Vážené dámy a pánové, vážení inkvizitoři salcburského lékařského spolku.

Děkuji za přeložení výše uvedeného disciplinárního řízení proti mně. Bohužel jste k pozvánce zapomněli přiložit prohlášení o převzetí nákladů na veškeré logistické a právní náklady spojené s tímto nesmyslným řízením. V opačném případě se k novému jednání nedostavím a nebudu platit za účast advokáta na jednání.

Jak jsem již sdělil v dřívější korespondenci s Rakouskou lékařskou asociací, rád s vámi povedu vědeckou diskusi o smyslu a nesmyslu očkování proti COVIDu – opakuji: z vědeckého hlediska je očkování zdravých lidí, zejména zdravých dětí a dospívajících proti COVIDu zločinem, protože škoda je mnohem větší než užitek. Rád přikládám přehled důkazů o očkování proti COVIDu, který jsem měl na starosti. Mezitím se objevily další přesvědčivé důkazy o škodlivosti očkování, které vám v případě zájmu rád poskytnu.

Hippokratova přísaha, Ženevský slib, Norimberský kodex a empatický zdravý rozum mě proto jako lékaře zavazují vydávat potvrzení o osvobození od očkování, když zkorumpovaný stát a ještě zkorumpovanější lékařská asociace složená z loutek farmaceutického průmyslu nutí lidi k potenciálně smrtelnému očkování. Pro vaše poučení vám doporučuji podívat se na webové stránky ich-habe-mitgemacht.de a tímto vás vyzývám, abyste konečně přestali agitovat proti kolegům, kteří se pouze řídí svým lékařským svědomím a etikou. Vraťte se konečně k empatické a vědecky podložené medicíně, která respektuje lidskou důstojnost!

Pokud chcete trvale zostudit sebe i rakouské lékařství, rádi se s tímto případem obrátíme na Evropský soud pro lidská práva. Jistě víte, že některé země zakázaly očkování dětí a mladistvých právě z důvodů, které jsem uvedl (např. Dánsko). O povinném očkování se již nemluví. Pouze v Německu a Rakousku se tento nehumánní nesmysl stále dovádí do extrému a vy k tomu přispíváte, čímž trvale poškozujete pověst lékařské profese v naší zemi. Chyťte se za nos a nechte mě konečně na pokoji.

Proč může pan Thalhammer z MedUni Vídeň beztrestně šířit naprosté nesmysly a tvrdit, že všichni neočkovaní lidé zemřou? (Viz deník Kurier a další zdroje.) Každý den mě znovu a znovu ohromuje tolik hloupostí, které pak kryje i lékařská asociace.

S pozdravem,

Prof. Dr. med. Andreas Sönnichsen

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.