…..S Usámou to bylo jedno velké divadlo. Amerikou stvořený terorista, který sloužil pouze jako záminka pro rozvrácení země. Nic víc….

raja


Osobní bodyguard Usamy bin Ladina si pohodově žije v Německu a kasíruje od státu každý měsíc 1168 EUR, plus bydlení a zdravotní péči zdarma… Evropská justice jako nástroj islamizace? Čeká tohle i nás?

V Německu propukl neuvěřitelný skandál. Ukázalo se, že jistý Sami A. (původem z Tunisu) nyní žijící jako „uprchlík“ v Německu byl osobní tělesným strážcem bývalého šéfa Al Kaidy … a nebude z Německa vypovězen, ačkoliv lhal ve všech ohledech o své minulosti a je prokazatelně napojen na muslimské teroristické organizace.

Důvod? Německé orgány totiž rozhodly, že by mohl být kvůli své minulosti v Tunisku (jako prokazatelný  terorista) pronásledován…. Je to přitom zdánlivý paradox, protože jiný soud v Bochumi zase rozhodl, že tento člověk představuje vážné nebezpečí pro bezpečnost země…. Ale přesto v Německu navždy zůstane. Jeho manželka a 4 děti dokonce již dostaly německý pas a Němci je tedy budou živit na do smrti.

Ukázalo se totiž, že tento „chudák uprchlík“ od svého příjezdu do Německa (před několika lety) ani jeden den nepracoval a je na sociálních dávkách. Ty v jeho případě dělají skoro 1200 Eur měsíčně, k tomu má jeho rodina zdarma bydlení a veškerou zdravotní péči…. Pro ilustraci penze mnoha německých důchodců, kteří celý život pracovali, je často kolem 1000 Eur a z toho si musí platit bydlení, jídlo a stále se zvyšující náklady na zdravotní péči…

To vše se dozvídáme v době, kdy se u nás začínají množit různé podivné události. Tu se mladý Afgánec pokusí znásilnit zdravotní sestru na Bulovce. Aby byl následně soudem osvobozen…., že to bylo „nedorozumění“. Nedávno skupinka „Alžířanů“ hromadně znásilnila irskou turistku. Před pár dny skupina „Holanďanů – zjevných blonďáků“ – opakovaně napadala v centru Prahy místní a jednoho číšníka vážně zranila.

Zajímavý je ale následný vzorec. Policie sice koná a imigranské (muslimké) násilníky zadrží a obviní, aby je soudci následně propustili…. Ačkoliv Čech by za podobný skutek šel dávno sedět. To jistě není náhoda a musíme se začít ptát, kdo vlastně ovládá justici a komu slouží. Naší zemi a její občanům zjevně NE!


Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.