, že se postará o odstranění očkování, musí být každému zřejmé, že vše co dělá jsou jenom taktické tahy k otevření jiných dveří, aby se protistrana usvědčila. Jestli to někteří nepochopili, je mně líto, ale vysvětloval jsem to mnohokráte. Nedivte se prosím žádným nepochopitelným krokům tohoto muže. Řekl, že je porazí jejich zbraněmi. Chápete to konečně????? Prosím nechte Trumpa v klidu pracovat a nás prosím taky. Děkujeme

5-5) Důkaz, že antény mobilních telefonů způsobují pravděpodobně tuhle nemoc

Při montáži nových stožárů na sítě 5G bylo zjištěno, že na spodní straně tištěných spojů elektronických zařízení se nachází nadpis COVID-19. Pravděpodobně mají aktivovat v tělě určitými frekvencemi příznaky této choroby, která se potom bude podobně projevovat. Rozhodně se ale o vir jednat nebude. Je to nemoc z ozáření a právě o tom jsme psali s předstihem několika měsíců, že se nejená o virus ale o zařízení milimetrových vln, které způsobují skoro stejné onemocnění…..

Podívat se můžete právě zde: https://rense.com/general96/5G-Covid.php

Zbytečné cokoliv k tomu dodávat, posuďte sami

7) Ve vlastní věci

Brzy ráno odjíždím do Německa a vracím se někdy v pondělí dopoledne. Proto dnes v noci a zítra večer nebude žádné okénko ale ostatní redaktoři se postarají o další datování. Děkuji za pochopení…..

8) Dodatek k očkování

Když se podíváme na Německo a výroky politiků k očkování, není to nic jiného než přehazování horkého uhlíku z jedné ruky do druhé. Sejnou komedii hrají ve všech státech. Mají to přikázané, ale najdou se politici, kteří toho mají už dost a říkají pravdu. Prosím obrňte se trpělivostí, ušetřete si čas a MSM už raději nečtete.

https://www.bild.de/politik/inland/politik-inland/kanzleramtschef-braun-keine-impf-pflicht-gegen-corona-70682334.bild.html###wt_ref=https%3A%2F%2Ftadesco.org%2F&wt_t=1589624573088

Zapoměl jsem ještě dnes ráno dopsat k Itálii a telefonímu rozhovoru s dipl z Říma následující. Tvrdil, že je zjištěno, že mnoho lidí páchá sebevraždy, protože už nevidí žádnou budoucnost. Dle jeho slov je jich děnně hodně. Nebývale hodně. Také mně sdělil, že lidé v Palermu, kde se teploty dnes pohybují okolo 38°C a musí nosit roušky, omdlívají běžně na ulici.

V pondělí opět na stránce. Těšíme se na Vás.  Bude to asi ale až tak kolem poledne či odpoledne…..

9) Ze čtenářského mejlíku

Zdravím vás Tomáši.
Dnes 14.5.2020 v 17:05 jsem zpozoroval jeden černý vrtulník pronásledovaný vojenskou helikoptérou. Žádný z nich nebyl na Flight radaru. Oba letěly směr Opatovice nad Labem-Praha. Podobné černé vrtulníky jsem viděl na videích s vysokou mimozemskou aktivitou v Peru a Panamě. Domnívám se že nejde o obyčejné vrtulníky neboť jsou bez jakéhokoliv označení a létají vyšší rychlostí než normální vrtulníky a doprovází je mnohem větší hluk. Nepsal bych o tom neboť jsem je už viděl několikrát ,ale teď mi přišlo že ten černý byl pronásledován pravděpodobně ruským Kamov-ka-60.Nevím však jistě jestli šlo o tento typ ,protože jsem se nestihl podívat dalekohledem. Je vidět že už si kabala spolupracující s určitými mimozemskými skupinami nemůže dovolit to co kdysi.

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.