…..politici začínají mít strach z ovčanů a proto se budou snažit odzbrojit své ovečky….

08:54

[wp_ad_camp_1]

OMEZENÍ LEGÁLNÍ ZBRANÍ ZE STRANY EU NENÍ PŘEKVAPENÍM. TOHLE JE TEN „ZÁPAD“, KAM CHCEME PATŘIT?!

 

OMEZENÍ LEGÁLNÍ ZBRANÍ ZE STRANY EU NENÍ PŘEKVAPENÍM. TOHLE JE TEN „ZÁPAD“, KAM CHCEME PATŘIT?!

Hra na tzv. „demokracii“ v Evropě (a tedy i u nás) zjevně přechází do posledního stádia, před jejím úplným zrušením. Nadnárodní totalitární struktury připravují předání bílé Evropy do rukou muslimům a černochům pod jejich ideovým vedením. Aby se původní bílé obyvatelstvo nemohlo bránit, tak je potřeba ho zbavit i zbytků zbraní, které ještě má. Vše přirozeně pod pláštíkem „boje proti terorismu“.

 [wp_ad_camp_1]
Zásadním krokem k odzbrojení Čechů je pak v úterý přijatá směrnice EP. Vláda ČR a parlament mají nyní 18 měsíců na to, aby ji implementovaly do českého právního řádu a jako správný a poslušný kolaborant to establishment také postupně udělá podle následujícího scénáře. Ostatně podřídit se ČR podle tzv. „Lisabonské smlouvy“ musí i kdyby nechtěla….
.
Jaké budou další kroky establishmentu?
Nyní establishment bude hrát hru na „překvapení a odpor“. V první fázi se tedy budou představitelé vlády (ANO, ČSSD, KDU) a „opozice“ (ODS, TOP 09) oficiálně rozohňovat, že oni byli vždy proti omezení držení zbraně. Následně začnou establishmentová media svorně tvrdit, že vlastně o nic nejde… Budeme zahlceni kometáři „odborníků“, že je to na Západě standard, nemít zbraň, Prý bez zbraní poklesne násilí apod….. Pak bude poslední fáze implementace lokální legislativy, která pod hrozbou tvrdých sankcí bude toto omezení držení zbraní vynucovat a establishment to jen doprovodí nářkem, že „jsme stejně nemohli nic dělat“ a spořádaně bude dál usilovat předání našich zemí imigrantům.
.
Vůbec tedy nevěřte nějakým „rychlo právníkům“ Chovancům (ČSSD), či hercům Stropnickým (ANO), že by snad mysleli vážně řeči, že najdou cestu, aby si občané mohli své zbraně ponechat. Nic takového nemají v úmyslu a nikdy neměli!!!! Jde jim jen o krátkodobé uchlácholení veřejnosti a obvyklé předvolební lhaní.
.
Co mohou udělat majitelé zbraní, aby si své legálně získané a zaplacené zbraně mohli ponechat a nemuseli je vracet?
  1. Prostě je neodevzdáte a na případné výzvy policie nebudete reagovat. Osobně tento postup nedoporučuji, neb se vystavujete nebezpečí trestního stíhání za „nedovolené“ ozbrojování.
  2. Zbraně vám ukradnou z domova a vy to řádně dojdete nahlásit na policii. Nevýhoda vzniklá škoda při vloupání, například rozbitá okna atd. Nicméně například v Německu došlo v posledních 2 letech k mnoha podobným loupežím, až se to člověku nechce věřit…
  3. Přepadení na ulici, při procházce v parku a při té příležitosti vám ukradnou vaši zbraň, kterou jste měli v uzavřeném obalu zcela podle litery zákona. Vy přepadení a odcizení zbraně následně dojdete nahlásit na policii….. Jen je potřeba se ujistit, že místo přepadení není v záběru bezpečnostních kamer, aby nedošlo k následnému nedorozumění při vyšetřování přepadení.
  4. Volit antisystémové strany z nichž reálně má šanci se dostat do Parlamentu Okamurova SPD a možná Realisté…. Na nějaké demonstrace, či jednání se současným establishmentem bych se vykašlal, je to ztráta času. Oni jsou proti své zemi a svému národu a naše osudy jsou jim zcela ukradené….

Jak dlouhodobě ukrýt zbraň tak, aby nestárla a zachovala si svoji hodnotu a funkčnost

  1. Základem je nešetřit na oleji a podobných konzervačních látkách, zbraň je potřeba dobře zabalit do igelitu, a nějakého pevného pouzdra/bedny apod. (vhodná je například odpadni umělohmotná roura odpovídajícího průměru a délky, na koncích neprodyšně uzavřená.
  2. Zbraň je potřeba ukrýt tak, aby k ním byl přístup, ale současně nebyla na snadno přístupném pozemku a nevykopali jí například náhodní „hledači pokladů“ s metal detektory.
[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.