Inspirovaný a rozzuřený nedávným diplomatickým konfliktem mezi Ruskem a Británií ruský farmář představil olej Novičok. Limitovaná edice měla být dárkem pro jeho přátele, ale muž chce, aby ho okusili i Britové. Olej, jak tvrdí, je zcela organický.

[wp_ad_camp_2]

 

Inspirovaný a rozzuřený nedávným diplomatickým konfliktem mezi Ruskem a Británií ruský farmář představil olej Novičok. Limitovaná edice měla být dárkem pro jeho přátele, ale muž chce, aby ho okusili i Britové. Olej, jak tvrdí, je zcela organický.

[wp_ad_camp_2]

Nový speciální slunečnicový olej Novičok představil na zemědělském veletrhu farmář z Uljanovské oblasti a záhy se v Rusku stal internetovým hitem. Alexej Jakušev tvrdí, že jeho nová značka měla být pouze vtipem, aby pobavil lidi.

Novičok má být název ruské nervové látky, kterou byl v březnu, jak tvrdí Británie, otráven bývalý ruský špión Skripal.

Farmář tvrdí, že limitovaná edice Novička byla inspirována nedávným politickým skandálem a byla určena jeho přátelům. Původně neměl v plánu olej prodávat na trhu, ale Alexejovi prý vůbec nebude vadit, pokud Britové ochutnají jeho opravdu podomácky vyrobený Novičok. Je přesvědčen, že ocení jeho organický produkt.

„Západní politika se zcela zbláznila. Pokud chtějí vidět Novičok, tak ať se podívají! Ať si zkusí Novičok! Náš produkt je nejvyšší jakosti a vyrobený bez chemie a konzervantů,“ vychvaloval svůj produkt v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Govorit Moskva.

V březnu bývalý ruský agent Sergej Skripal a jeho dcera Julia byli nalezeni v bezvědomí na lavičce v obchodním centru v britském městě Salisbury.

Londýn obvinil Moskvu z organizace útoku. Rusko obvinění popřelo a poukázalo, že Londýn neposkytl žádné důkazy.

[wp_ad_camp_2]

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.