Největší fašistický „gang“ na světě, Organizace spojených národů, odhlasoval nucenou nenávist vůči Rusku. Zemím a národům, které svou nenávist k Rusku nepřiznávají, budou odepřeny vakcíny proti wuhanskému koronaviru (COVID-19), takže mohou údajně všichni zemřít na infekční nemoc kvůli nesouhlasným názorům.

Jednou z takových zemí, která pocítí „následky“ nedostatečné nenávisti ke všemu ruskému, je jihoasijská země Bangladéš, která leží východně od Indie a shodou okolností je nejhustěji osídleným státem na Zemi.

Bangladéšská populace dnes přijde o téměř půl milionu dávek „vakcín“ proti COVID-19, které způsobují krevní sraženiny, myokarditidu, nové nádory a potlačují protinádorové geny. Zvažte to, říká OSN. Litva od té doby pozdržela zásilku geneticky modifikovaných vakcín způsobujících srážlivost krve, které měly být převezeny do Bangladéše, jehož populace čítá přes 160 milionů obyvatel.

Nejhorší na tom je, že Bangladéš ani nehlasoval proti rezoluci OSN o nenávisti ke všemu ruskému, prostě se zdržel hlasování tak či onak, takže je to jejich mlčení, co je trestáno. OSN potřebuje „upálit strašáka“, aby vystrašilo ostatní národy, které by si troufaly popřít, že Rusové jsou tou nejzlejší silou vůbec a jsou připraveni pomoci Trumpovi ukrást další volby, zabít miliony nevinných dětí v mírumilovném sousedním státě nebo něco podobného.

Nenávidět Rusko, nebo zemřít na laboratorně vytvořenou biologickou válečnou nemoc, říká v podstatě OSN

Vítejte v show. Je to Viňte Rusko, druhá část, v případě, že jste nečetli žádné zprávy za minulý měsíc. Nejprve jsme měli všichni věřit, že se Trump a Putin dali dohromady a upravili výsledky voleb v roce 2016 ve prospěch Trumpa, přičemž zároveň zničili šance Hillary tím, že odhalili všechnu tu obrovskou Clintonovskou korupci.

Teď máme všichni znovu nenávidět Rusko poté, co USA bombardovaly, napadaly a okupovaly Irák a Afghánistán, po válkách, které trvaly 10 i 20 let a které neukázaly nic než smrt, destrukci a biliony promrhaných dolarů, které přepírali politici, kteří šli do války kvůli falešným záminkám. Ve válce v Iráku měli za cíl ukrást jim ropu a v Afghánistánu zas ukrást jejich heroin na apokalypsu s opiátovými léky proti bolesti od Big Pharma.

Ach, ale teď byste měli nenávidět Rusko za to, že „vtrhlo“ do malé země, která sousedí s jejich vlastní, zapomenout na lži a podvody USA při zahraničních válkách, které samy rozpoutaly, a pokud ne, pak tedy ŽÁDNÉ VAKCÍNY pro vás! Tohle je nakonec skutečný dárek, protože vakcíny na „léčbu“ koronaviru decimují lidský cévní systém tím, že jej ucpávají lepkavými ostnatými proteiny a Microsoftem navigovanými nanoboty.

Ukrajina je střetem všech zkorumpovaných zájmů Bidena, a proto OSN chce, aby všichni tak strašně nenáviděli Rusko

Ukrajina není jen sýpkou pro slunečnice, ječmen, kukuřici a pšenici, ale také pro korupci demokratů, včetně praní špinavých peněz Huntera Bidena, obchod s dětmi, nelegální obchod se zbraněmi a další politické korupce. Navíc je také centrem laboratoří na výrobu biologických zbraní, které vytvářejí „nové“ infekční choroby jako SARS-CoV-2 a AIDS. USA a OSN jsou v současné době v procesu ničení všech důkazů o těchto laboratořích na výrobu biologických zbraní. To je tím skutečným důvodem pro falešné zprávy a to, proč komunisté ve Washingtonu DC chtějí, abyste nyní tolik nenáviděli Rusko.

Na valném shromáždění Organizace spojených národů hlasovalo 149 ze 193 států pro odsouzení Ruska za to, co opakovaně dělají USA

Globální kabala národů chce zastrašit Rusko, aby nezastrašovalo Ukrajinu, a zároveň zatajit skutečnost, že Ukrajina je střetem zájmů vší korupce spojené s Bidenovou administrativou.

Požadují „okamžité stažení“ z Ukrajiny, zatímco USA právě opustily Afghánistán (válka známá také jako Heroinová válka) poté, co bičovaly jejich přírodní zdroje za cenu životů a zdraví vlastní armády. Pokud se teď nedohodnete s OSN, váš národ by mohl být dalším, kdo bude „připraven“ o očkování proti Fauciho chřipce. To zní jako dobrý plán.

Přeložila j. | Zdroj: NaturalNews

Obyvatelům Bangladéše to myslím vadit nebude. V ČR se stejně spálí 250 000 vakcín. Měli by spálit všechny! – tereza

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.