Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • Fyzik předvedl v Šanghaji technologii neviditelnosti
  Fyzik předvedl v Šanghaji technologii neviditelnosti

  Fyzik předvedl v Šanghaji technologii neviditelnosti

 • Jak předpověděl Tesla: Bezdrátový přenos energie se stává skutečností
  Jak předpověděl Tesla: Bezdrátový přenos energie se stává skutečností

  Jak předpověděl Tesla: Bezdrátový přenos energie se stává skutečností

 • Věděli jste, že každý člověk se může vyléčit sám?
  Věděli jste, že každý člověk se může vyléčit sám?

  Věděli jste, že každý člověk se může vyléčit sám?

 • Mass média a ovládání mysli
  Mass média a ovládání mysli

  Mass média a ovládání mysli

Parapsychológia v armáde

Vo februárovom vydaní oficiálneho časopisu Ministerstva obrany Ruskej federácie „Армейский сборник“ bol publikovaný článok pod názvom „Super vojak pre budúce vojny“, ktorý hovorí o použití bojovej parapsychológie ruskou armádou.

[wp_ad_camp_2]

Podľa autora článku, ruské špeciálne sily využívali v Čečensku “parapsychologické bojové techniky.” „Kto vlastní technológiu metakontaktu, môže viesť napríklad neverbálne vypočúvanie. Vidí “naskrz” zajatého nepriateľského vojaka: čo je to za človeka, aké sú jeho slabé a silné stránky, či bude súhlasiť so spoluprácou. Spoľahlivosť výsluchu je takmer stopercentná.

Bežný človek sa takému výsluchu neubráni. Technológiám odolávania takýmto výsluchom sa školia: vojaci špeciálnych síl v prípade, ak by padli do zajatia, najvyššie osoby v krajine alebo hlavy veľkých priemyselných a bankových štruktúr – s cieľom zachovať štátne alebo obchodné tajomstvá,“ uvádza článok.

[wp_ad_camp_2]

Podľa autora tieto techniky pomáhajú vojakom: osvojiť si cudzie jazyky, liečiť sa v bojových podmienkach, odhaľovať pasce, sklady a tajné skrýše nepriateľa a osvojiť si telepatiu, pomocou ktorej sa ruskí špecialisti naučili pracovať s delfínmi. „Mentálne dávali zvieratám príkazy, ktoré delfíny vykonávali. Podobnou metódou pracoval aj slávny tréner zvierat Durov. Metodika, ako sa ukázalo, je použiteľná aj na ľudí. Okrem toho sa ukázal aj možný vplyv na techniku,“ uvádza sa v materiáli.

Článok dokonca uvádza príklady takéhoto vplyvu: „S myšlienkovým úsilím môžete napríklad likvidovať počítačové programy, spáliť kryštály v generátoroch, odpočúvať rozhovor alebo narušiť televízne a rozhlasové programy a komunikačné siete. Úspešne prebehli experimenty, ako čítanie dokumentu ležiaceho v trezore, aj keď je v cudzom jazyku, ktorým nehovoríme, identifikácia jednotlivcov patriacich do teroristickej siete, identifikácia potenciálnych kandidátov do teroristických skupín.

Autor materiálu tvrdí, že v blízkej budúcnosti má mnoho krajín v úmysle použiť parapsychologické techniky ​​na vytvorenie „super vojaka, ktorý dokáže odolať mučeniu, hladu, nedostatku spánku, nezlomia ho elektrickými šokmi – necíti bolesť ani strach, môže jesť trávu, komunikovať telepaticky, odolávať stresu, liezť po stenách ako jašterica“.

Podľa RBK, odvolávajúc sa na vedúceho analytického oddelenia časopisu „Vojaci Ruska“ Anatolija Matvijčuka, vojenská parapsychológia „nie je fantáziou a jej vývoj v súčasnosti prebieha“.

„Bojová parapsychológia, ktorá dostala veľký rozvoj v období 1960 – 1980, má naozaj právo byť . Táto technika bola vyvinutá sovietskou Akadémiou vied v snahe objaviť fenomenálne vlastnosti človeka. Skupina odborníkov pracovala pod vedením Generálneho štábu Ozbrojených síl ZSSR. Objavy tej doby stále existujú a existujú pokusy o ich aktiváciu. Tieto techniky boli testované vo vojnových miestach v Afganistane a vo Vietname,“ hovorí Anatolij Matvejčuk.

Preložil: OZ Biosféra

Zdroj: 9

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře