tm musí okomentovat a poopravit: Není to papež, ale tiskový mluvčí ďábla, kterého zastupuje na zemi a snaží se udělat co nejvíce škod ke konci jejich časů. Podívejte se prosím na KARDINÁL JUDAS 1 až 3. TAM JE VŠE ŘEČENO A DODNES PLATÍ…. 

K tomu sprznit co nejvíce dětí a podporovat dětské oběti a pedofilii. Tak se lidé konečně probuďte. Děkuji….


Globalistický papež zvyšuje nátlak, aby protlačil migraci z Mexika do USA a z Afriky do EU.

Globalisté financovali pochody migrantů ze států Střední Ameriky přes Mexiko do USA – tzv. migrační karavany.

Trump tyto migranty odmítl přijmout a ti působili v Mexiku problémy. Mexiko a ostatní státy, které původně nechávaly karavany projít, ztratily najednou chuť dále spolupracovat v migračních nájezdech na USA.

 

[wp_ad_camp_2]

Papež se nyní snaží zachránit hroutící se plán tím, že nabídl 500.000 USD lokalitám a církvím, které hostí uvízlé migranty.

_____
Díky tomu, že Itálie uzavřela své přístavy pro lodě migračních neziskovek a díky kontrolám libyjské pobřežní stráže, téměř ustaly nájezdy migrantů do EU přes Středozemní moře.

Francie dokonce nabídla lybijské pobřežní stráži 6 rychlých lodí, jako podporu při vyhledávání člunů s migranty na moři. 8 mezinárodních neziskovek včetně Amnesty International a Doktorů bez hranic za to podalo na Francii žalobu a žádají, aby do vynesení rozsudku nebyly žádné lodě Libyi dodány.

Papež nyní žádá vytvoření humanitárního koridoru z Lybie pro všechny migranty, kteří se v ní nachází – (v migračních centrech i jinde).

Odhaduje se, že v Libyi čeká na přechod do EU cca 500.000 migrantů.

Je jasné, že jakmile generál Haftar zkonsoliduje Libyi a obnoví ochranu jejích hranic, zruší tím migrační toky na libyjské pobřeží.

zdroj: 9

Zdá se, že globální prediktor začal ještě více tlačit na pilu a urychlil tak invazi nelegálních migrantů do Evropy.

t.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.