tm musí okomentovat a poopravit: Není to papež, ale tiskový mluvčí ďábla, kterého zastupuje na zemi a snaží se udělat co nejvíce škod ke konci jejich časů. Podívejte se prosím na KARDINÁL JUDAS 1 až 3. TAM JE VŠE ŘEČENO A DODNES PLATÍ…. 

K tomu sprznit co nejvíce dětí a podporovat dětské oběti a pedofilii. Tak se lidé konečně probuďte. Děkuji….


Globalistický papež zvyšuje nátlak, aby protlačil migraci z Mexika do USA a z Afriky do EU.

Globalisté financovali pochody migrantů ze států Střední Ameriky přes Mexiko do USA – tzv. migrační karavany.

Trump tyto migranty odmítl přijmout a ti působili v Mexiku problémy. Mexiko a ostatní státy, které původně nechávaly karavany projít, ztratily najednou chuť dále spolupracovat v migračních nájezdech na USA.

 

Papež se nyní snaží zachránit hroutící se plán tím, že nabídl 500.000 USD lokalitám a církvím, které hostí uvízlé migranty.

_____
Díky tomu, že Itálie uzavřela své přístavy pro lodě migračních neziskovek a díky kontrolám libyjské pobřežní stráže, téměř ustaly nájezdy migrantů do EU přes Středozemní moře.

Francie dokonce nabídla lybijské pobřežní stráži 6 rychlých lodí, jako podporu při vyhledávání člunů s migranty na moři. 8 mezinárodních neziskovek včetně Amnesty International a Doktorů bez hranic za to podalo na Francii žalobu a žádají, aby do vynesení rozsudku nebyly žádné lodě Libyi dodány.

Papež nyní žádá vytvoření humanitárního koridoru z Lybie pro všechny migranty, kteří se v ní nachází – (v migračních centrech i jinde).

Odhaduje se, že v Libyi čeká na přechod do EU cca 500.000 migrantů.

Je jasné, že jakmile generál Haftar zkonsoliduje Libyi a obnoví ochranu jejích hranic, zruší tím migrační toky na libyjské pobřeží.

zdroj: 9

Zdá se, že globální prediktor začal ještě více tlačit na pilu a urychlil tak invazi nelegálních migrantů do Evropy.

t.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.