Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Opravdu mohou mobily způsobit rakovinu? Vědci už znají odpověď na palčivou otázku
…..vždy lidé po mně chtěli vědět, jestli je to vědecky dokázáno. Já jsem tajné studie viděl a měl je možné přečíst už v roce 1991….
00:05
ANO, BYLO TO VĚDECKY DOKÁZÁNO V ROCE 1991 POUZE PRO URČITOU KOMUNITU
…..bylo to u jedné velké německé firmy, kde mnohostránková studie byla natištěna na červeném papíře černě, aby se nedala kopírovat. Skoro to nešlo číst. Přečetl jsem ji díky jednomu pracovníkovi který tam pracoval a ke kterému jsem měl možnost vstupu přes několikastupňovou kontrolu. U něho v kanceláři, dá li se tomu tak říci, jsem si tu HRŮZU přečetl. Byly dělány pokusy na lidech ve starobincích a hlavně na dětech v domovech, kde nikdo nevěděl, co se tam odehrávalo. Místo byla Evropa. Znám jak stát tak město, kde se to uskutečnilo. Ale bylo jich v podstatě více.
Nechápal jsem, jak nějaké firmy mohou být tak zrůdné a škodit druhým lidem jenom ve prospěch byznysu. Pak mi bylo řečeno, ale vy všichni to už dnes víte, že za tím stojí jeden velký plán. Však asi víte jaký, článků jsme na tadescu o tématu mobily a wifi, měli nespočet.
Proto každého varuji, matky, jejich děti, rodiče i staré lidi, nepoužívejte mobil a pokud ho používat musíte, tak co nejméně. Na noc by bylo dobré vypínat veškeré wifi a mobily také!!!!! Pamatujte, zdraví se koupit nedá a lek-aři Vám nepomohou…..
No vlastně pomohou, však víte kam….
tm
[wp_ad_camp_2]Opravdu mohou mobily způsobit rakovinu? Vědci už znají odpověď na palčivou otázku
Vědcům se podařilo odpovědět na otázku, která se objevuje od chvíle, kdy lidé začaly používat mobilní telefony. Opravdu může jejich záření způsobit lidem rakovinu?
Vědci tvrdí, že objevili „jasné důkazy“, že používání mobilních telefonů může vést k nárůstu počtu případů rakoviny. Experti ve zprávě amerického Národního toxikologického programu uvádí, že záření z telefonů, které používají 2G nebo 3G sítě, může vést k rakovinovým nádorům, zejména v srdci nebo v mozku.
V experimentech na potkanech vědci dospěli k závěru, že spojitost mezi mobily a rakovinou je „skutečná“. V rámci studie experti rozdělili hlodavce do zvláštních komor, kde byli vystaveni záření telefonu v už matčině lůně a pak po celý život.
Záření byly vystaveny krysy v desetiminutových intervalech po dobu devíti hodin denně. Ukázalo se, že samci krys vykazují větší pravděpodobnost vývoje nádorů na srdci nebo mozku.
[wp_ad_camp_2]Vedoucí výzkumný pracovník, doktor John Butcher, vysvětluje: „Věříme, že spojení mezi radiofrekvenčním zářením a nádory u samců potkanů je skutečné.“
Nejzajímavějším zjištěním však bylo, že krysy, které byly vystaveny záření, měly tendenci žít déle než hlodavci, kteří mu vystaveni nebyli. „To lze vysvětlit pozorovaným poklesem chronických problémů s ledvinami, které jsou často příčinou smrti u starších krys,“ doplnil vědec Michael Wyde.
Tým uvedl, že fakt, že krysy mají větší pravděpodobnost vzniku rakoviny, neznamená, že stejné výsledky lze aplikovat na lidi, kteří jsou vystaveni záření v mnohem menším měřítku. „Expozice použité ve studií nelze porovnávat přímo se zářením, kterému jsou vystaveni lidé při používání mobilního telefonu,“ vysvětluje expert.
V čem spočívá hlavní rozdíl? „V našich studiích byli potkani a myši radiofrekvenčnímu záření vystaveni po celém těle. Naopak, lidé jsou většinou záření vystaveni ve specifických tkáních blízko místa, kde drží telefon. Kromě toho byly úrovně expozice a trvání našich studií větší než to, co zažívají lidé,“ dodal Butcher.
Pravidla diskuze
Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.
Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.
Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.
Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.
Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.
Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.
No tak to je síla, studie která byla tak tajná, že byla takto zabezpečena proti uniknutí?
Někdy bych si extrémně rád poslech, jaké další zajímavosti jste měl možnost vidět a zažít…. Studie o čárovém kódu je také naprosto unikátní a moc za všechny (i za nevděčníky) děkuji za formátor.
posledních cca 1/2 roku mně každou noc děsně bolí hlava, ale jenom když nemusím jít do práce, tj. z pátku na sobotu a ze soboty na neděli … v českých budějovicích 🙁